Бершадська МДПІ повідомляє вам, що 20 січня 2012 року в приміщенні управління агропромислового розвитку РДА відбудеться семінар – нарада за участю фахівців ДПА у Вінницькій області на тему: «Актуальні питання оподаткування юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Новації, що передбачені у Податковому кодексі України з 1.01.2012 року. Особливості спрощеної системи оподаткування з 1.01.2012 року».
Початок роботи о 10-й годині.
Вартість семінару – 80 грн.
Запрошуємо головних бухгалтерів та приватних підприємців району взяти участь у семінарі.
Ткачук Михайло Павлович (1924)1924 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Сержант. Помер від ран 17.07.44. Похов. с. Кам'яниця, Рівненська обл.
З історії Бершаді Активно діяли й молодіжні підпільні групи. Ватажок однієї з комсомольсько-молодіжних груп Борис Нижник (підпільна кличка Роман Бурий) разом з товаришами здійснив кілька нападів на румунських жандармів. Підпільники знищили ворогів та забрали їх зброю. Гестапівці натрапили на слід групи. Вже отримавши смертний вирок, вихованець ленінського комсомолу в листах до рідних жалкував, що не зможе далі...Читати далі »
Цей сайт - про Бершадь та бершадський район. Новини, довідники, безкоштовні оголошення, фотогалереї району. Розділ "Новини" підготовлено редакцією газети «Бершадський край». Всі права на матеріали належать авторам статтей. Передрук інформації, що розміщена на сайті Бершаді, без згоди адміністрації суворо заборонено. Адміністрація сайту Бершадь може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за авторські матеріали.
Коновал Ігор Іванович
Тел: +38 (097) 788-39-49
ICQ: 48-51-07
Skype: bershadua
E-mail: