Всеукраїнський аграрний кооператив: заробляти на молоці – можна!

 • Подобається0Не подобається
 • 4 Лютого 2017, 09:00

Спільне виробництво, заготівля та збут молока при постійному контролі якості дозволяють селянину отримати значний додатковий дохід від утримання корови.

Часто доводиться чути від політиків, чиновників та й простих людей, що в селах немає перспектив для майбутнього. Сільський виробник не може конкурувати з великими виробниками чи фермами, сам не знаходить шляхи збуту для своєї продукції.

Часто, користуючись цим, посередники-збирачі молока свідомо закуповують продукцію у селян за заниженими, копійчаними цінами. Молоко ж здають переробникам мінімум увдічі дорожче. У результаті селяни залишаються з мізерними заробітками, корову тримати стає невигідно, а українське село починає занепадати.

Чи є рецепт порятунку для українського селянина? Чи можна тримати корову та отримувати від цього не копійки, а реальні гроші? Чи існує реальна можливість суттєво підвищити ціни на закупівлю молока? Ці питання сьогодні серйозно турбують багатьох мешканців ураїнських сіл. І вони мають конкретну відповідь!

Всеукраїнський аграрний кооператив відповідально заявляє, що заробляти на молоці власного виробництва – можливо! І не тільки можливо, а ще й перспективно! Треба лише зорганізуватись, позбутись зайвих ланок при збуті молока та виробляти якісний продукт.

Власне, сама ідея створення Всеураїнського аграрного кооперативу і виникла, як відповідь на вищезазначені питання. І ця ідея вже довела свою ефективність на практиці. Так, кооператив уже працює в чотирьох областях: Черкаській, Вінницькій, Київсь - кій та Полтавській, мешкан - ці яких здають молоко за ціною у майже два рази вищою, ніж до об’єднання. Сьогодні вартість одного літра молока, що приймається від домогосподарства, становить понад 6 гривень (базова ціна – 5,40 грн. плюс 1 грн. високоякісними кормами). А ще не так давно посередники скуповували його по 2,5-3 гривні.

Але головна мета створення Всеукраїнського аграрного кооперативу – це не тільки реалізація молока за справедливою ціною, але й шанс заробляти на розведенні корів, створивши у своєму власному подвір’ї невеликий бізнеспроект.

Сьогодні розвивати власний маленький бізнес самотужки надто важко – особливо не маючи необхідних знань щодо сучасних технологій годівлі та утримання, ветеринарного обслуговування тварин.

Часто не вистачає елементарно коштів: чи то на придбання корови, чи осіменіння її якісним генетичним матеріалом, закупівлю комбікормів для підвищення продуктивності тварини, ветеринарне обслуговування тощо.

Всеукраїнський аграрний кооператив для вирішення цих проблем створює можливість колективного захисту інтересів дрібних виробників – членів організації.

Поспілкувавшись із людьми та проаналізувавши усі основні їхні потреби стосовно утримання корови й виробництва молока у Всеукраїнському аграрному кооперативі, розробили спеціальні програми для підтримки селян, які хочуть займатися молоком. Усі вони пропонують вигідні умови для збуту молока, ветеринарного обслуговування, годівлі та генетичної роботи.

Отже, що може отримати господар, ставши членом Всеукраїнського аграного кооперативу? До яких програм можна долучитись?

ПРОГРАМА «КОРОВА В МОЛОДУ СІМ’Ю»

Програма дає можливість молодим сім’ям і тим, хто зацікавлений у розведенні корів, розпочати власний бізнес, а не шукати кращої долі у великих містах чи за кордоном.

Початкові вкладення у власну справу становлять не так багато – 3000 грн. при реальній вартості корови у 28000 гривень. Учасник програми отримує корову з високим генетичним потенціалом, батько якої – один із найкращих бугаїв світу від міжнародної компанії «Альта Дженетикс».

Тварину страхують, що унеможливлює ризики, пов’язані з її вирощуванням. У подальшому розраховуватись за корову можна не реальними грошима, а молоком, здаючи його у кооператив. Щоденні виплати учасника програми – близько 5 літрів молока на день, при тому, що корова при правильному догляді даватиме близько 18 літрів у день. Таким чином, будучи учасником цієї програми, господар отримує додатковий прибуток у 27000 грн. у рік або мінімум 135000 грн. за 5 років.

ПРОГРАМИ «ВІДГОДІВЛЯ БИЧКА» ТА «ЗОЛОТА ТЕЛИЧКА»

Учасник програми може відгодовувати теличку чи бичка до місячного віку та отримати за це додатковий прибуток. Долучившись до програми, господар отримує можливість безоплатного штучного осіменіння корів спермою бугаїв компанії «Альта Дженетикс». При народженні бичка чи телички одразу ж надається аванс у розмірі 1000 гривень. Учасник програми одразу безкоштовно отримує престартери на вирощування бичка чи телички до місячного віку. При досягненні місячного віку господар продає тварину у кооператив за ціною, вищою за ринкову, на 10-20%.

Таким чином, перший дохід від корови учасник програми отримує вже при народженні бичка чи телички та має високу ціну за тварину.

ПРОГРАМА «ПРИБУТКОВА ГОДІВЛЯ КОРІВ»

Програма дає можливість додатково заробляти, розкривши високий генетичний потенціал корови. Основою програми є ефективна годівля тварини. Учасник отримує безкоштовні консультації з годівлі та догляду за коровами і телятами від спеціалістів кооперативу. Корова годується збалансованими кормами з високим вмістом протеїну, завдяки яким підвищується рівень молочної продуктивності і жиру. При правильній годівлі вдається у день отримати на 3-5 кілограмів молока більше. За період лактації (упродовж року) додатковий при ріст молока 900-1500 літрів, а це – додатковий прибуток.

ПРОГРАМА «ДОМАШНЄ ПОДВІР’Я»

Програма дозволяє члену кооперативу отримати додатковий прибуток від вирощування свиней, птиці та кролів.

Спеціальні комбікорми та премікси для цих тварин пропонуються учаснику програми зі знижкою у 10% від ціни.

Також господар користується безкоштовними консультаціями з годівлі тварин, отримує безкоштовне ветеринарне лікування і знижку на ветпрепарати до 20%.

По суті своїй, кооператив допомагає людям зорганізуватися та поліпшити доступ до ринку збуту молока і налагодити роботу по ефективному вирощуванню тварин.

Всеукраїнський аграрний кооператив дозволяє суттєво підвищити ціну та якість молока і має низку програм, що створюють можливість для додаткового заробітку на власній корові.

При цьому, селяни не залишаються сам на сам зі своїми проблемами. Спеціалісти кооперативу абсолютно безкоштовно надаватимуть консультації по правильній годівлі, проводитимуть безкоштовне ветеринарне обслуговування та абсолютно безкоштовно здійснюватимуть осіменіння корів. А головне – членство в кооперативі надає свого роду «стартовий» капітал у вигляді корови у кредит на вигідних умовах.

Отже, Всеукраїнський аграрний кооператив – це не тільки можливість отримати додатковий заробіток, а і реальна справа, що дозволить сільській місцевості розвиватись. Головна проблема українського села сьогодні – відсутність робочих місць та інфраструктури. Кооператив же пропонує самому організувати своє робоче місце та отримувати прибуток. А робота, кошти і заробіток – це те, з чого починається відродження!

Андрій ПОЛЬОВИЙ.

Номер «гарячої лінії» Всеукраїнського аграрного кооперативу: 067-544-67-60.

Офіційний сайт організації: www.vak.net.ua


Дивіться також в розділі  В громадах
» 13.01.2018 Черговий Новий рік та Різдво не обійшлися без особливої уваги та турботи від народного депутата України Миколи Кучера військовим, які перебувають у зоні проведення АТО.
» 13.01.2018 У 2017 році дочірнє підприємство «Бершадський райагроліс» стало кращим серед аналогічних підприємств області. Про основні аспекти роботи, фінансове становище та проблеми розповіли лісничий підприємства Володимир МОЧУЛЬСЬКИЙ та головний бухгалтер...
» 13.01.2018 У вечір і ніч 7 січня, напевно, в час, коли багато дітвори, а згодом і молоді, ходили з колядками, віншуючи земляків зі славним святом, деякі «колядники» переймалися зовсім іншим.
» 12.01.2018 розпочався в мисливських угіддях. Він є обов’язковим для всіх користувачів мисливських господарств і проводиться щорічно після завершення сезону полювання.
» 12.01.2018 «Здорові діти – здорова нація»
» 12.01.2018 У Бершаді буде знак «Борцям за волю України»
» 12.01.2018 Територіальну громаду села баланівки
» 05.01.2018 Обіцяли - виконали
» 05.01.2018 Пленум ветеранів
» 30.12.2017 Красне село над Бугом-рікою
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
11 фото   
<b>Зима</b><br />&#160;Один зимовий день
3 фото   
<b>Біля автовокзалу</b><br />
3 фото   
<b>Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина — бізнес в центрі України»</b><br />17 червня 2011 року в обласному центрі відбувся інвестиційний форум «Вінниччина &mdash; бізнес в центрі України»...
2 фото   
<b>Я люблю молоко</b><br />Зовсім недавно у районній газеті розповідалося про семінар на базі устянського господарства, учасниками якого стали...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Горецький Марко Павлович (1911) 1911 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.03.44.

З історії Бершаді
Квітне старовинна Бершадь, за роки Радянської влади вона перетворилася на соціалістичне місто. В грудні 1966 року, враховуючи питому вагу в розвитку економіки й культури, збільшення кількості населення, Президія Верховної Ради УРСР ухвалила перевести Бершадь з селища міського типу в місто районного підпорядкування. На вулицях, що після вигнання окупантів являли згарища та самі руїни, споруджено... Читати далі »Останні новини

Всеукраїнський аграрний кооператив: заробляти на молоці – можна! - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • куплю будинок в районі колосіївка, або по вул. Зарічна, з землею, бажано до річки, розгляну любі варіанти
  куплю будинок в районі колосіївка, або по вул. Зарічна, з землею, бажано до річки, розгляну любі варіанти
  16.01.2018(067) 689-10-56
 • Увага❗️Допоможіть знайти собаку❗️ Пропала собака породи фокстер‘єр! Ввечері 1 січня, місто Бершадь, район «Поле Чудес». Їй 3 роки, окрас з трьох кольорів (білий, чорний та рудий). НА ШИЇ Є РЕМІНЕЦЬ З НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ! Якщо ви її бачили, або знаєте її місце знаходження, повідомте, будь ласка, про це за номером телефону: 0983708328 Юра. Собака нам дуже дорога, як член сім’ї, тому будь яка інформація про неї буде дуже важливою
  Увага❗️Допоможіть знайти собаку❗️ Пропала собака породи фокстер‘єр! Ввечері 1 січня, місто Бершадь, район «Поле Чудес». Їй 3 роки, окрас з трьох кольорів (білий, чорний та рудий). НА ШИЇ Є РЕМІНЕЦЬ З НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ! Якщо ви її бачили, або знаєте її місце знаходження, повідомте, будь ласка, про це за номером телефону: 0983708328 Юра. Собака нам дуже дорога, як член сім’ї, тому будь яка інформація про неї буде дуже важливою
  03.01.2018(096) 226-74-95
 • . Куплю кормовий буряк. Ціна договірна.
  . Куплю кормовий буряк. Ціна договірна.
  09.12.2017(097) 348-23-79
 • В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  26.07.2017(095) 744-30-07
 • . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
Всі оголошення Розмістити оголошення