Вітання тижня

 • Подобається1Не подобається
 • 24 Листопада 2013, 09:00

Із діамантовим весіллям!
Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 60-річчя подружнього життя нашим дорогим, доб - рим, турботливим батькам, дідусю і бабусі, прадідусю та прабабусі Івану Мироновичу та Ользі Іванівні БОЙКАМ (22.11) із Флориного.
Слова шукаємо для Вас ми найтепліші, Щоб висловить любов, та важко їх знайти.
Для нас Ви є найкращі, наймиліші, І буде завжди так, допоки з нами Ви!
І Вам ми хочемо в цей день подарувати Всіх квітів аромат і всіх сердець тепло, Щоб Вас незгоди не могли здолати, Щоб щастя з Вами завжди в парі йшло!
Тож "гірко!" хай лунає нині знову, Хай келих із шампанським задзвенить, І вип'ється за щастя, за здоров'я, Хай на все добре Вас Господь благословить!
З повагою, любов'ю та безмежною вдячністю – діти, онуки Оля, Юра, Павло, Аня, Юра, Лариса, правнуки Альона, Алекс, Настя, Каміла.

Із золотими весіллями!
Від щирого серця вітаємо із золотим весіллям дорогих наших батьків Олексія Петровича та Олександру Кирилівну ЯРЕМЧУКІВ (24.11) з Маньківки.
Минуло вже піввіку з того часу, Як у вашому житті цвіла п’янка весна, І стільки прожито та пережито разом, І скроні побілила сивина… А в двері стукає ласкава осінь – Багата, щедра, справді золота!
Як нагорода за любов і мудрість, За ваші, в парі прожиті, літа.
За те, що зберегли свою родину На хвилях часу, в радості й біді, За те, що долю порівно ділили І стали гідним прикладом в житті.
Тож будьте нам здорові і щасливі, Хай спільний шлях ваш довго ще цвіте.
Ну, а сьогодні хай лунає пісня Про батьківське весілля золоте!
З повагою і вдячністю – діти, онуки та правнук.
24 листопада виповнюється 50 років, як стали на весільний рушник наші найдорожчі у світі люди – добрі, турботливі, найкращі батьки, дідусь і бабуся, прадідусь та прабабуся Іван Якимович і Надія Полікарпівна ПАЛАМАРЧУКИ з Шумилова.
Щиро та сердечно вітаємо їх.
Минуло 50, як молоді й щасливі, Ви свої долі у одну сплели, І,об'єднавшись на життєвій ниві, Ви лебедину вірність зберегли.
Тож не хворійте і не знайте В житті ні смутку, ані бід, У серці молодість плекайте Хоча б до ста щасливих літ.
Хай вам квіти вклоняються рясно, Нехай вам роки – великі і прекрасні!
З любов'ю і повагою – син Анатолій з невісткою Тамарою, онуками Вадимом та Сашкою, син Віктор з невісткою Лідою, онучка Віта з чоловіком Андрієм та правнуком Володькою, дочка Світлана з зятем Федею і внуки Оля та Андрійко, сваха Ганна з Красносілки та сваха Маруся з Шумилова, брат Вася з сім'єю із Чорної Греблі, всі друзі та знайомі.
Сердечно вітаємо з 50-річчям подружнього життя наших дорогих, добрих, турботливих батьків, дідуся та бабусю Василя Миколайовича і Ганну Григорівну ЛЯШЕНКІВ (24.11) із Баланівки та бажаємо їм всього найкращого.
Півсотні зим, півсотні весен, Як голубки, стрічаєте удвох, А ми лиш про єдине Бога просим, Щоб при здоров’ї жили ви разом.
Щоб дім ваш був надійним нам причалом, І мудрості вогонь горів у ньому знов і знов, Щоб ви постійно дарували нам І радості життя, і ласку, і любов!
З любов'ю, повагою та безмежною вдячністю – діти, онуки та всі рідні.
Ніжну, милу, любу, дорогу, найкращу у світі донечку, сест - ричку, тітоньку Наташеньку Володимирівну ГАНЖУ (24.11) з Флориного сердечно вітаємо з 20-річчям.
Нехай у тебе все прекрасним буде, Щоб квітло щастям все твоє життя, Щоб поважали завжди тебе люди Й кохання не згасало почуття.
Тобі найкращі в світі побажання: В достатку і здоров'ї вік прожить, Нехай здійсняться всі твої бажання, І хай Господь тебе благословить!
З любов'ю – батьки, сестра Алла, сестра Катя з чоловіком Сергієм, племінник Назарчик, рідні.
Люблячого чоловіка, батька Олександра Івановича СУХОРУКОВА (22.11) з Бершаді вітаємо з 50-річним ювілеєм!
Наш славний та рідний, найкращий у світі, З тобою нам завжди затишно й світло.
Ти гарний господар і батько чудовий, Даруєш турботу і море любові.
Спасибі за ласку, за руки умілі, Що вмієш підтримати словом і ділом, Щоб в нашому домі нам було надійно, Живи нам на радість у щасті та мирі.
Хай Бог милосердний з високого неба Дарує усе, чого тобі треба, А Матінка Божа – цариця свята – Дарує щасливі і довгі літа!
З любов'ю – дружина Лариса, дочки Юля та Наташа, зять Рома, теща Аня, сваха Діна.
