Всеукраїнський аграрний кооператив: заробляти на молоці – можна!

 • Подобається0Не подобається
 • 4 Лютого 2017, 09:00

Спільне виробництво, заготівля та збут молока при постійному контролі якості дозволяють селянину отримати значний додатковий дохід від утримання корови.

Часто доводиться чути від політиків, чиновників та й простих людей, що в селах немає перспектив для майбутнього. Сільський виробник не може конкурувати з великими виробниками чи фермами, сам не знаходить шляхи збуту для своєї продукції.

Часто, користуючись цим, посередники-збирачі молока свідомо закуповують продукцію у селян за заниженими, копійчаними цінами. Молоко ж здають переробникам мінімум увдічі дорожче. У результаті селяни залишаються з мізерними заробітками, корову тримати стає невигідно, а українське село починає занепадати.

Чи є рецепт порятунку для українського селянина? Чи можна тримати корову та отримувати від цього не копійки, а реальні гроші? Чи існує реальна можливість суттєво підвищити ціни на закупівлю молока? Ці питання сьогодні серйозно турбують багатьох мешканців ураїнських сіл. І вони мають конкретну відповідь!

Всеукраїнський аграрний кооператив відповідально заявляє, що заробляти на молоці власного виробництва – можливо! І не тільки можливо, а ще й перспективно! Треба лише зорганізуватись, позбутись зайвих ланок при збуті молока та виробляти якісний продукт.

Власне, сама ідея створення Всеураїнського аграрного кооперативу і виникла, як відповідь на вищезазначені питання. І ця ідея вже довела свою ефективність на практиці. Так, кооператив уже працює в чотирьох областях: Черкаській, Вінницькій, Київсь - кій та Полтавській, мешкан - ці яких здають молоко за ціною у майже два рази вищою, ніж до об’єднання. Сьогодні вартість одного літра молока, що приймається від домогосподарства, становить понад 6 гривень (базова ціна – 5,40 грн. плюс 1 грн. високоякісними кормами). А ще не так давно посередники скуповували його по 2,5-3 гривні.

Але головна мета створення Всеукраїнського аграрного кооперативу – це не тільки реалізація молока за справедливою ціною, але й шанс заробляти на розведенні корів, створивши у своєму власному подвір’ї невеликий бізнеспроект.

Сьогодні розвивати власний маленький бізнес самотужки надто важко – особливо не маючи необхідних знань щодо сучасних технологій годівлі та утримання, ветеринарного обслуговування тварин.

Часто не вистачає елементарно коштів: чи то на придбання корови, чи осіменіння її якісним генетичним матеріалом, закупівлю комбікормів для підвищення продуктивності тварини, ветеринарне обслуговування тощо.

Всеукраїнський аграрний кооператив для вирішення цих проблем створює можливість колективного захисту інтересів дрібних виробників – членів організації.

Поспілкувавшись із людьми та проаналізувавши усі основні їхні потреби стосовно утримання корови й виробництва молока у Всеукраїнському аграрному кооперативі, розробили спеціальні програми для підтримки селян, які хочуть займатися молоком. Усі вони пропонують вигідні умови для збуту молока, ветеринарного обслуговування, годівлі та генетичної роботи.

Отже, що може отримати господар, ставши членом Всеукраїнського аграного кооперативу? До яких програм можна долучитись?

ПРОГРАМА «КОРОВА В МОЛОДУ СІМ’Ю»

Програма дає можливість молодим сім’ям і тим, хто зацікавлений у розведенні корів, розпочати власний бізнес, а не шукати кращої долі у великих містах чи за кордоном.

Початкові вкладення у власну справу становлять не так багато – 3000 грн. при реальній вартості корови у 28000 гривень. Учасник програми отримує корову з високим генетичним потенціалом, батько якої – один із найкращих бугаїв світу від міжнародної компанії «Альта Дженетикс».

Тварину страхують, що унеможливлює ризики, пов’язані з її вирощуванням. У подальшому розраховуватись за корову можна не реальними грошима, а молоком, здаючи його у кооператив. Щоденні виплати учасника програми – близько 5 літрів молока на день, при тому, що корова при правильному догляді даватиме близько 18 літрів у день. Таким чином, будучи учасником цієї програми, господар отримує додатковий прибуток у 27000 грн. у рік або мінімум 135000 грн. за 5 років.

ПРОГРАМИ «ВІДГОДІВЛЯ БИЧКА» ТА «ЗОЛОТА ТЕЛИЧКА»

Учасник програми може відгодовувати теличку чи бичка до місячного віку та отримати за це додатковий прибуток. Долучившись до програми, господар отримує можливість безоплатного штучного осіменіння корів спермою бугаїв компанії «Альта Дженетикс». При народженні бичка чи телички одразу ж надається аванс у розмірі 1000 гривень. Учасник програми одразу безкоштовно отримує престартери на вирощування бичка чи телички до місячного віку. При досягненні місячного віку господар продає тварину у кооператив за ціною, вищою за ринкову, на 10-20%.

Таким чином, перший дохід від корови учасник програми отримує вже при народженні бичка чи телички та має високу ціну за тварину.

ПРОГРАМА «ПРИБУТКОВА ГОДІВЛЯ КОРІВ»

Програма дає можливість додатково заробляти, розкривши високий генетичний потенціал корови. Основою програми є ефективна годівля тварини. Учасник отримує безкоштовні консультації з годівлі та догляду за коровами і телятами від спеціалістів кооперативу. Корова годується збалансованими кормами з високим вмістом протеїну, завдяки яким підвищується рівень молочної продуктивності і жиру. При правильній годівлі вдається у день отримати на 3-5 кілограмів молока більше. За період лактації (упродовж року) додатковий при ріст молока 900-1500 літрів, а це – додатковий прибуток.

ПРОГРАМА «ДОМАШНЄ ПОДВІР’Я»

Програма дозволяє члену кооперативу отримати додатковий прибуток від вирощування свиней, птиці та кролів.

Спеціальні комбікорми та премікси для цих тварин пропонуються учаснику програми зі знижкою у 10% від ціни.

Також господар користується безкоштовними консультаціями з годівлі тварин, отримує безкоштовне ветеринарне лікування і знижку на ветпрепарати до 20%.

По суті своїй, кооператив допомагає людям зорганізуватися та поліпшити доступ до ринку збуту молока і налагодити роботу по ефективному вирощуванню тварин.

Всеукраїнський аграрний кооператив дозволяє суттєво підвищити ціну та якість молока і має низку програм, що створюють можливість для додаткового заробітку на власній корові.

При цьому, селяни не залишаються сам на сам зі своїми проблемами. Спеціалісти кооперативу абсолютно безкоштовно надаватимуть консультації по правильній годівлі, проводитимуть безкоштовне ветеринарне обслуговування та абсолютно безкоштовно здійснюватимуть осіменіння корів. А головне – членство в кооперативі надає свого роду «стартовий» капітал у вигляді корови у кредит на вигідних умовах.

Отже, Всеукраїнський аграрний кооператив – це не тільки можливість отримати додатковий заробіток, а і реальна справа, що дозволить сільській місцевості розвиватись. Головна проблема українського села сьогодні – відсутність робочих місць та інфраструктури. Кооператив же пропонує самому організувати своє робоче місце та отримувати прибуток. А робота, кошти і заробіток – це те, з чого починається відродження!

Андрій ПОЛЬОВИЙ.

Номер «гарячої лінії» Всеукраїнського аграрного кооперативу: 067-544-67-60.

Офіційний сайт організації: www.vak.net.ua


Дивіться також в розділі  В громадах
» 08.04.2018 Днями під час комплексного інспектування райдержадміністрації та районного сектору ДСНС було проведено відпрацювання реагування та дій оперативно-рятувальних служб, спеціалізованих служб цивільного захисту району для ліквідації наслідків...
» 07.04.2018 Урочисті проводи на строкову службу до лав Збройних cил України відбулися позавчора у приміщенні Бершадської дитячої музичної школи імені Родіона Скалецького. Цієї весни від Бершадщини призвано 17 новобранців.
» 02.04.2018 …По дорозі до школи водій шкільного автобуса та учні знайшли і привезли нерухомого замерзаючого птаха. Це була сіра чапля. Її виснажену «поселили» у кабінеті біології, де облаштувала зручне місце вчитель біології Галина Степанівна Данильченко.
» 01.04.2018 Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов побував із робочим візитом у Джулинській об’єднаній територіальній громаді. У рамках поїздки Іван Стефанцов, Петро Швець та Олена Тройська відвідали дитячий будинок сімейного типу Надії Володимирівни та...
» 01.04.2018 Дбаймо про них постійно
» 01.04.2018 Щоб уникнути пожеж і нещасних випадків
» 25.03.2018 У Війтівці плекають «Мрію»
» 25.03.2018 Сумівські лісівники врятували козулю
» 25.03.2018 Сумлінна сплата податків – запорука добробуту громад
» 24.03.2018 Оберіть сімейного лікаря
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Маршрутами пам'яті</b><br />Так склалося, що того дня збіглися дві вагомі події &ndash; міжрайонний автопробіг, присвячений 66-ій річниці Великої...
5 фото   
<b>Святкували 21-у річницю незалежності України</b><br />Урочисті заходи з нагоди 21-ї річниці незалежності проведено на центральній площі міста 24 серпня. Святково прибрані...
3 фото   
<b>Семінар з питань ведення галузі тваринництва</b><br />На базі ТОВ &quot;Устя&quot;, що знаходиться в с. Устя Бершадського району 3 лютого ц.р. відбувся семінар з питань...
2 фото   
<b>«Карлсони» над містом</b><br />Неабияк дивувалися всі, коли у небі над містом декілька років тому з’явився дельтаплан. В одному з...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Лавренюк Дмитро Якимович (1915) 1915 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 1944 р.

З історії Бершаді
Виконуючи інтернаціональний обов'язок, трудящі Бершаді неодноразово збирали кошти на допомогу республіканським військам Іспанії. Значні кошти надходили від бершадців у фонд зміцнення обороноздатності нашої країни, на рахунок добровільних організацій Червоного Хреста та Тсоавіахіму. Читати далі »Останні новини

Всеукраїнський аграрний кооператив: заробляти на молоці – можна! - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продам будинок с.Війтівка вул. Терешкова,37. будинок з усіма зручностями, а також з усіма прибудовами (гараж, сарай, погріб, свердловина) земельну ділянку 16 соток
  Продам будинок с.Війтівка вул. Терешкова,37. будинок з усіма зручностями, а також з усіма прибудовами (гараж, сарай, погріб, свердловина) земельну ділянку 16 соток
  04.07.2018(067) 384-89-95
 • Продам земельну ділянку м.Бершадь вул.Незалежності,7. А так же червона цегла, панелі перекриття, фундаментні блоки 40.
  Продам земельну ділянку м.Бершадь вул.Незалежності,7. А так же червона цегла, панелі перекриття, фундаментні блоки 40.
  04.07.2018(067) 384-89-95
 • Продам 3-к. Квартиру по вул.Миколаенка,2
  Продам 3-к. Квартиру по вул.Миколаенка,2
  31.05.2018(067) 145-75-04
 • . Приймаю свіжий лист іван-чаю у період цвітіння.
  . Приймаю свіжий лист іван-чаю у період цвітіння.
  12.05.2018(097) 360-99-31
 • .Познакомлюсь с порядочн.музчиной для серьезн.отн.Симпатичная, хазяйка.0970520649.Звонить после 19.00 г. Гайворон.
  .Познакомлюсь с порядочн.музчиной для серьезн.отн.Симпатичная, хазяйка.0970520649.Звонить после 19.00 г. Гайворон.
  11.05.2018(097) 052-06-49
 • . Шукаю роботу! Є власний автомобіль на диз.п , за кермом понад 18 років, також великий досвід роботи в сфері торгівлі. тел.0677125499 Людмила.
  . Шукаю роботу! Є власний автомобіль на диз.п , за кермом понад 18 років, також великий досвід роботи в сфері торгівлі. тел.0677125499 Людмила.
  07.05.2018(097) 936-06-30
Всі оголошення Розмістити оголошення