Робочий візит до Бершаді голови облради Анатолія Олійника

 • Подобається0Не подобається
 • 23 Липня 2017, 10:00

У БТІ – НОВИЙ СТАРИЙ КЕРІВНИК

Уже кілька років поспіль обласна рада практикує призначення керівників комунальних закладів через кадрові конкурси. Сесія погоджує кращу кандидатуру, з якою й укладають контракт. Відповідно до прийнятого обласними депутатами рішення найближчі три роки КП «Бершадське районне бюро технічної інвентаризації» очолюватиме Олена Лаппа. Зачитати рішення про переукладання договору та представити керівника колективу завітав голова обласної ради Анатолій Олійник разом із начальником управління спільної комунальної власності Вінницької області Василем Федорошиним, депутатами обласної ради Ігорем Хмілем і Володимиром Зарічанським, головою районної ради Михайлом Бурлакою, першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським, представниками виконавчого апарату облради та ЗМІ.

Олена Леонідівна – досвідчений, креативний керівник, за її ініціативи створено потужну архівну базу БТІ. Цю посаду вона обіймає останні 10 років. Підприємство рентабельне, спостерігається позитивна динаміка перевиконання надходжень. За останні півроку ця цифра сягнула 97 відсотків. Колектив, а це лише 6 працівників, обслуговує близько 60 тисяч населення району. Зокрема, надають низку необхідних послуг: виконання робіт із технічної інвентаризації, паспортизації, оцінки та державної реєстрації об’єктів нерухомого майна, що знаходяться у власності юридичних і фізичних осіб у селах, селищах Бершадського району та м. Бершаді.

Завдяки компетентності вміло конкурують із приватними структурами. Співпрацює бюро з сільськими радами, комунальними закладами району та громадянами. Тут клієнту гарантують захист персональних даних, достатню архівну базу і головне – якісне оформлення документів.

У ході ознайомлення з роботою закладу голова облради наголосив, що зараз у час інформаційних технологій та активної комп’ютеризації потрібно розвиватись, створювати електронні бази та запроваджувати практику надання нових видів послуг людям максимально швидко та якісно. Як приклад, назвав Вінницький центр надання адміністративних послуг (ВЦНАП), де за 10-15 хвилин, і головне в одному місці, відвідувач може вирішити нагальні питання – від оформлення субсидії до прописки.

Загалом ВЦНАП надає до 300 видів послуг. Тому було б доречним, аби і Бершадське БТІ налагодило таку співпрацю з місцевим центром адмінпослуг.

– Наразі основне завдання – переформатувати роботу бюро технічної інвентаризації, спрямувати її на оцифровування справ і формування електронної бази даних, аби ми мали можливість увійти в роботу прозорих офісів зі своєю послугою, – наголосив Анатолій Олійник.

Володимир Ольшевський у свою чергу додав, що подібний центр у Бершаді вже створено. Зараз ведеться робота по удосконаленню його діяльності. До уваги обов’язково буде взято запропоновану ідею.

МЕДКОЛЕДЖ ПОТРЕБУЄ КАПІТАЛЬНИХ ВИДАТКІВ

 Другий об’єкт, який відвідала делегація з Вінниці, був Бершадський медичний коледж. Заклад є комунальною власністю облради. Із матеріально-технічною базою Анатолія Олійника ознайомила директор Катерина Оніщенко.

Вони оглянули гуртожиток, спортивну залу, навчальний корпус, прилеглу територію.

Як з’ясувалось, медколедж протягом останніх п’яти років не отримував жодної копійки з обласного бюджету на капітальні видатки. Поточні ремонти, упорядкування території, часткове оновлення матеріальної бази здійснювали за рахунок районних субвенцій, спонсорів, батьківської допомоги. Як наслідок – накопичилось чимало болючих проблем, які потребують великих фінансових вливань, зауважила директор навчального закладу. Перш за все, потрібно капітально відремонтувати підлогу першого поверху в навчальному корпусі, утеплити приміщення гуртожитку та спортзалу, упорядкувати прилеглу територію, облаштувати паркан, а ще – оновити матеріальну базу лабораторій, книжковий фонд бібліотеки.

Аби профінансувати усі озвучені проблеми медичного коледжу, керівнику було рекомендовано підготувати проектно-кошторисну документацію по кожній позиції. Інакше – грошей не нададуть.

