Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 8 Квітня 2013 р

З нагоди гарного ювілею шлемо сердечні, теплі слова вітань директору Голдашівської ЗОШ І-II ступенів, шановній Тетяні Василівні ВОЛОШИНІЙ (8.04).
Поважаємо Вас за Ваш хист у роботі, За Ваші щоденні й невтомні турботи, За те, що Ви та, за ким легко йти, За те, що готові всім допомогти.
Наділені мудрістю, честю від Бога, Нехай і надалі життєва дорога Висвічує щастям і радістю, й миром.
Добра Вам, здоров'я – від серця і щиро!
З повагою колектив Голдашівської ЗОШ І-II ступенів.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають із днями народжень листонош – Ларису Іванівну ЗВІРЕНКО (5.04) з Баланівки, Галину Василівну ЧЕРКЕС (7.04) з Михайлівки, Марію Іванівну ЛАВРЕНЮК (8.04) з Війтівки, Ларису Іванівну ТКАЧУК (8.04) з Поташні.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється та удається.
Здоров'я міцного, щастя без краю, Всього найкращого ми вам бажаємо.
Сердечні, теплі слова вітань і побажань шлемо з нагоди 55-річчя нашому дорогому, доброму, турботливому чоловіку, батьку, дідусю, зятю, шановному свату Василю Петровичу ТКАЧУ (6.04) з Шумилова.
Ді ду сю, бать ку, лю бий чо ло вік, Для нас ти най до рож чий у сві ті.
Хай зав жди бу де твій без хмар ний вік Яс ним і щед рим, на че сон це в лі ті.
Хай пов нять ся дні твої ра діс тю й ми ром, Зо ря сві тан ко ва не раз ще зій де.
Ві та є мо, рід ний, ві та є мо, ми лий, Ві та є мо щи ро й сер деч но те бе!
З любов'ю та повагою дружина Юля, син Олег, дочка Альона з чоловіком Володимиром, онуки Аня, Вася, теща Анна, брат В’ячеслав, свати Толя і Маруся.
Щиро вітаємо з 90-річним ювілеєм нашу дорогу, любу, добру маму, бабусю, прабабусю, прапрабабусю Євдокію Юхимівну ЄВИЧ (6.04) з Баланівки.
Чи є у світі відлік часу, щоб рахувати материн вік? Нема й не буде! Бо кожен день, прожитий з нею, – свято. Бо слово, матір’ю мовлене, – то казка, хліб у хаті, як сонце на столі.
Нас бережуть від горя материнські молитва і ласка, і найніжніші руки – це її. Тож просимо з глибин сердець, щоб милосердний Бог дав Вам міцного здоров'я, сімейного щастя, благополуччя, надії та довгих років життя! Ми всі Вас любимо!
З повагою вся велика родина.
Дорогу, добру, лагідну, турботливу, найкращу у світі дочку, дружину, маму, бабусю Марію Павлівну САВЧУК (4.04) із Флорино сердечно вітаємо з днем народження.
Бажаємо тобі ми щасливої долі, Здоров'я і радості, як квітів у полі.
До сотні літ, щоб дожить довелось, Те, що чекалось в житті, щоб збулось.
Спасибі тобі, що живеш ти на світі, За добреє серце, за очі привітні.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває!
З любов’ю, повагою і вдячністю мама, чоловік, діти, онуки Гліб, Назар, Вікторія, Валерія.
6 квітня святкує своє 55-річчя наша дорога, добра, лагідна дружина, дочка, невістка, мама, бабуся, шановна сваха Мотрона Дмитрівна ШАРПАК із Війтівки.
Щиро вітаємо її.
З роси, з води на добру сотню літ, Людського щастя, благ земних по вінця, Здоров'я шлем міцного, мов граніт, Щоб теплих весен сонячні промінця Будили в серці ніжні почуття, Щоб не торкалась скронь зими пороша, Щоб ти пройшла через усе життя Така як є – кохана і хороша!
З любов'ю і повагою чоловік Віталій, мама Марія, мама Ліда, дочка і син з сім'ями, свати з Бирлівки та Бершаді, сім'я Ільніцьких з Джулинки.
Сердечно вітаємо з 30-річчям нашу лагідну, турботливу дружину, матусю, дорогу, любу дочку, невісточку, сестру, тітоньку, племінницю Світлану Іванівну ШВАЙДАК (6.04) із Усті.
У цей день святковий ми тебе вітаєм, Даруєм сонця промені ясні, Даруєм небо голубе, безкрає, І квіти всі, які є на землі.
Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго твої дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта.
Бажаєм сонця, миру, днів прекрасних, Хай успіх стежку вміє віднайти.
Любові рідних, радості від друзів, Усмішок, щастя, ласки й доброти.
Щоб ти завжди була щаслива, Добро пізнала у житті, І щоб сміялися до тебе Із неба зорі золоті.
Бажаєм, щоб люди цінили тебе, Щоб рідні тобою гордились, Життя щоб твоє, мов пелюстки троянд, Любов’ю і щастям світилось!
З любов'ю чоловік Олег, синочок Михайлик, мама Ганна, тато Іван, свекруха Ніна, свекор Василь, сестра Оксана з сім'єю, сестра Алла з сім'єю, сестра Світлана з сім'єю, тьотя Лєна, братик Андрійко.
Ніжну, милу, любу, найдорожчу у світі донечку, онучку Тетяну Анатоліївну ПЛІТКО з Флорино щиро вітаємо з днем народження – 7 квітня їй виповнюється 5 років.
Тебе ми всі вітаєм, наше пташенятко, Як добре, що з'явилась ти на світ в сім'ї у нас!
Весела і грайлива, буває, капризуєш, Ти любиш танцювати й виспівуєш пісні.
З тобою, нашим сонечком, ніколи не нудьгуєм, Теплом, любов'ю, ніжністю наповнюєш всі дні.
Рости, наша донечко, щаслива і здорова, Хай янголXохоронець оберіга тебе!
З любов'ю тато Толя, мама Маруся, бабуся Оля, бабуся Галя і всі рідні.
Сердечно вітаємо з 50-річчям нашого дорогого Анатолія Петровича ДУНАЄВСЬКОГО (7.04) з Лісничого.
Є ювілеї досить різні, Та є одна з найкращих дат – Коли вітає вся родина, Тобі сьогодні п’ятдесят!
Хай життя твоє квітує цвітом, І день народження приходить знов і знов.
А доля хай дарує з кожним роком Міцне здоров’я і любов!
З повагою сім’я Козаків-Сіриків із Бершаді.
6 квітня святкує своє 65-річчя наш найдорожчий у світі, добрий, турботливий чоловік, зять, батько, дідусь Микола Іванович БАБІЙ із Війтівки.
Сердечно вітаємо його.
Нехай сьогодні наші привітання У серці Вашому залишать добрий слід, Отож прийміть найкращі побажання Здоров'я, щастя на багато літ.
Дорогий наш батьку, дідусю рідненький!
Ми Вам вклоняємось до землі низенько.
Дякуємо, рідний, Вам за пораду, І за те, що внуків зустрічаєте радо.
За любов і ласку, і за добре слово Будьте, наш рідненький, Ви завжди здорові!
Бажаєм століття ще прожити, Здоров'я доброго на всю ту сотню літ.
І внуків всіх ще одружити, Й благословити правнуків у світ.
З любов'ю, повагою та вдячністю дружина, батьки, діти та онуки.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Бершадці обирали Президента</b><br />Три тижні тому на виборах Президента України ніхто з 18 кандидатів на найвищу посаду в державі не отримав більше 50%...
49 фото   
<b>БЕРШАДЬ</b><br />Перша згадка в писемих джерелах - 1459 рік. Назва міста давня і непрозора, а основа не розшифрована до кінця і досі....
3 фото   
<b>З візитом до Польщі: вивчаємо досвід реформування галузей</b><br />З 18 по 21 травня делегація Бершадського району відвідала Єнджейовський повіт Свентокшиського воєводства Распубліки...
11 фото   
<b>ГОЛДАШІВКА</b><br />Назва села походить від прізвища одного з керівників гайдамацького руху на Поділлі - козака Голдаша, який після...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Ставки
Шматюк Степан Євсейович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.08.44. Похов. Румунія.

З історії Бершаді
Колишнє містечко, в якому переважали дрібні ремісники і селяни, пригноблені нужденністю й позбавлені людських прав, перетворилося в сучасне соціалістичне місто з суцільною письменністю. Про здоров'я трудящих піклуються понад 50 лікарів, які працюють у 2 лікарнях, а також медпрацівники інших медичних закладів. Діти шкільного віку навчаються в 2 середніх школах, восьмирічці та в школі-інтернаті.... Читати далі »Останні новини

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення