Шукала маму, знайшла сестер

 • Подобається0Не подобається
 • 3 Лютого 2017, 09:00

Про історію молодої жінки з незвичним ім’ям Айна, яка проживає в с. Усті, та яка усе своє свідоме життя мріяла знайти маму, ми вже розповідали на сторінках нашої районки влітку 2014 року. Публікація під назвою «Де ти, мамо?» була розміщена у номері «Бершадського краю» за 6 червня. Не дивлячись на те, що з тих пір уже минув тривалий час (більше двох років), на одній публікації ця історія не закінчилася. Забігаючи наперед, скажу, вона має щасливе продовження.

Історія життя Айни Олександрівни Борищук почалася з великої втрати – вона не знала своєї мами, бо з народження її ростили та виховували інші люди. З трирічного віку дівчинка проживала та навчалася у різних школах-інтернатах Вінницької області. Після здобуття середньої освіти працювала на фабриці у Росії.

Тут зустріла свого майбутнього чоловіка та вже разом із ним повернулася в Україну на його малу батьківщину у Бершадський район.

Сьогодні Айна працює на фермі, мешкає сама, адже чоловіка не стало більше 8 років тому, а єдина донька Людмила вийшла заміж та проживає за межами нашого району. Щастям та розрадою для жінки є її маленькі онучки – Маргарита та Даша, хоча і бачитися доводиться рідко.

Бажання знайти маму та рідних людей ніколи не залишало Айну. А реалізувати омріяне без допомоги небайдужих людей було б неможливо.

Для збільшення шансів у пошуках рідних А. Борищук, після розміщення згаданої публікації на сторінках нашої районки, авторкою цих рядків та героїнею нашої розповіді була подана заявка про пошук людини на сайт усім відомої телепрограми «Жди меня». Майже два роки минуло з тих пір до моменту, коли в редакцію райгазети зателефонували зі згаданої програми та попросили усі можливі координати для зв’язку з Айною.

Повідомили, що в цій історії більше запитань, аніж відповідей, що пошуки тривають.

Уся потрібна інформація була надана.

З тих пір минуло ще близько півроку… І ось, нарешті, напередодні Нового року з Айною зв’язалися. Це була журналіст згаданої телепрограми Тетяна Задорнова. Вона повідомила жінці чудову новину – знайшлася її рідна сестра по матері Юлія, надала її координати.

Айна, не зволікаючи, набрала повідомлений їй номер телефону. Очікуючи відповіді, все не могла повірити, що ось, нарешті, те, про що вона мріяла все життя – здійсниться… Після знайомства, хоча і телефонного, та розмов із Юлією, дізналася, що має ще дві рідних сестрички – Світлану та Катерину. Всі вони роками менші за нашу героїню, мешкають у Росії, заміжні та виховують маленьких діток.

На жаль, дати відповіді на багато запитань, які хвилюють Айну, могла б тільки її мама, проте, як виявилося, жінка важко хворіла і померла близько 10 років тому. Останні роки вона проживала в Юлії, але так і не розповіла їй про донечку, яку народила та ще немовлям покинула на Україні багато років тому. Тож щасливою несподіванкою було і для дівчат дізнатися про існування ще однієї рідної людини – найстаршої сестри.

Зараз сестри спілкуються по телефону або ж через Інтернет, з нетерпінням очікують живої зустрічі, палких обіймів і щирих усмішок та вірять – дива трапляються, а найзаповітніші мрії і сподівання здійснюються, головне – щиро вірити.

Тетяна БОНДАР, с. Устя.


Дивіться також в розділі  Нам пишуть
» 10.02.2017 27 січня наша волонтерська група повернулась із Авдіївки, а 29 січня розпочались відкриті бойові дії, які, без сумніву, стали найтрагічнішими і в той же час найгероїчнішими за останній період. У зв’язку з ескалацією бойових дій, у рамках...
» 10.02.2017 Після Другої світової війни українські військовозобов’я - зані брали участь у війнах і військових конфліктах у 26 країнах світу, де гідно і мужньо виконували інтернаціональний обов’язок. Найбільш тривалою і важкою стала військово-політична...
» 03.02.2017 Про історію молодої жінки з незвичним ім’ям Айна, яка проживає в с. Усті, та яка усе своє свідоме життя мріяла знайти маму, ми вже розповідали на сторінках нашої районки влітку 2014 року. Публікація під назвою «Де ти, мамо?» була розміщена у...
» 03.02.2017 «Хороша любов та, що є істинною, міцною і вічною», – писав Григорій Сковорода. Відтак збагачується душа людини, вона стає щасливішою. Нехай у кожного з вас, дорогі читачі, вистачить на це щастя сил – і духовних, і фізичних. Згадуючи дитинство,...
» 03.02.2017 Турбота про дітей – запорука світлого майбутнього
» 03.02.2017 І печатка стала сувеніром...
» 30.12.2016 Добром зігріті дитячі серця
» 17.12.2016 Усе життя з вірою
» 16.12.2016 Мир вам, люди!
» 09.12.2016 Купляв рибу, а виявилося – юшку
Всі статті розділу Нам пишуть »
Цікаві фото
19 фото   
<b>11 жовтня - Бершаді 550: відкриття дитячого майданчика</b><br />
1 фото   
<b>ВЕЛИКА КИРІЇВКА</b><br />
4 фото   
<b>Млин - найдавніша пам'ятка району</b><br />За часів панування польської шляхти на Україні Баланівка належала Збаражським, Вишневецьким, з кінця XVIII столоття...
14 фото   
<b>Народні умільці</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Дунаєвський Анань Менейович (1896) 1896, українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 1944 р. Похов. Угорщина.

З історії Бершаді
Радянські люди і в умовах жорстокого терору чинили фашистським окупантам опір. Для організації боротьби райком КП(б)У залишив на тимчасово окупованій території комуніста О. Р. Пилипчука, який вже в серпні 1941 року організував першу в районі підпільну групу, а в листопаді того ж року разом з Я. Ш. Талісом створив підпільну групу в м. Бершаді. В грудні виникла підпільна група з робітників та... Читати далі »Останні новини

Шукала маму, знайшла сестер - Листи читачів до редакціії газети "Бершадський край" та сайту - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  26.07.2017(095) 744-30-07
 • . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  27.05.2017(068) 199-30-92
 • .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  20.05.2017(097) 471-48-65
 • . Установка: відеонагляду, сигналізації, домофон, СКУД и т.д.
  . Установка: відеонагляду, сигналізації, домофон, СКУД и т.д.
  16.05.2017(096) 486-33-11
Всі оголошення Розмістити оголошення