Сердечно та щиро вітаємо з 40-річчям нашу дорогу, ніжну, милу, кохану дружину, лагідну, турботливу матусю, дорогу, любу донечку, невісточку Галину Іванівну КЛІТЧЕНКО (25.11) з Дяківки.
Ти, як сонце – єдина! В тебе стільки тепла, Ти, як ластівка в домі, для сім’ї, для добра!
Ти даруєш нам ніжність і прекрасний світ, Тож прийми сьогодні всі найкращі квіти Й побажання щастя на багато літ.
Хай рушник барвистий доля простеляє І завжди боронить від усяких бід, Хай тебе удача всюди зустрічає, І всього найкращого на багато літ!
З любов'ю і повагою – чоловік Олег, донечка Вікторія, мама Ганна, батьки Іван, Михайло, сестра Вікторія з сім'єю з Києва, бабуся Віра, дядечко Віктор з сім'єю з Крушинівки.
Сердечно вітаємо з 50-річчям нашу дорогу людину – лагідну, добру, турботливу, найкращу, найріднішу у світі доньку, дружину, матусю і бабусю, шановну сваху Катерину Іванівну ПУСТОВІТ (22.11) із Красносілки.
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Тобі, люба наша, низький наш уклін.
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, люба, на світі єдина, Коли ти смієшся – нам радісно всім.
Здоров'я міцного, щастя без краю Від щирого серця тобі ми бажаєм.
З любов'ю і повагою – батьки, чоловік Іван, дочка Оля, зять Сергій, онуки Олежко і Дашка, дочка Альона, зять Богдан, онуки Сашка і Настуня, свати та вся велика родина.
Дорогому синочку, братику, онуку, племіннику Владиславу Вікторовичу ВАСИЛЮКУ з Джулинки 22 листопада виповнюється 4 рочки. У день народження йому адресовані найкращі слова: Хай сміється сонце з голубого неба, І троянди ніжні зацвітуть для тебе.
Хай в житті твоєму горя не буває, На вустах усмішка завжди розцвітає.
Хай для тебе гарна буде кожна днина, Дорогий Владюшка, будь завжди щасливий!
З любов'ю – мама Галя, тато Вітя, сестричка Вікторія, братик Андрійко, дідусі Толя, Юра, бабусі Ніна, Галя, дядько Діма, дядько Віталій із дружиною Машею.
Дорогу, любу сестру, добру, турботливу матусю, бабусю, прабабусю Олену Фадеївну ТОДОРЕНКО (25.11) сердечно вітаємо з 85-річчям.
Хай цвіте, не в'яне із роками доля, Хай Вам літ щасливих птаха накує.
Від землі Вам – сили, від води – здоров'я, І добро від сонця хай Господь дає.
Хай радість приходить до рідного дому, Прогнавши негоди, тривоги і втому, А в домі хай світить любові зоря На довгі, спокійні літа!
З любов'ю і повагою – брат Тимофій, зять, дочка, племінники Надя, Катя, Коля, Славік, Ніна, Валя, Наташа, Олег, Оксана, Люда, Шура, 19 онуків, 17 правнуків.
Бершадська міська організація ветеранів війни та праці сердечно вітає з ювілеєм члена ради міської організації ветеранів, ветерана праці, шановного Віктора Яковича БАЛАНА (22.11).
Від щирого серця Вам щастя бажаємо, Хай Бог Вам здоров’я пошле і добра, Любов'ю і ласкою хай зігрівають Всі рідні і друзі ще довгі літа.
Хай радість поселиться в Вашому домі, І ліку не буде щасливим рокам, Міцного здоров'я, удачі в усьому Щиро бажаємо Вам.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
13 фото   
<b>Естафета визволення</b><br />16 березня 2009 року у м Бершаді відбувся урочистий мітинг- реквієм та святковий концерт з нагоди передачі естафети...
2 фото   
<b>Горпинині діти</b><br />Батько її був звичайним селянином, але встиг взяти участь у російськояпонській та першій світовій війнах. У 1917-му...
7 фото   
<b>Народний музей історії с. Баланівка</b><br />Народний музей історії с.Баланівка відкрито 17 листопада 1989 року, розташований у історичній вежі XVII ст. (пам’ятка...
6 фото   
<b>Як святкувала Бершадь</b><br />Неабиякий патріотизм проявляють бершадці тим, що відзначають День незалежності України чи не найбільш масштабно...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Осіївка
Гончар Олександр Тодосійович (1904) 1904 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Відновлені органи Радянської влади приділяли велику увагу нормалізації життя та налагодженню роботи установ міста. Були вжиті заходи, спрямовані на поліпшення санітарного стану міста і громадського харчування. Розроблено план відбудови промислових об'єктів, набору та відправки робочої сили на відродження шахт Донбасу. Силами місцевих лікарів у Бершаді для поранених солдатів і офіцерів... Читати далі »Останні новини

Вітання тижня - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення