Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 18 Січня 2012, 09:00

Колектив майстерської дільниці № 2 с. Михайлівки СО «Бершадські ЕМ» сердечно вітає з 45-річчям водія майстерської дільниці № 2 Івана Петровича ДЕРКАЧА (18.01) У колективі нашім Ви завжди в пошані За щире серце, руки золоті, Вітаєм Вас сьогодні і бажаєм, Щоб все гаразд було у Вас в житті.
Хай щастя поселиться у Вашій оселі, І ліку не буде прекрасним рокам.
Міцного здоров’я, удачі в усьому Ми щиро бажаємо Вам!

  19 січня нашому дорогому, любому, найкращому у світі татусю, чоловіку, сину, онуку Олександру Васильовичу ГОРОБЦЮ з Шумилова виповнюється 30 років. Сердечно вітаємо його.
Хай січень наворожить щасливої долі, Зичим здоров’я міцного й любові.
Хай мир і удача приходять до хати, А дні твої будуть на радість багаті.
Нехай обминають печалі й тривоги, І довгою буде життєва дорога.
Хай щедрий достаток наповнює дім, А злагода й щастя панують у нім!
З любов’ю синочок Сашуня, дружина Катя, тато, мама, дідусь Петя.
  Найніжніші, найтепліші слова, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди 50-річного ювілею доброму, турботливому, дорогому сину, чоловіку, батьку, дідусю, зятю, брату, дядьку Івану Борисовичу ГРОДЗЕНКУ (19.01) з В. Киріївки.
В цей день святковий ми тебе вітаємо, Даруєм сонця промені ясні, Даруєм небо голубе, безкрає, І квіти всі, які є на землі.
Нехай живуть у твоєму домі Любов і злагода, й весна, Щоб вся рідня і всі знайомі Завжди казали: гарна ця сім'я.
Наснага і мудрість у серці хай квітнуть, Щоб ювілей зустріти столітній.
З любов’ю мама Франя, дружина Таня, дочки Марина, Юля, зяті Валєра, Саша, онучки Анюта, Сашенька, теща Ніна, тесть Міша, брат Толя з сім’єю.
  Сердечно та щиро вітаємо з 50-річним ювілеєм дорогого, шановного свата Івана Борисовича ГРОДЗЕНКА з В. Киріївки.
У цю прекрасну дату Вам щиро хочем побажати: Здоров’я, у душі горіння, Господнього благословіння.
І оптимізму, й довголіття, І сил дожити до століття.
Щоб радісне слово і пісня чудова Ваші поважні вінчали літа.
Щоб мудрі ці роки – прекрасні, Вам дарували утіху і спокій, І доля всміхалася Вам золота!
З повагою та шаною свати з Флорино.
  На Хрещення Господнє сердечно вітаємо з 90-річчям нашу дорогу, любу матусю, бабусю і прабабусю Варвару Марківну КУЗЬМИК (19.01) з Теофилівки.
Від щирого серця родини всієї Вітаємо дружно ми Вас з ювілеєм.
Усі ми Вас любим і всі поважаєм, Усі ми Вам віку й здоров’я бажаєм.
Спасибі Вам, мамо, за руки робочі, За довгі, нелегкі й недоспані ночі, За те, що зростили, за хліб на столі, Спасибі Вам, мамо, й уклін до землі.
Спасибі Вам, мамо, за щире тепло, За людяність Вашу, за Ваше добро.
Тож зичимо Вам ще чимало прожити, Щоб всіх на сторіччя змогли запросити.
З побажаннями та безмежною вдячністю дочка, зять, два сини, три невістки, вісім онуків з сім’ями і десять правнуків – з них двоє з сім’ями.
Сьогодні святкує гарний ювілей – 55-річчя з дня народження – наша мила, дорога донька, дружина, мати, бабуся, братова, тітонька, сваха, теща і свекруха Любов Іванівна ВЕРБЕЦЬКА з Вовчка, а 20 січня її внучці Софійці виповнюється рік.
Щиро вітаємо їх з днями народжень.
Якби в словах була пророча сила, а в серці чарів полум’я цвіло, то ми б для вас усе зробили, щоб навіть дня сумного не було. Нехай волошками цвітуть яскраві ранки, нехай здійсняться тисячі бажань. Щоб доля дарувала щастя і здоров’я, ні грама бід, ні крапельки страждань.
З повагою мама, чоловік та діти, сім’ї Кукурудзи з Росії, Довбешків з Білої Церкви, Рудів, Вербецьких, Петриків, Красюкових, Романчуків, Шевчуків з Бершаді, Вербецьких з Крушинівки, Кулиничів з Бершаді і Голдашівки та всі рідні.
  19 січня у нашій родині велике свято – свій день народження святкує добрий, турботливий батько, дідусь, шановний сват Іван Іванович ДОВГАНЮК, а лагідній, найкращій у світі матусі, бабусі, свасі Ганні Пантелеймонівні ДОВГАНЮК з Крушинівки виповнюється 60 років. Щиро вітаємо їх.
З роси, з води на добру сотню літ Людського щастя, благ земних по вінця, Здоров'я шлем міцного, мов граніт, Щоб теплих весен сонячні промінця Будили в серці ніжні почуття, Щоб не торкалась скронь зими пороша, Щоб ви пройшли через усе життя Такі, як є – здорові, мудрі і хороші!
З любов’ю і повагою дочки Галя, Віта, зяті Олег, Ігор, онуки Вікторія, Анна, Владислав, свати, тітка Віра, брат Віктор з сім’єю і всі рідні.
  Дорогу, любу дружину, добру, турботливу бабусю Тетяну Григорівну ПІДДУБНЯК (19.01) з Теофилівки щиро і сердечно вітаємо з 50-річчям.
Ми піднімаєм келихи свої За щастя Ваше сонцекриле, За здійснення бажань і мрій усіх, За усмішку Вашу щиру і милу.
Хай доля дарує Вам безмежний світ Добра, любові, здоров'я і натхнення, Щоб Ви прожили нам до сотні літ Під Божим і людським благословенням!
З любов’ю і повагою чоловік Федір, онучка Віолетта, Ваня та Альона.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>На півдорозі до мрії</b><br />Питання газифікації правобережної частини району, по річці Південий Буг, за останні роки настільки набило оскомину...
5 фото   
<b>ПАТ "Бершадьмолоко" - 40 років</b><br />Різне траплялося за сорокалітню історію нашого підприємства. Але більше все ж було, мабуть, добрих справ, які і...
3 фото   
<b>Професіонали</b><br />Одним з господарств, де в цьому році найкраще велися як літні, так і осінні польові роботи, знову є ВАТ...
4 фото   
<b>Голова облдержадміністрації наказав навести порядок у сфері заготівлі молока</b><br />Голова облдержадміністрації дав місяць на впорядкування відносин виробників та переробників молока згідно з...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серебрія
Волощук Опанас Іванович (1922) 1922 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1945 р.

З історії Бершаді
Активно діяли й молодіжні підпільні групи. Ватажок однієї з комсомольсько-молодіжних груп Борис Нижник (підпільна кличка Роман Бурий) разом з товаришами здійснив кілька нападів на румунських жандармів. Підпільники знищили ворогів та забрали їх зброю. Гестапівці натрапили на слід групи. Вже отримавши смертний вирок, вихованець ленінського комсомолу в листах до рідних жалкував, що не зможе далі... Читати далі »Останні новини

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення