КРАСНОСІЛКА

Село виникло в Х/ІІ столітті на мальовничому місці. Відтак його назвали "Красне село", "Красно-сілка". "Красний" - означає "гарний".

За адмін.поділом 16 ст. Брацлавський повіт 16 ст.
За адмін.поділом 19 ст. Гайсинський повіт 19 ст.
За адмін.поділом 20 ст. Бершадський район

Красносілка — село, центр сільської Ради, лежить на лівому березі Південного Бугу. Віддаль до районного центру — 20 км. Через село проходить вузькоколійна залізниця Вінниця — Гайворон. У селі знаходиться залізнична станція Генріхівка. Населення — 2561 чоловік.

На території села розміщується комплексна бригада Маньківського колгоспу «12-річчя Жовтня», яка користується 1972 га землі, в т. ч. 1582 га орної. Основний господарський напрям бригади — зернові й технічні культури, м'ясо-молочне тваринництво. На її території розташовані допоміжні підприємства — столярні й слюсарні майстерні, вальцьовий млин та пилорама. В селі також є цукровий завод, заснований 1844 року. В ювілейному 1967 році підприємству вручено на вічне збереження пам'ятний Червоний прапор ЦК КП України, Президії Верховної Ради УРСР, Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради.

В селі є середня школа, будинок культури, -З бібліотеки, 2 стаціонарні кіноустановки, 2 дитячі садки, дільнична лікарня, аптека.

Партійна організація налічує 54 комуністи. У селі працюють 36 комсомольців.

В роки Великої Вітчизняної війни у Червоній Армії перебувало 442 чоловіка. За мужність і відвагу, виявлені в боях з фашистами, 441 воїн був нагороджений орденами і медалями СРСР.

«Історія міст і сіл УРСР. Вінницька область» Харків, 1972р»

<b>У списках зниклих безвісти вже не значиться</b><br />Війна не вважається закінченою, допоки не буде захоронений останній солдат. І серед полеглих на фронтах бершадців –...
<b>День Святого Валентина</b><br />
<b>А мав би бути рай...</b><br />Про бригадне село Лугову кажуть, що це райський куточок. З одного боку відмежовує його від Гайворона річка Південний...
<b>Голова облдержадміністрації наказав навести порядок у сфері заготівлі молока</b><br />Голова облдержадміністрації дав місяць на впорядкування відносин виробників та переробників молока згідно з...
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Красносілка
Шевчук Порфирій Ількович (1904) 1904 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Помер від ран 13.08.44. Похов. м. Тбілісі, Грузія.

Прославив земляків подвигом П. І. Миколаєнко. В одному з жорстоких боїв він, командир роти 134-го танкового полку, особисто знищив кілька танків противника, забезпечивши виконання бойового завдання. За цей подвиг йому присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Його ім'ям названо одну з вулиць. Читати далі »

Новини села Красносілка всі новини...»

КРАСНОСІЛКА - Сторінка села Красносілка. Новини села Красносілки, фото. Все про Красносілку - www.bershad.ua
    Продам земельну ділянку м.Бершадь вул.Незалежності,7. А так же червона цегла, панелі перекриття, фундаментні блоки 40.
    . Приймаю свіжий лист іван-чаю у період цвітіння.
    12.05.2018(097) 360-99-31
    .Познакомлюсь с порядочн.музчиной для серьезн.отн.Симпатичная, хазяйка.0970520649.Звонить после 19.00 г. Гайворон.
    11.05.2018(097) 052-06-49
    . Шукаю роботу! Є власний автомобіль на диз.п , за кермом понад 18 років, також великий досвід роботи в сфері торгівлі. тел.0677125499 Людмила.
    07.05.2018(097) 936-06-30