– Бершадський медичний коледж цьогоріч відзначає 50-річчя. Цей заклад – кузня медичних фахівців. Обласна влада робитиме все, аби оновити його матеріальну базу, починаючи від ремонту підлоги і до запровадження енергозберігаючих технологій, мультимедійних дощок, Інтернет-бібліотеки.

Будемо звертатись до Фонду регіонального розвитку, долучатимемось до грантових програм, спрямовуватимемо й обласні кошти, – запевнив голова облради Анатолій Олійник.

Наталія КУРИНЮК.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 30 березня під головуванням очільника районної ради Михайла Бурлаки відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування. На зібранні було розглянуто питання, яке стосується як району в цілому, так і кожної територіальної...
» 07.04.2018 29-30 березня у Верховній Раді України проходив практикум із галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом «Адміністративні послуги».
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
» 01.04.2018 Один мільярд на підтримку фермерів
» 24.03.2018 Як обрати сімейного лікаря
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Маршрутами пам'яті</b><br />Так склалося, що того дня збіглися дві вагомі події &ndash; міжрайонний автопробіг, присвячений 66-ій річниці Великої...
5 фото   
<b>Святкували 21-у річницю незалежності України</b><br />Урочисті заходи з нагоди 21-ї річниці незалежності проведено на центральній площі міста 24 серпня. Святково прибрані...
3 фото   
<b>Семінар з питань ведення галузі тваринництва</b><br />На базі ТОВ &quot;Устя&quot;, що знаходиться в с. Устя Бершадського району 3 лютого ц.р. відбувся семінар з питань...
2 фото   
<b>«Карлсони» над містом</b><br />Неабияк дивувалися всі, коли у небі над містом декілька років тому з’явився дельтаплан. В одному з...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Жорняк Василь Трохимович (1921) 1921 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 21.08.44. Похов. Румунія.

З історії Бершаді
Горіла земля під ногами окупантів. Група К. О. Пустовойтова спалила на залізничній станції до тисячі тонн сіна, заготовленого для коней румунських військ, група В. М. Глущенка вивела з ладу 64 трактори, знищила понад 400 тонн пального, сховала 12 розібраних тракторів, які після приходу частин Червоної Армії полагодили. Читати далі »Останні новини

Робочий візит до Бершаді голови облради Анатолія Олійника - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продам будинок с.Війтівка вул. Терешкова,37. будинок з усіма зручностями, а також з усіма прибудовами (гараж, сарай, погріб, свердловина) земельну ділянку 16 соток
  Продам будинок с.Війтівка вул. Терешкова,37. будинок з усіма зручностями, а також з усіма прибудовами (гараж, сарай, погріб, свердловина) земельну ділянку 16 соток
  04.07.2018(067) 384-89-95
 • Продам земельну ділянку м.Бершадь вул.Незалежності,7. А так же червона цегла, панелі перекриття, фундаментні блоки 40.
  Продам земельну ділянку м.Бершадь вул.Незалежності,7. А так же червона цегла, панелі перекриття, фундаментні блоки 40.
  04.07.2018(067) 384-89-95
 • Продам 3-к. Квартиру по вул.Миколаенка,2
  Продам 3-к. Квартиру по вул.Миколаенка,2
  31.05.2018(067) 145-75-04
 • . Приймаю свіжий лист іван-чаю у період цвітіння.
  . Приймаю свіжий лист іван-чаю у період цвітіння.
  12.05.2018(097) 360-99-31
 • .Познакомлюсь с порядочн.музчиной для серьезн.отн.Симпатичная, хазяйка.0970520649.Звонить после 19.00 г. Гайворон.
  .Познакомлюсь с порядочн.музчиной для серьезн.отн.Симпатичная, хазяйка.0970520649.Звонить после 19.00 г. Гайворон.
  11.05.2018(097) 052-06-49
 • . Шукаю роботу! Є власний автомобіль на диз.п , за кермом понад 18 років, також великий досвід роботи в сфері торгівлі. тел.0677125499 Людмила.
  . Шукаю роботу! Є власний автомобіль на диз.п , за кермом понад 18 років, також великий досвід роботи в сфері торгівлі. тел.0677125499 Людмила.
  07.05.2018(097) 936-06-30
Всі оголошення Розмістити оголошення