Ми завжди готові до співпраці

 • Подобається0Не подобається
 • 2 Березня 2011, 09:00

Якість ремонтних робіт в центрі уваги керівників підприємства. На знімку (зліва направо): слюсар Олексій Якович Каблука, директор підприємства Анатолій Васильович Окаєвич, головний інженер Дмитро Іванович Бойко та слюсар Федір Пилипович Романченко оглядають трансмісію трактора, який надійшов у ремонт. Фото Сергія КІСИКА.

Оскільки прогнозується рання весна, то до виходу в поле залишається не так вже й багато часу. Наскільки готові сприяти в цьому сільгоспвиробникам ремонтники, а заодно і про ситуацію на підприємстві, розповідає директор ВАТ «Бершадське РП «Агромаш» А.В. ОКАЄВИЧ.

– Найперше відзначу, що ми як спеціалізувалися на ремонті сільськогосподарської техніки та фермського обладнання, так і продовжуємо це робити. Взимку, на жаль, майстерні не сповна завантажені замовленнями, бо механізатори в господарствах у цей час, як правило, у відпустках. Тож о цій порі мали можливість більше уваги приділити виготовленню котлів «Ністу», які самі ж встановлюємо у котельнях шкіл. Замовлення на них є постійно.

А ще надійшли в ремонт вузли та агрегати, зокрема коробки зміни швидкостей від тракторів Т-150 з Хмельниччини. З Черкаської, Миколаївської, Одеської, Кіровоградської областей надійшли в ремонт деякі вузли та механізми зернозбиральних комбайнів.

Послугами наших майстерень користуються і механізатори сіл Маньківки, Джулинки, Дяківки. Причому, користуючись нагодою, хочу сказати, що можемо виконувати будьякий з видів ремонтних робіт. Наприклад, ремонт вала відбору потужності т р а к т о р а Т-150, гичкозбиральних машин, косарок, ходової частини гусеничних тракторів, турбокомпресорів, пускових двигунів, двигунів різних модифікацій, паливної апаратури, шліфування колінвалів, розточування та хонінгування блоків циліндрів двигунів всіх марок автомобілів та мотоциклів. Перелік всіх послуг зайняв би ще чимало місця. Виготовляємо також найрізноманітніші металоконструкції.

Фінансова криза, звичайно, зачепила і нас, тому ситуація не така вже й стабільна. Але ми продовжуємо працювати. Готуємо, наприклад, зерновози на перевезення зерна. Хоч тваринництво останнім часом навкруги чомусь і згортається, у нас продовжує функціонувати відділ механізації тваринницьких ферм, який займається ремонтом холодильного обладнання на фермах, доїльного устаткування, постачає запасні частини до нього.

Досягнуто домовленостей із ЗАТ «Зернопродукт МХП» на виконання певних ремонтних робіт. Причому, ми не проти, щоб і на наше підприємство увійшов інвестор, при сприянні якого нам вдалося б освоїти нові види продукції або послуг, якими могли зайняти всі наші виробничі площі.

Та ніде правди діти, чимало залежить ще й від розворотливості на місцях. Якби вузли і механізми доставляли до нас на ремонт впору, а не тоді як «припече», то і нам було б легше планувати свою роботу. Тим більше, що запасними частинами забезпечені, а наші послуги, в порівнянні з іншими підприємствами, не дорожчі. Тож будемо робити все, щоб і надалі наша продукція, послуги були конкурентоспроможними.

Строки виконання замовлень, до речі, у нас найкоротші, бо створено певний запас вже відремонтованих вузлів і механізмів. Якщо і привозять на ремонт каретки, ходові частини тракторів аж із Хмельниччини, то нами зроблено все, щоб одразу відвантажити вже відремонтовані. Створено певний обмінний фонд.

Вже закупили підйомник, щоб налагодити ремонт та технічне обслуговування ще й легкових автомобілів. Випікаємо й хліб, і хлібобулочні вироби, реалізуємо їх у селах південної зони району, в деяких магазинах. На підприємстві діє їдальня. Здаємо також в оренду приміщення, в якому реалізуються кормові добавки для худоби. На території підприємства діє млин, який вже давно зарекомендував себе високою якістю борошна, а також ДКУ.

Настільки широкий спектр послуг потребує, звичайно, неабиякого рівня кваліфікації як інженерно-технічного персоналу, так і рядових трудівників. Так от, керівники й спеціалісти залишилися в нас ті, що й були. Це головний інженер підприємства Д.І. Бойко, заступник директора по механізації тваринництва П.С. Самара, технолог О.А. Лопатюк, завідуючі майстернями М.А. Погребняк, Л.В. Кущинський, які знають, цінують і люблять свою роботу. Подібне можна сказати і про інші наші кадри. Наприклад, багато хто вже переконався щодо кваліфікації токаря А.Л. Дробанича, слюсаря-фрезерувальника М.Г. Омельченка, слюсарів О.Я. Каблуки та М.П. Мацька. Можна було б назвати й інші прізвища.

Щодо молоді, то вона якщо і приходить на підприємство, то першочергово прагнемо навчити її якоїсь професії. Торік працювали курси трактористів-машиністів. Можемо готувати також токарів, слюсарів, зварювальників. Хто хоче набути професії тракториста-машиніста тепер – повинен зареєструватися у відділі кадрів у теж знаної, як на підприємстві, так і в усьому районі, людини і спеціаліста П.С. Гордуна. Навчання розпочнеться по мірі формування групи.

Щороку готуємо також кочегарів для роботи на котлах низького тиску, які успішно трудяться в котельнях шкіл району, лікарень, сільських рад.

Одним словом, ми завжди готові до співпраці. Тим більше, що маємо підтримку і районної влади.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
11 фото   
<b>Літо</b><br />
15 фото   
<b>ВІЙТІВКА</b><br />Війтівко, Війтівко, Досвітняя зірко. Дягла ти на місто Вишивачок намиста. Війтівко, Війтівко, Подільська...
3 фото   
<b>КОШАРИНЦІ</b><br />
6 фото   
<b>Історія села</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Джулинка
Степневський Микола Іванович (1921) 1921 р., українець, селянин. Мобілізований в 1940 р. Рядовий. Загинув 00.06.44.

З історії Бершаді
Робітники й селяни не припиняли боротьби: готувались нові виступи. Для їх організації в січні 1919 року Бершадський підпільний ревком створив партизанський загін з жителів Бершаді та сусідніх сіл. Командиром призначили голову ревкому В. Кривоходкіна, а комісаром — П. Соболевського. Внаслідок переможного повстання в лютому 1919 року в Бершаді відновлено Радянську владу. Народна влада... Читати далі »Останні новини

Ми завжди готові до співпраці - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
 • Потрібні робітники на завод в Польщі. Заробітна плата від 17 тис грн. Наказ 1310 від 10.09.18
  Потрібні робітники на завод в Польщі. Заробітна плата від 17 тис грн. Наказ 1310 від 10.09.18
  24.09.2018(096) 150-62-37
 • Продам будинок с.Війтівка вул. Терешкова,37. будинок з усіма зручностями, а також з усіма прибудовами (гараж, сарай, погріб, свердловина) земельну ділянку 16 соток
  Продам будинок с.Війтівка вул. Терешкова,37. будинок з усіма зручностями, а також з усіма прибудовами (гараж, сарай, погріб, свердловина) земельну ділянку 16 соток
  04.07.2018(067) 384-89-95
Всі оголошення Розмістити оголошення