Секрет успіху – сумлінна праця

 • Подобається0Не подобається
 • 15 Грудня 2011, 00:22

На знімку: секретар Вели кокиріївської сільської ради Галина Василівна Подолян і керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Петрович Грабчак обговорюють питання місцевого самоврядування.

У секретаря сільської ради широке коло обов’язків. А що головне у цій роботі? Якими рисами має володіти людина на цій посаді? Своїми думками з цього приводу ділиться секретар Великокиріївської сільської ради Г.В. ПОДОЛЯН

Свою трудову діяльність Галина Василівна розпочала після закінчення Брацлавського сільськогосподарського технікуму і 25 років пропрацювала бухгалтером в системі агропромислового комплексу. Вона добре знає своїх односельців, які вже двічі виявляли їй довір’я і обирали її депутатом сільської ради. На нинішній посаді Г.В. Подолян працює вже вісім років.

Звичайно, як секретар сільської ради Галина Василівна організовує підготовку сесій, питань, що виносяться на розгляд, сприяє депутатам у здійсненні їхніх повноважень, вирішує чимало інших питань, пов’язаних з діяльністю ради та її органів. Але найбільше їй доводиться спілкуватися з людьми. Велика Киріївка – немаленьке село, в ньому нараховується 826 дворів, де мешкають 1843 громадяни, з яких 547 – пенсіонери.

– Багато людей звертаються з питань оформлення спадщини, державних актів на земельні ділянки, виготовлення технічної документації на житлові будинки, – розповідає Г.В. одолян. – Кожному потрібно розказати, з чого потрібно починати, які документи треба зібрати, куди звертатися. І хочеться так це пояснити людині, щоб вона не їздила в райцентр по кілька разів. Колектив у нас здружений, працюємо злагоджено, тож стараємося задовольнити потреби людей.

Саме тому, переконана Галина Василівна, головне в роботі секретаря сільської ради – вміння вислухати людину, зрозуміти її проблеми, потрібно також досконало знати чинне законодавство. Вона чітко слідкує за нововведеннями, часто спілкується з юристами та спеціалістами районної ради і райдержадміністрації, нотаріусами та працівниками податкової інспекції. Чудово володіє навиками роботи на комп’ютері, тож знаходить час і у вихідні, щоб пошукати в Інтернеті необхідні матеріали і глибше розібратися в тих чи інших питаннях.

– Звісно, робота бухгалтера і секретаря сільської ради – різні, – продовжує Г.В. Подолян. – Там були цифри, точність, а тут на першому плані – робота з людьми. Однак досвід на попередній роботі теж допомагає мені, адже можу фахово прорахувати, визначити кількість необхідних коштів для реалізації тієї чи іншої програми, готувати проект бюджету.

Галина Василівна з приємністю відзначає, що нинішнього року є певні зрушення у вирішенні проблем громади.

Так, виконано поточний ремонт сільського будинку культури, обрядової зали, де з початку року в урочистій обстановці вже зареєстровано 12 шлюбів. За кошти сільської ради придбано електричний котел для дитячого садка.

Завдяки тісній співпраці з районною владою, відділом освіти РДА, а також за сприяння товариств «Устянське», «Жорняки», батьків учнів замінили двері, частину вікон в школі. Звісно, хотілося б зробити і капітальний ремонт будинку культури та придбати музичну апаратуру, щоб створити більш сприятливі умови для організації дозвілля молоді. Потрібно також замінити вікна в дошкільному навчальному закладі. Потребує вирішення й проблема вуличного освітлення. Однак на все це потрібні значні кошти.

Одна з найбільших, на думку Г.В. Подолян, проблем громади – незайнятість населення. В Великій Киріївці мешкають понад 800 громадян працездатного віку, з яких лише 157 мають роботу, в основному в установах та на підприємствах Бершаді. На жаль, в селі немає базового господарства, не працює цегельний завод, тож проблему сільського безробіття долати непросто. Сільська рада по можливості надає матеріальну допомогу найбільш соціально незахищеним, зокрема, на лікування.

Галина Василівна своїм завданням вважає чесно служити громаді та допомагати жителям села. Саме тому приділяє належну увагу соціальному захисту людей, наданню допомоги ветеранам війни та праці, пенсіонерам, іншим категоріям населення.

До кожної людини Г.В. Подолян має свій підхід, вміє вислухати та порадити. Сумлінною працею, чуйним ставленням до людей вона заслужила авторитет, повагу односельчан. Її діяльність також відзначена Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради, а нинішнього року портрет Г.В. Подолян занесено на районну Дошку пошани.

Пишається Галина Василівна і своїми синами-офіцерами, покликання яких – захищати Батьківщину.

Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Дяківка на межі трьох областей</b><br />Це село за графіком відвідала робоча група у складі начальників відділів та структурних підрозділів РДА, яку очолював...
3 фото   
<b>Графік</b><br />проведення особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації
11 фото   
<b>ГЛИНСЬКЕ</b><br />
2 фото   
<b>Олексієві Степовому дали 10 років за карикатуру на Сталіна</b><br />&rdquo;Ви якою мовою говорітє? &mdash; 81-річний Олексій Степовий стоїть на східцях Будинку культури в селі Джулинка...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Кидрасівка
Беник Пилип Дем'янович (1918) 1918 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1944 р.

З історії Бершаді
Своєрідне містечко виникло на колишньому пустирі, де на кошти колгоспів у 1967 році збудовано кількаповерхові навчальні корпуси медучилища з сучасними лабораторіями, гуртожитком та їдальнею. Тут навчаються понад 400 майбутніх фельдшерів те акушерок, які працюватимуть у лікарнях, колгоспних пологових будинках, на медпунктах. Майбутні медики заклали новий парк, посадили тисячі кущів та... Читати далі »Останні новини

Секрет успіху – сумлінна праця - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення