Розпочалися виїзні прийоми

 • Подобається0Не подобається
 • 15 Січня 2016, 09:00

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Бершадського району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради.

Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня. Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної ради, 4 січня 2016 року голова районної ради Михайло Бурлака провів виїзний прийом громадян у Баланівській та Бирлівській сільських радах із залученням членів робочої групи. Такі прийоми надалі відбуватимуться в кожному з населених пунктів Бершадського району.

У виїзному прийомі взяли участь начальник районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, пол - ковник поліції Олег Революк, начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Кухар та депутат районної ради Анатолій Підлубний.

Насамперед, заслухали інформацію сільських голів про основні питання соціальноекономічного розвитку сіл, про бюджет на 2016 рік, власні надходження коштів, про стан місцевих податків та акцизних зборів, вирішення проблем сільських громад та окреслили пріоритетні нап - рямки роботи сільських рад.

У свою чергу сільські голови Віталій Казміревський та Алла Саковська інформували про проблемні питання, вирішення яких є важливим для жителів населених пунктів Баланівської та Бирлівської сільських рад. Серед них актуальним є призначення субсидії на придбання твердого побутового палива, водозабезпечення, ремонт доріг, освітлення вулиць, упорядкування сміттєзвалищ, порядок передачі земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

Під час поїздки Михайло Бурлака разом із членами робочої групи також ознайомилися з функціонуванням об’єктів соціальної сфери на території Баланівської сільської ради.

Відвідали Баланівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Поспілкувалися з вчителями, оглянули матеріально-технічну базу школи та котельню.

Побували і в дошкільному навчальному закладі, де перевірили готовність сучасного твердопаливного котла, який працює на дровах та на вугіллі. Зі слів завідуючої дитячим садочком, це дасть змогу вдвічі скоротити витрати бюджетних коштів на опалення садочку. Ознайомилися також з умовами, в яких перебувають вихованці дитячого садка.

Відчувається, що його працівники докладають чимало зусиль для створення затишку в цьому закладі.

Крім того, ознайомилися з роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Баланівки, вислухали проблеми та побажання головного лікаря.

Більшість питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувалась безпосередньо на місці, а решта – взята під особистий контроль головою районної ради та надані ним відповідні доручення щодо їх вирішення.

Очільник райради позитивно оцінив співпрацю сільських рад із місцевими господарствами, які працюють стабільно, забезпечують роботою місцевих жителів, активно підтримують усі сільські та районні заходи. А там, де є команда однодумців, там легше долати труднощі, щоб із впевненістю дивитися у завтрашній день.

Спілкуючись із сільськими головами, Михайло Григорович наголосив на важливості співпраці. А виконавча вертикаль готова до конструктивної взаємодії.

Зрозуміло, що виїзний прийом голови районної ради не зменшить усіх проблем, а їх, як і в кожній сільській раді, – з надлишком. Та діалог влади і громади значно скорочує шляхи їх вирішення.

Наступний виїзний прийом голови районної ради відбувся у Великій Киріївці за участю депутата районної ради Юрія Соколюка.

Із офіційного сайту районної ради.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
3 фото   
<b>З візитом до Польщі: вивчаємо досвід реформування галузей</b><br />З 18 по 21 травня делегація Бершадського району відвідала Єнджейовський повіт Свентокшиського воєводства Распубліки...
8 фото   
<b>У списках зниклих безвісти вже не значиться</b><br />Війна не вважається закінченою, допоки не буде захоронений останній солдат. І серед полеглих на фронтах бершадців –...
14 фото   
<b>Народні умільці</b><br />
4 фото   
<b>Міжнародний турнір</b><br />Завдячуючи триразовому чемпіону світу, заслуженому майстру спорту А.В. Телятникову, який у Ставках створив чудову...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Бондарчук Олекса Федорович (1908) 1908 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 16.12.44. Похов. Угорщина.

З історії Бершаді
Проведені заходи сприяли кращій організації праці в сільському господарстві, піднесенню творчої ініціативи трудівників. Колгоспник артілі ім. Ворошилова С. Плахотнюк сконструював ручний підживлювач, який був прийнятий обласною комісією і рекомендований для використання всіма колгоспами. З року в рік зростала врожайність колгоспних ланів, підвищувався добробут трудівників. Збільшувалась... Читати далі »Останні новини

Розпочалися виїзні прийоми - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення