Результати радують

 • Подобається0Не подобається
 • 15 Грудня 2011, 00:10

На знімку: старший майстер Володимир Якович Божок, який працює на даному підприємстві з 1974 року, демонструє нову технологію зберігання кукурудзи на відкритих майданчиках, яку впроваджено вперше.

Щедрим на урожай кукурудзи виявився нинішній рік. Тому не так просто було організувати її прийомку і доробку. Як організовувалися дані процеси на Бершадському хлібоприймальному підприємстві, а заодно і про те, наскільки справедливими були окремі зауваження на деякі недоліки при цьому, розповідає директор цього підприємства П.А. СУГАК.

– Вперше, мабуть, за останні два десятиліття до нас надійшла така кількість зерна.

Ми прийняли і пересушили 40 тисяч тонн кукурудзи. Безумовно, нам годі рівнятися на Ладижинський елеватор з його новим обладнанням, однак це найбільше серед інших споріднених підприємств. У нас тепер не тільки заповнені нею всі склади, а й вільні майданчики на території, на яких вона вперше зберігається партіями по 200 тонн за новою технологією.

Враховуючи об'єми кукурудзи, які надійшли, а доставляли її навіть з Одещини та Кіровоградщини, дійсно могли виникати деякі збої у ході прийомки. Але по одиноких їх випадках робити якісь висновки було б навіть несправедливо.

Не ставлю за мету зовсім спрощувати ситуацію, але відзначу, що, незважаючи навіть на настільки інтенсивну заготовку, колектив із по ставленими завдан нями справився, і вже навіть розпочато ремонтні роботи, усуваються недоліки, виявлені під час прийомки урожаю.

А ще ж необхідно врахувати, що тривалий час підприємство практично не працювало, тож не так просто було відновити його роботу. Але на сьогодні керівництво компанії і люди на місцях розуміють, що потрібно зробити, щоб покращити його роботу.

Кількість працюючих із зростанням обсягів переробки, звичайно, збільшилася, і частина сезонних працівників залишиться на постійну роботу.

Так, як з попередніх кадрів залишилося зовсім мало, формування стабільного, висококваліфікованого колективу взагалі є одним з основних завдань. По суті, в даний час йде його відродження, становлення заново, що дається досить нелегко.

Не можна не врахо вувати і те, що у свій час було у нас державне замовлення, на яке орієнтувалися. Тепер роботу довелося сконцентровувати на прийомку максимальної кількості зерна з метою повного завантаження.

Тільки у цьому випадку можна було створювати додаткові робочі місця, розраховувати на прибуток, щоб можна було розвивати підприємство.

Якщо у попередні роки іноді виникали нарікання на дороговизну послуг, які воно надавало, то на сьогодні вони у нас не дорожчі, ніж на сусідніх. До того ж, на інших беруть плату ще й за прийомку, лабораторні аналізи, а ми ж цього не практикуємо. А щоб не виникало непорозумінь щодо лабораторних аналізів, тільки на придбання лабораторного обладнання було витрачено 50 тисяч гривень.

А ще ж не завжди правильно трактується, з чого саме формується ціна за оті послуги, адже вони можуть залежати від багатьох факторів. У даному випадку 75 відсотків затрат на сушіння зерна у нас припадає на енергоносії. А тонна пічного палива обходиться більше семи тисяч гривень. Здавалося б, про яку дешевизну можна вести мову. Але і в даному випадку, якби у нас дійсно були настільки високими розцінки за наші послуги, або не на рівні організовувалася наша робота, то до нас, напевно, не зверталися б і обходилися без нас. У даному ж випадку навіть таким гігантом зерновиробництва у районі, як Бершадська філія ПрАТ «Зернопродукт МХП», забезпечено поставку майже половини всього зерна, яке у цьому році надійшло на наше підприємство.

Згладжувати всі недоречності, які могли виникати при такому навантаженні на кожному з таких підприємств, як наше, не буду, але якщо і виникали у когось якісь зауваження щодо організації нами роботи, то вони мали бути обгрунтованими.

Щоб і надалі працювати такими темпами, у підприємство вкладаються чималі кошти. Придбали, наприклад, два нових сепаратори зерна, продуктивністю по сто тонн за годину роботи кожного. У наступному році буде модернізовано чотири шахтних сушарки з метою збільшення їх продуктивності. З приходом компанії, яка є господарем даного підприємства, воно взагалі почало розвиватися нормальними темпами.

Але ми розуміємо, що як сільгоспвиробникам, так і нам манна небесна з неба не падає. Кошти на розвиток потрібно заробляти, щоб бути конкурентоспроможними. Адже тільки в районі, крім нашого, діє відокремлене Джулинське ХПП, колишній комбікормовий завод. Але найбільше зерна прийняли все-таки ми. До того ж, ми єдині в області готуєм насіння кукурудзи, гібриди якої до нас везуть навіть з Полтавщини.

Надалі працювати плануємо не знижуючи темпів.

Для цього маємо все.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Тиждень права у Баланівській школі</b><br />Відкриття тижня права у школі розпочалося загальношкільною лінійкою, на якій учні ознайомилися із поставленими...
45 фото   
<b>Визначено переможців «Напиши свою писанку»</b><br />Підведенно підсумки та визначено переможців регіонального конкурсу «Напиши свою писанку». в м.Ладижин, Бершадському,...
9 фото   
<b>Листопад</b><br />
3 фото   
<b>Це свято не затьмариться в віках...</b><br />14 березня 1944 року на землю Бершадщини прийшло радісне свято - визволення рідної землі від поневолення військами...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Тернівка
Мазур Михайло Климович (1916) 1916 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1943 р.

З історії Бершаді
За роки відбудови народного господарства зросло політичне та економічне значення Бершаді в губернії. 1922 року Бершадь стала центром Ольгопільського повіту. Тепер у місті працювало чотири школи, два лікнепи, клуб, районна бібліотека. Поліпшилося й медичне обслуговування: в лікарні працювали 17 медпрацівників. Трудівники Бершаді в складних міжнародних умовах, коли імперіалістичні уряди всіляко... Читати далі »Останні новини

Результати радують - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення