Робочий візит до Бершаді голови облради Анатолія Олійника

 • Подобається0Не подобається
 • 23 Липня 2017, 10:00

У БТІ – НОВИЙ СТАРИЙ КЕРІВНИК

Уже кілька років поспіль обласна рада практикує призначення керівників комунальних закладів через кадрові конкурси. Сесія погоджує кращу кандидатуру, з якою й укладають контракт. Відповідно до прийнятого обласними депутатами рішення найближчі три роки КП «Бершадське районне бюро технічної інвентаризації» очолюватиме Олена Лаппа. Зачитати рішення про переукладання договору та представити керівника колективу завітав голова обласної ради Анатолій Олійник разом із начальником управління спільної комунальної власності Вінницької області Василем Федорошиним, депутатами обласної ради Ігорем Хмілем і Володимиром Зарічанським, головою районної ради Михайлом Бурлакою, першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським, представниками виконавчого апарату облради та ЗМІ.

Олена Леонідівна – досвідчений, креативний керівник, за її ініціативи створено потужну архівну базу БТІ. Цю посаду вона обіймає останні 10 років. Підприємство рентабельне, спостерігається позитивна динаміка перевиконання надходжень. За останні півроку ця цифра сягнула 97 відсотків. Колектив, а це лише 6 працівників, обслуговує близько 60 тисяч населення району. Зокрема, надають низку необхідних послуг: виконання робіт із технічної інвентаризації, паспортизації, оцінки та державної реєстрації об’єктів нерухомого майна, що знаходяться у власності юридичних і фізичних осіб у селах, селищах Бершадського району та м. Бершаді.

Завдяки компетентності вміло конкурують із приватними структурами. Співпрацює бюро з сільськими радами, комунальними закладами району та громадянами. Тут клієнту гарантують захист персональних даних, достатню архівну базу і головне – якісне оформлення документів.

У ході ознайомлення з роботою закладу голова облради наголосив, що зараз у час інформаційних технологій та активної комп’ютеризації потрібно розвиватись, створювати електронні бази та запроваджувати практику надання нових видів послуг людям максимально швидко та якісно. Як приклад, назвав Вінницький центр надання адміністративних послуг (ВЦНАП), де за 10-15 хвилин, і головне в одному місці, відвідувач може вирішити нагальні питання – від оформлення субсидії до прописки.

Загалом ВЦНАП надає до 300 видів послуг. Тому було б доречним, аби і Бершадське БТІ налагодило таку співпрацю з місцевим центром адмінпослуг.

– Наразі основне завдання – переформатувати роботу бюро технічної інвентаризації, спрямувати її на оцифровування справ і формування електронної бази даних, аби ми мали можливість увійти в роботу прозорих офісів зі своєю послугою, – наголосив Анатолій Олійник.

Володимир Ольшевський у свою чергу додав, що подібний центр у Бершаді вже створено. Зараз ведеться робота по удосконаленню його діяльності. До уваги обов’язково буде взято запропоновану ідею.

МЕДКОЛЕДЖ ПОТРЕБУЄ КАПІТАЛЬНИХ ВИДАТКІВ

 Другий об’єкт, який відвідала делегація з Вінниці, був Бершадський медичний коледж. Заклад є комунальною власністю облради. Із матеріально-технічною базою Анатолія Олійника ознайомила директор Катерина Оніщенко.

Вони оглянули гуртожиток, спортивну залу, навчальний корпус, прилеглу територію.

Як з’ясувалось, медколедж протягом останніх п’яти років не отримував жодної копійки з обласного бюджету на капітальні видатки. Поточні ремонти, упорядкування території, часткове оновлення матеріальної бази здійснювали за рахунок районних субвенцій, спонсорів, батьківської допомоги. Як наслідок – накопичилось чимало болючих проблем, які потребують великих фінансових вливань, зауважила директор навчального закладу. Перш за все, потрібно капітально відремонтувати підлогу першого поверху в навчальному корпусі, утеплити приміщення гуртожитку та спортзалу, упорядкувати прилеглу територію, облаштувати паркан, а ще – оновити матеріальну базу лабораторій, книжковий фонд бібліотеки.

Аби профінансувати усі озвучені проблеми медичного коледжу, керівнику було рекомендовано підготувати проектно-кошторисну документацію по кожній позиції. Інакше – грошей не нададуть.

– Бершадський медичний коледж цьогоріч відзначає 50-річчя. Цей заклад – кузня медичних фахівців. Обласна влада робитиме все, аби оновити його матеріальну базу, починаючи від ремонту підлоги і до запровадження енергозберігаючих технологій, мультимедійних дощок, Інтернет-бібліотеки.

Будемо звертатись до Фонду регіонального розвитку, долучатимемось до грантових програм, спрямовуватимемо й обласні кошти, – запевнив голова облради Анатолій Олійник.

Наталія КУРИНЮК.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 23.07.2017 У БТІ – НОВИЙ СТАРИЙ КЕРІВНИК
» 22.07.2017 18 липня під головуванням голови районної ради Михайла Бурлаки відбулась чергова дванадцята сесія районної ради. У її роботі взяли участь депутати райради, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, начальники управлінь, відділів та служб РДА,...
» 22.07.2017 Про роботу прокуратури за перше півріччя 2017 р. Відповідно до ч.1 ст.6 Закону України «Про прокуратуру» органи прокуратури, не менш як двічі на рік, інформують суспільство про свою діяльність шляхом повідомлень у засобах масової інформації. У...
» 22.07.2017 Особливу увагу уряд приділив підвищенню боєздатності країни і забезпеченню потреб українських військових. Додаткові кошти (160 млн. грн.) отримає Адміністрація Держприкордонслужби, вони підуть на підвищення розмірів винагороди за безпосередню...
» 18.02.2017 Призначено заступника голови райдержадміністрації
» 18.02.2017 Що зроблено в галузі за рік?
» 18.02.2017 Прийнято пакет законів на шляху до децентралізації
» 11.02.2017 Сесія районної ради – 24 лютого
» 10.02.2017 Залучення грантових коштів – стимул для розвитку громад Бершадщини
» 10.02.2017 У центрі уваги
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>В Білорусі є чому повчитися</b><br />Нещодавно делегація Вінниччини, очолювана першим заступником голови облдержадміністрації І.М. Мовчаном, відвідала...
8 фото   
<b>У списках зниклих безвісти вже не значиться</b><br />Війна не вважається закінченою, допоки не буде захоронений останній солдат. І серед полеглих на фронтах бершадців –...
2 фото   
<b>До Дня працівників торгівлі: «Покупці нам довіряють...»</b><br />Дефіциту в торговельних закладах у Бершаді, звичайно, немає. За останні роки побудувалося і відкрилося чимало...
4 фото   
<b>У концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України</b><br />22 серпня у концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України голова облдержадміністрації Іван...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Велика Киріївка
Охріменко Макар Тодосійович (1917) 1917 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 1944 р.

З історії Бершаді
Вирощувати високі й сталі врожаї сільськогосподарських культур допомагали механізатори Бершадської МТС, яка вже з 1944 року відновила обробіток колгоспних ланів. Приклад умілого використання техніки показував депутат Верховної Ради УРСР, бригадир однієї з тракторних бригад К. Н. Синявський. Його бригада щорічно виконувала виробничі завдання на 150—180 проц. МТС міцно тримала першість у... Читати далі »Останні новини

Робочий візит до Бершаді голови облради Анатолія Олійника - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  26.07.2017(095) 744-30-07
 • . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  27.05.2017(068) 199-30-92
 • .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  20.05.2017(097) 471-48-65
 • . Установка: відеонагляду, сигналізації, домофон, СКУД и т.д.
  . Установка: відеонагляду, сигналізації, домофон, СКУД и т.д.
  16.05.2017(096) 486-33-11
Всі оголошення Розмістити оголошення