Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 21 Листопада 2013, 18:25

Рада сільськогосподарських виробників району щиро вітає всіх аграріїв Бершадщини з Днем працівників сільського господарства.
Дякуємо вам за наполегливу самовіддану працю, хай вік ваш подовжиться, шана і вдячність людські збережуться на все життя. Щиро бажаємо вам і вашим родинам благополуччя, миру та злагоди. Хай на полях цвіте колосся, а в серцях – найніжніший цвіт, щоб в наших селах всім жилося щасливо сотні й сотні літ!

Шановні трудівники, ветерани праці, всі жителі сіл Маньківки, Крушинівки, Шумилова!
Дирекція СТОВ «Лан», виконком Маньківської сільської ради від щирих сердець вітають вас та ваших рідних з нагоди професійного свята.
Снаги та радості багато бажаєм всім у кожну хату.
Достатку, злагоди, любові, веселі будьте та здорові.
Багаті, мов свята земля, хай вас надія окриля.
Хай рід квітує ваш завжди, з роси вам зичим та з води!
Адміністрація, профспілковий комітет ПАТ «Птахокомбінат «Бершадський» шлють найкращі вітання та побажання з нагоди Дня працівників сільського господарства всім трудівникам підприємства і ветеранам праці.
Від усієї душі зичимо вам щедрої, наче виплекана нива, долі, чистого, мов джерельна вода, миру, щирих і дружніх стосунків. Будьте здоровими, щасливими та заможними. Довголіття вам і наснаги у всіх ваших добрих справах. Зі святом вас!
Дирекція Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає всіх трудівників, ветеранів праці сіл Баланівки, Бирлівки, П’ятківки та с. Демидівки Тростянецького району з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.
Завдяки вашим золотим рукам, мудрості, досвідченості щедро колоситься наша нива. Дякуємо вам за наполегливу, самовіддану працю, терпіння, витримку та любов до землі.
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!
Виконавчий комітет П’ятківської сільської ради щиро вітає з Днем працівників сільського господарства всі фермерські та селянсько-фермерські господарства, одноосібників сіл П’ятківки і Глинського, дирекцію та колектив Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» с. П’ятківки.
Від усієї душі вітаємо вас із професійним святом. Бажаємо міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, добробуту та благополуччя. Хай вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай вродить!
Самовідданих трудівників і шановних ветеранів ПСП «Промінь» с. Дяківки, усіх жителів села дирекція підприємства щиро вітає з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.
Дякуємо вам за важку, благородну працю, відданість і любов до землі рідної. Кожен день нехай дарує вам здоров’я і щастя, і всі задумані мрії здійснити хай вдасться. Хай радують діти й онуки, й домашні новини будуть тільки приємними в кожній родині!
Славних трудівників, ветеранів ТОВ «Осіївське» дирекція товариства сердечно вітає з Днем працівників сільського господарства.
Бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, родинного щастя, затишку і добробуту в оселях, щедрих засівів і добрих врожаїв. Хай завжди буде достаток і злагода у ваших родинах, мрії стають реальністю, у житті супроводжують успіх та удача, а це свято принесе кожному радість, тепло і надії на краще майбутнє.
Щиро та сердечно вітаємо всіх трудівників ТОВ «СвітанокАгросвіт» с. Шляхової, ветеранів господарства з Днем працівників сільського господарства!
Міцного здоров’я вам, щастя, благополуччя в родинах, успіхів у праці й радості в щоденних буднях. Бажаємо долі щедрої, благополуччя. Вам по праці і шана, і слава, і доземний уклін, односельці! Хай оцінить належно й держава щедрість рук ваших й кожного серця!
Дирекція ТОВ «Світанок-Агросвіт».
Дирекція та профспілковий комітет СТОВ «Удич» с. М’якоходу шлють найкращі вітання з нагоди професійного свята всім працівникам товариства, ветеранам праці та їхнім сім’ям!
Це свято дбайливих господарів, усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею творить хліб і добро на нашій благодатній землі. Нехай же щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть тільки добро та злагода!
Дирекція ТОВ «Яланецьке» з нагоди професійного свята шле сердечні, теплі слова вітань усім трудівникам і ветеранам товариства.
Щиро дякуємо за ваш почесний, благородний і нелегкий труд, за ваші руки, які творять достаток – в хлібному ж колосі і міць держави, і життя людини. Зичимо, щоб у кожній вашій родині панували мир і затишок, радість і міцне здоров’я, благополуччя і безмежне щастя. Земний вам уклін!
Власник ПСП «Обрій» с. Тирлівки, дирекція підприємства, профспілковий комітет сердечно вітають працівників підприємства, ветеранів праці з Днем працівників сільського господарства!
Бажаємо вам та вашим родинам удачі, міцного здоров’я, успіхів у роботі. Вагомих врожаїв на ваших нивах, достатку в родинах. Зичимо мирного сонячного неба, хорошого настрою, усіх земних щедрот вам усім.
Власник ПСП «Відродження» с. Теофілівки, дирекція підприємства, профспілковий комітет щиро вітають працівників підприємства та ветеранів праці з нагоди Дня працівників сільського господарства!
Зичимо вам і вашим сім’ям всього найкращого: успіхів у роботі, міцного здоров’я. Хай буйно колосяться хорошими врожаями ваші ниви, хай здобутки будуть вагомими. Достатку вам і вашим родинам!
Шановні трудівники, ветерани праці ТОВ «Устя»!
Дирекція та профспілковий комітет товариства сердечно вітають вас із професійним святом!
Щиро дякуємо за сумлінну, хоч і нелегку, працю та зичимо сімейного благополуччя й злагоди в кожній оселі та родині.
Бажаємо добра, достатку та завзяття, хай квітне радість в кожній хаті. Будьте здорові та щасливі, живіть у злагоді й любові. Нехай міцніє з року в рік наш славний хліборобський рід!
Шановні трудівники, ветерани ПП «Промтехагросервіс» с. Кошаринець!
Прийміть найкращі вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства від дирекції підприємства.
Бажаємо вам міцного здоров’я, миру та злагоди, душевного спокою, впевненості у завтрашньому дні та гідного визнання вашої праці. Хай ваші життєві шляхи будуть широкими і ясними, поля – просторими й урожайними, а люди, задля яких працюєте, щасливими і вдячними.
Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 сердечно вітають із днями народження начальників відділень зв’язку Ольгу Тимофіївну ІВАХНЕНКО (18.11) з Маньківки, Євдокію Дмитрівну ШЕВЧУК (18.11) із Тернівки та листонош Ніну Петрівну ШЕПІТЬКО (15.11) з Джулинки, Галину Павлівну БАРАНОВУ (19.11) з Флориного.
Хай вам завжди посміхається доля, Несуть тільки радість з собою роки, Хай щастя, здоров'я не зрадять ніколи, І збудуться мрії, бажання, думки!
Із срібним весіллям!
19 листопада виповнюється 25 років, як стали на весільний рушник наші дорогі, любі, добрі діти, брат із братовою, дядечко та тітонька Анатолій Анатолійович і Мирослава Михайлівна ТКАЧУКИ з Кошаринець.
Щиро вітаємо їх і бажаємо всього найкращого.
Хай доля дарує вам щедрого віку, Щоб радість, здоров'я ви мали без ліку, Щоб були щасливі, достатком багаті, Печалі та лиха не знали у хаті.
Хай радісно в серці весна процвітає, А Мати Пречиста на крилах тримає.
Господь хай дарує надію й тепло На многії літа, на радість, добро!
З любов'ю та повагою – мама, сестра Ольга з сім'єю, сест - ра Наталія з сім'єю та всі рідні.
Ніжну, милу, дорогу онучку Вікторію Віталіївну БІЛИК (16.11) із Завітного щиро вітаємо з 16-річчям.
Ти з кожним днем дорослішаєш, доню, І розквітаєш, ніби квітка чарівна, Хай щастя падає тобі в долоні, А на душі завжди буде весна.
Тендітна, юна, на своїх плечах Тримаєш ти в любові всю родину, Нехай не буде смутку ні краплини.
Тож довго-довго нас, кохана, тіш, Як сонечко ясне на виднокрузі.
Нехай тебе всі люблять у житті Отак, як ми, – твоя рідня і друзі!
З любов'ю – бабуся Люба і дідусь Анатолій.
Сердечно та щиро вітаємо з 30-річчям нашу дорогу, ніжну, милу, кохану дружину, лагідну, турботливу матусю, дорогу, любу донечку, невісточку Олену Михайлівну КАРПІНСЬКУ (15.11) із Шляхової.
Ти, як сонце – єдина! В тебе стільки тепла, Ти, як ластівка в домі, для сім'ї, для добра!
Ти даруєш нам ніжність і прекрасний світ, Тож прийми сьогодні всі найкращі квіти Й побажання щастя на багато літ.
Хай рушник барвистий доля простеляє І завжди боронить від усяких бід, Хай тебе удача всюди зустрічає, І всього найкращого на багато літ!
З любов'ю і повагою – чоловік Коля, синочок Ігорьок, мами Надя, Валя, батько Міша, сестра Ліда з сім'єю з Києва, брат Саша з сім'єю з Іванова, Оксана, Ваня з Москви і вся велика родина.
Сердечні, теплі слова вітань і найкращих побажань шлемо з нагоди 40-річчя нашій дорогій, любій, милій дочці, сестрі, тітоньці Тетяні Григорівні ГОНТАРУК (15.11) із Крушинівки.
У цей святковий день вітаєм, Поле життя успішно пройти бажаєм.
Квіти щастя від серця даруєм, Бо всі тебе любим і дуже шануєм.
Світи, як зірка, довго і яскраво, Щоб усім було з тобою цікаво.
Нехай життя наснаги тобі додає, Хай доля шанує, і Бог береже!
З любов'ю та повагою – тато, мама, сестра Наташа з сім'єю, брат Альоша з сім'єю.
15 листопада святкує свій день народження наша дорога людина – добра, турботлива, лагідна дружина та мама Олена Петрівна ДЕРКАЧ із Бершаді.
Щиро вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Бажаємо здоров'я, якого так часто не вистачає, І щастя, без якого неможливо прожити.
Живи нам, рідненька, живи нам на світі, І будемо всі ми любов’ю зігріті.
Хай гордістю будуть діти, Хай сходяться завжди наші дороги Де дім твій, де рідні наші пороги.
Уклін тобі, рідна, за ніжну турботу, За злагоду, мир і тепло!
З повагою, любов'ю та безмежною вдячністю – чоловік, дочки Наталя, Аня і всі рідні.
Лагідну, турботливу, добру дружину, матусю, бабусю Катерину Прокопівну РУСНАЧЕНКО (19.11) з Малої Киріївки сердечно вітаємо з ювілеєм і зичимо їй всього найкращого.
Спасибі, рідненька, що ти є на світі, За добреє серце, за очі привітні, За руки такі роботящі й невтомні, За душу чутливу, що завжди пригорне.
Ми – вся твоя дружна рідня – Бажаємо сонячних ранків щодня, Квітів довкола, здоров'я без ліку, Щастя і радості, довгого віку.
Хай мир і достаток живуть в твоїм домі, Хай люди приходять лише із добром, А в день ювілею і рідні, й знайомі Тебе привітають за щедрим столом!
З любов'ю, повагою та вдячністю – чоловік, діти, онуки та вся родина.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Керівник області Валерій Коровій відвідав найпотужніший агропромисловий комплекс Вінничинни</b><br />2 квітня на запрошення Соціального центру МХП очільник Вінницької області Валерій Коровій відвідав підприємства...
3 фото   
<b>Війтівка йде в ногу з часом</b><br />13 грудня цього року голова районної державної адміністрації Олександр Снігур з групою спеціалістів відвідав...
27 фото   
<b>П'ЯТКІВКА</b><br />Вважалося, що село відоме ще з Х/ІІІ століття, а походження назви докінця не вияснене. Однак вважають, що походить...
2 фото   
<b>Урочисте зібрання "Ліс - краса й багатство краю"</b><br />13 грудня 2011 року о 10 годині членами Сумівського шкільного ліництва «Юні друзі лісу» Сумівської ЗОШ І &ndash; ІІІ...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Каратнюк Кирило Іванович (1913) 1913 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 00.09.45.

З історії Бершаді
Горіла земля під ногами окупантів. Група К. О. Пустовойтова спалила на залізничній станції до тисячі тонн сіна, заготовленого для коней румунських військ, група В. М. Глущенка вивела з ладу 64 трактори, знищила понад 400 тонн пального, сховала 12 розібраних тракторів, які після приходу частин Червоної Армії полагодили. Читати далі »Останні новини

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення