НАШ ІНІЦІАТИВНИЙ ДИРЕКТОР

 • Подобається0Не подобається
 • 25 Березня 2009 р

Про складний стан справ на підприємствах легкої промисловості країни свідчить хоча б той факт, що тільки за останні роки у Вінницькій області перестало існувати з десяток швейних фабрик.
Але Бершадському ЗАТ «Швейна фабрика «Бужанка» вдалося вистояти в цих умовах.

Саме в останні роки тут постійно стали збільшувати випуск товарів народного споживання, створювали додаткові робочі місця, вчасно видавали зарплату та сплачували податки до місцевого та державного бюджетів.
Колектив неодноразово нагороджувався грамотами концерну «Укрмісцевпром», ЦК профспілки України, обл - держадміністрації, як кращий роботодавець року. Вагомий внесок «Бужанки» в економіку району по праву відзначали і райдержадміністрація та ра - йонна рада.
Важливим чинником в досягненні цих успіхів, безперечно, є те, що очолив колектив 8 років тому енергійний та працелюбний Олександр Леонтійович Герасименко (саме так про свого керівника висловились головні спеціалісти фабрики).
А сам він пригадує, коли прийшов на «Бужанку» в 2000 році, то на підприємстві нараховувалося (і то тільки на папері) 17 швачок, обступали борги, колектив занепадав. І тільки, мабуть, йому відомо скільки довелося докласти сил, винахідливості, ентузіазму, аби відродити, повернути віру в те, що фабрика житиме, що люди будуть забезпечені роботою, заробітком.
Нині тут трудиться більше 100 працівників.
Світова економічна криза боляче зачепила і бершадських швейників. Адже працювали в основному у 2008 році з фірмами Німеччини, Латвії, які нині переживають труднощі. Тож довелося багатьом піти у вимушені відпустки. Та керівник сподівається, що уже в квітні фабрика запрацює, адже укладені угоди на пошив 20 тис. жіночих брюк, іноземні фірми відновлюють поставку матеріалу.
Та ось чому не працюють на вітчизняний ринок – питання не з легких. Хтось на «верхах» придумав тендери на пошив швейних виробів, які виграти просто неможливо. Необхідні кошти, а щоб взяти кредит – треба застава.
Знаходити вихід, здавалося б з безвихідних обставин, О.Л. Герасименку допомагають його ініціативність, рішучість, розуміння і підтримка надійних та вивірених кадрів, серед яких Г.В. Огер, Л.Ж.
Яворська, Н.М. Дикун, Ю.В.
Суржикова, Л.М. Бура та інші.
Олександр Леонтійович гордиться професіоналізмом швачок, кращі з яких Г.Кушнір, Л.Перфілова, Г. Топоровська, майстерністю відзначаються наладчики К. Малішевський, Ю. Балановський, О. Григоришин та багато інших.
Завдячуючи спільним здобуткам колективу, вдалося за останні роки поновити деяке обладнання. Придбали сучасні обверложні, закріпочні, різальну машини. Облаштовують закрійний цех. Керівник постійно в пошуку нових замовників. Днями домовлено про виготовлення спецодягу для трудівників господарств Джулинки, Маньківки та спирт - заводу, а це вже зайнятість.
Працьовитості, наполегливості у досягненні мети Олександр Леонтійович вчився, мабуть, у свого батька Леонтія Романовича (на жаль, нині покійного), який, прийшовши з війни інвалідом, ще 25 років трудився комбайнером в господарстві села Флорино. Там, після закінчення Київської сільгоспакадемії, працював головним інженером і він сам.
А потім був начальником відділу постачання спиртзаводу, поки за рекомендацією його не призначили керівником швейної фабрики.
Для О.Г. Герасименка завжди надійним тилом є його сім’я, родина. Разом з дружиною Ольгою Олександрівною виростили сина Андрія і доньку Люду. Вже і син має сім’ю, порадував батьків внучкою Катрусею. А Людмила після закінчення Київського університету працює теж на фабриці.
В пошуках нових технологій, поліпшенні методів організації виробництва, в непомітних щоденних клопотах спливають роки. До голови правління ЗАТ «Бершадська швейна фабрика «Бужанка» О.Л. Герасименка завітав чудовий ювілей. Йому виповнилося 50. Час розквіту творчих сил, життєвої мудрості, досвіду. Тож побажаймо йому успіхів і удачі у втіленні задумів на широкій життєвій ниві.

У закрійному цеху фабрики (зліва направо) – крейдувальниці Надія Іванівна Бугера, Ольга Іванівна Глухова, головний технолог Ліана Жоржівна Яворська, директор Олександр Леонтійович Герасименко, настильниця Тетяна Леонідівна Плахотна.
Фото Сергія КІСИКА.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
13 фото   
<b>Естафета визволення</b><br />16 березня 2009 року у м Бершаді відбувся урочистий мітинг- реквієм та святковий концерт з нагоди передачі естафети...
2 фото   
<b>Горпинині діти</b><br />Батько її був звичайним селянином, але встиг взяти участь у російськояпонській та першій світовій війнах. У 1917-му...
7 фото   
<b>Народний музей історії с. Баланівка</b><br />Народний музей історії с.Баланівка відкрито 17 листопада 1989 року, розташований у історичній вежі XVII ст. (пам’ятка...
6 фото   
<b>Як святкувала Бершадь</b><br />Неабиякий патріотизм проявляють бершадці тим, що відзначають День незалежності України чи не найбільш масштабно...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Грищук Павло Ісакович (1909) 1909 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.02.45. Похов. Східна Пруссія.

З історії Бершаді
Важливим завданням, яке постало згодом перед трудівниками, була соціалістична перебудова сільського господарства. Взимку 1923 року в Бершаді створюється сільськогосподарська трудова артіль «Колос» а влітку - артіль «Серп» Це були невеличкі кооперативні об'єднання селян. 105 членів артілі «Серп» хазяйнували на 90 десятинах землі. Артіль з самого початку добилася добрих показників - урожай був... Читати далі »Останні новини

НАШ ІНІЦІАТИВНИЙ ДИРЕКТОР - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення