Несуть нам світло і тепло

 • Подобається0Не подобається
 • 23 Грудня 2017, 09:00

Про здобутки і проблеми енергетиків розповідає директор Бершадських електромереж Василь ВЛАСЮК.

– Наші працівники при справі постійно: забезпечують надійне, якісне і стабільне енергопостачання. Левова частка енергії подається населенню, решта – юридичним особам.

За 2017 рік маємо і вагомі досягнення, і труднощі. Серед останніх – застарілі лінії електропередач, що впливає на якість електропостачання. Є побудовані ще у шістдесятісімдесяті роки. Частину було замінено після обледеніння, решта чекає своєї черги. Тож у цьому напрямі максимально зосереджуємо сили і працюємо.

За останні три роки на капітальні ремонти витрачено майже 1,5 млн. грн. Оновлено 35 км мереж 10 кіловольт, 5 км – 5 кіловольт, кабельних ліній – 300 м, замінено 15 трансформаторних підстанцій на нові.

Електропостачання покращується. Але складність у тому, що енергетична система у районі не розрахована на таку кількість електроенергії, яка споживається. Населення ж хоче мати сучасну побутову техніку, електроопалення, де немає газу. Ось вам і перевантаження ліній, особливо взимку. Якщо влітку населення бере, в середньому, 3,5-4 мільйона кіловат-годин у місяць, то зимою – 10-12 мільйонів кіловат-годин із 16 млн. кіловат-годин, які над - ходять у район.

Сподіваємось, що уряд переведе наше обленерго на стимулююче регулювання енергетики, відтак буде виділятись більше коштів на проведення модернізації наших ліній.

Завдяки інвестпрограмам вдалось замінити чимало лічильників на нові електронні.

А ще цього року завершуємо роботу із телемеханізації автоматизованої системи диспетчерсько-технологічного керування. Раніше ми працювали в телефонному режимі, зараз усе буде комп’ютеризовано. На монітор виводиться стан мереж по 9 підстанціях району. Диспетчер зможе бачити аварії, які виникають, одразу реагувати, вмикати подачу струму чи, за необхідності, направляти аварійну бригаду.

У 2018 році плануємо освоїти в межах 700 тисяч гривень – переважно на заміну трансформаторів і мереж на нові.

Нашим працівникам доводиться також боротись із електрокрадіями. Створені рейдові бригади, які виїздять на місця. Дивно, що крадуть ті особи, які мають кошти, щоб розраховуватися за спожите світло. Навіть, незважаючи на те, що суми штрафів від 30 до 100 тисяч гривень, вдаються до різних способів. Якщо раніше практикували лише так звані «наброси», то зараз вдаються до монтажу прихованого розгалуження та розеток поза лічильник, таємної проводки, використовують потужні магніти, які зупиняють лічильники тощо. Хоч ми і намагаємося толерантно вирішувати будь-які проблемні питання, є випадки, коли доводиться діяти через суд.

Наш колектив – це команда професіоналів. У переддень професійного свята назву головного інженера Річарда Жорняка, заступника директора з енергозбутової роботи Володимира Бурлаку, майстрів дільниць – МиколуЖука, Володимира Дунаєвського, електромонтерів – Едуарда Болотова, Юрія Грабового, Олега Цілиповського, інженерів – Андрія Олійника, Оксану Кубай, контролерів – Світлану Бойко, Ларису Сіренко, Михайла Хмарука. Звання «Почесний енергетик ПАТ «Вінницяобленерго» удостоєний водій Олександр Олійник, на обласну Дошку пошани занесено майстра Миколу Жука, грамотою ПАТ «Вінницяобл - енерго» відзначено диспетчера Олега Янішевського, грамотою ОДА та обласної ради – директора Бершадських ЕМ Василя Власюка.

Із професійним святом вас, енергетики, ветерани цієї непростої галузі! Всіляких гараздів і здоров’я вам і вашим сім’ям, достойної зарплати.

Нехай завжди у наших домівках будуть світло і тепло!

Записала Наталія КУРИНЮК.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 13.01.2018 Черговий Новий рік та Різдво не обійшлися без особливої уваги та турботи від народного депутата України Миколи Кучера військовим, які перебувають у зоні проведення АТО.
» 13.01.2018 У 2017 році дочірнє підприємство «Бершадський райагроліс» стало кращим серед аналогічних підприємств області. Про основні аспекти роботи, фінансове становище та проблеми розповіли лісничий підприємства Володимир МОЧУЛЬСЬКИЙ та головний бухгалтер...
» 13.01.2018 У вечір і ніч 7 січня, напевно, в час, коли багато дітвори, а згодом і молоді, ходили з колядками, віншуючи земляків зі славним святом, деякі «колядники» переймалися зовсім іншим.
» 12.01.2018 розпочався в мисливських угіддях. Він є обов’язковим для всіх користувачів мисливських господарств і проводиться щорічно після завершення сезону полювання.
» 12.01.2018 «Здорові діти – здорова нація»
» 12.01.2018 У Бершаді буде знак «Борцям за волю України»
» 12.01.2018 Територіальну громаду села баланівки
» 05.01.2018 Обіцяли - виконали
» 05.01.2018 Пленум ветеранів
» 30.12.2017 Красне село над Бугом-рікою
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
14 фото   
<b>Народні умільці</b><br />
5 фото   
<b>Театралізоване дійство «Щедра кутя. Новий рік»</b><br />Три головні зимові свята приходять разом у кожен дім &ndash; чи не найбажаніші для кожного українця, адже саме вони...
7 фото   
<b>Керівник області Валерій Коровій відвідав найпотужніший агропромисловий комплекс Вінничинни</b><br />2 квітня на запрошення Соціального центру МХП очільник Вінницької області Валерій Коровій відвідав підприємства...
4 фото   
<b>Дяківка на межі трьох областей</b><br />Це село за графіком відвідала робоча група у складі начальників відділів та структурних підрозділів РДА, яку очолював...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Дяківка
Орлюк Андрій Йосипович (1912) 1912 р., українець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.09.43. Похов. с. Дмитрівка, Бахмацький р-н, Чернігівська обл.

З історії Бершаді
У важких умовах воєнного часу, відчуваючи гостру нестачу ремонтно-будівельних матеріалів і робочих рук, трудящі відбудовували підприємства. Під час масових суботників та недільників робітники й службовці розбирали завали каменю та цегли, в позаробочий час монтували устаткування, яке надходило все в більшій кількості від підприємств братніх республік. У короткий строк налагодили випуск продукції... Читати далі »Останні новини

Несуть нам світло і тепло - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • куплю будинок в районі колосіївка, або по вул. Зарічна, з землею, бажано до річки, розгляну любі варіанти
  куплю будинок в районі колосіївка, або по вул. Зарічна, з землею, бажано до річки, розгляну любі варіанти
  16.01.2018(067) 689-10-56
 • Увага❗️Допоможіть знайти собаку❗️ Пропала собака породи фокстер‘єр! Ввечері 1 січня, місто Бершадь, район «Поле Чудес». Їй 3 роки, окрас з трьох кольорів (білий, чорний та рудий). НА ШИЇ Є РЕМІНЕЦЬ З НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ! Якщо ви її бачили, або знаєте її місце знаходження, повідомте, будь ласка, про це за номером телефону: 0983708328 Юра. Собака нам дуже дорога, як член сім’ї, тому будь яка інформація про неї буде дуже важливою
  Увага❗️Допоможіть знайти собаку❗️ Пропала собака породи фокстер‘єр! Ввечері 1 січня, місто Бершадь, район «Поле Чудес». Їй 3 роки, окрас з трьох кольорів (білий, чорний та рудий). НА ШИЇ Є РЕМІНЕЦЬ З НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ! Якщо ви її бачили, або знаєте її місце знаходження, повідомте, будь ласка, про це за номером телефону: 0983708328 Юра. Собака нам дуже дорога, як член сім’ї, тому будь яка інформація про неї буде дуже важливою
  03.01.2018(096) 226-74-95
 • . Куплю кормовий буряк. Ціна договірна.
  . Куплю кормовий буряк. Ціна договірна.
  09.12.2017(097) 348-23-79
 • В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  26.07.2017(095) 744-30-07
 • . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
Всі оголошення Розмістити оголошення