Як живеш, шляхова?

 • Подобається0Не подобається
 • 8 Квітня 2016, 09:00

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова райради Михайло Бурлака відвідали територіальну громаду с. Шляхової. У ході робочої поїздки керівники району ознайомилися зі станом соціально-економічного розвитку населеного пункту, рівнем виконання місцевих бюджетів, а також здійснили виїзний прийом громадян.

Голова села Микола Макарчук інформував про актуальні питання життєдіяльності громади, коротко розповів про роботу об’єктів соціальної сфери, висловив бачення перспективи її розвитку, а також відзначив співпрацю із ТОВ «СвітанокАгросвіт», яке очолює заслужений працівник сільського господарства, депутат обласної ради Олег Ковбасюк.

Іван Стефанцов вивчав питання про стан виконання місцевого бюджету, здійснивши аналіз сплати земельного податку та орендної плати фермерськими господарствами, орендарями водних плес та одноосібниками, а також провів співбесіду із землевпорядником Таїсією Ковбасюк.

Голова райдержадміністрації доручив сільському голові утворити робочу групу з перевірки об’єктів роздрібної торгівлі щодо сплати акцизних податків.

Керівники відвідали сільську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яку уже 30 років очолює Богдан Волчастий. Він сказав, що у рамках реформування медичної галузі ситуація з надання допомоги хворим значно покращилася. На базі амбулаторії діє пункт швидкої медичної допомоги, який має у своєму розпорядженні два автомобілі, один із яких може відвезти лікаря додому до хворого, а інший тим часом привезти хворого до амбулаторії.

Проте є певна кількість людей похилого віку, які потребують цілодобового перебування у медичному закладі. Лікар акцентував увагу на медичному оснащенні амбулаторії: функціонують два рент - генкабінети, два мобільні кардіографи. Нещодавно сільська рада виділила 7 тисяч гривень на придбання ліків. Богдан Ярославович подякував сільським головам навколишніх сіл та керівникам сільськогосподарських підприємств за надану допомогу. Зокрема, відзначив максимальну допомогу ТОВ «Світанок-Агросвіт» та народного депутата Миколи Кучера.

Керівники району відвідали спорткомплекс, який очолює Віталій Карманчук. За його словами, заклад щоденно відвідує не лише місцева молодь, а й з навколишніх сіл. Кожен знаходить заняття для розвитку. Голова райдержадміністрації ознайомився із роботою оздоровчого комплексу, відкритого минулого року Олегом Ковбасюком. Цьому закладу немає аналогів у районі. Басейн, сауна, душові кабінки, поруч – гостинне кафе та естетично оформлена для урочистих заходів зала.

Цього дня керівники району відвідали будинки сімейного типу Стьопіних та Марченкових, які виховують по дев’ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування. У будинках створено чудові умови для виховання і розвитку. Очільники району щиро привітали Людмилу Стьопіну з ювілеєм.

А на виїзному прийомі того дня побували громадяни, які піднімали питання про відкриття в амбулаторії хоча б однієї палати цілодобового стаціонару, налагодження автобусного сполучення між селами та до райцентру, надання допомоги на лікування та забезпечення санаторним лікуванням.

Голова райдержадміністрації відзначив співпрацю органів місцевого самоврядування, керівників сільськогосподарських і фермерських товариств, соціальних закладів у розвитку інфраструктури населеного пункту, зокрема відзначив роботу Олега Ковбасюка у сприянні розвитку територіальної громади.

Відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації.

(Детальніше – на офіційному сайті райдержадміністрації).


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
5 фото   
<b>Сімейна медицина: сьогодення і перспективи</b><br />2013 рік ознаменувався важливими кроками на шляху до покращення медичного обслуговування жителів нашого району....
3 фото   
<b>Вітаємо переможців конкурсу</b><br />Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника...
2 фото   
<b>Шістдесят років Чернятській ГЕС</b><br />Нещодавно минуло шістдесят років Чернятській гідроелектростанції. Над входом до машинної зали зафіксовано дату її...
8 фото   
<b>День захисту дітей у Бершаді</b><br />На підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім'ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Велика Киріївка
Печенюк Сергій Васильович (1917) 1917 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
У важких умовах воєнного часу, відчуваючи гостру нестачу ремонтно-будівельних матеріалів і робочих рук, трудящі відбудовували підприємства. Під час масових суботників та недільників робітники й службовці розбирали завали каменю та цегли, в позаробочий час монтували устаткування, яке надходило все в більшій кількості від підприємств братніх республік. У короткий строк налагодили випуск продукції... Читати далі »Останні новини

Як живеш, шляхова? - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
 • Потрібні робітники на завод в Польщі. Заробітна плата від 17 тис грн. Наказ 1310 від 10.09.18
  Потрібні робітники на завод в Польщі. Заробітна плата від 17 тис грн. Наказ 1310 від 10.09.18
  24.09.2018(096) 150-62-37
Всі оголошення Розмістити оголошення