КРАСНОСІЛКА

Село виникло в Х/ІІ столітті на мальовничому місці. Відтак його назвали "Красне село", "Красно-сілка". "Красний" - означає "гарний".

За адмін.поділом 16 ст. Брацлавський повіт 16 ст.
За адмін.поділом 19 ст. Гайсинський повіт 19 ст.
За адмін.поділом 20 ст. Бершадський район

Красносілка — село, центр сільської Ради, лежить на лівому березі Південного Бугу. Віддаль до районного центру — 20 км. Через село проходить вузькоколійна залізниця Вінниця — Гайворон. У селі знаходиться залізнична станція Генріхівка. Населення — 2561 чоловік.

На території села розміщується комплексна бригада Маньківського колгоспу «12-річчя Жовтня», яка користується 1972 га землі, в т. ч. 1582 га орної. Основний господарський напрям бригади — зернові й технічні культури, м'ясо-молочне тваринництво. На її території розташовані допоміжні підприємства — столярні й слюсарні майстерні, вальцьовий млин та пилорама. В селі також є цукровий завод, заснований 1844 року. В ювілейному 1967 році підприємству вручено на вічне збереження пам'ятний Червоний прапор ЦК КП України, Президії Верховної Ради УРСР, Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради.

В селі є середня школа, будинок культури, -З бібліотеки, 2 стаціонарні кіноустановки, 2 дитячі садки, дільнична лікарня, аптека.

Партійна організація налічує 54 комуністи. У селі працюють 36 комсомольців.

В роки Великої Вітчизняної війни у Червоній Армії перебувало 442 чоловіка. За мужність і відвагу, виявлені в боях з фашистами, 441 воїн був нагороджений орденами і медалями СРСР.

«Історія міст і сіл УРСР. Вінницька область» Харків, 1972р»

<b>МАНЬКІВКА</b><br />
<b>11 жовтня - Бершаді 550: відкриття дитячого майданчика</b><br />
<b>«Цей пленер – подарунок долі...»</b><br />Нинішній мистецький пленер «Поташня &ndash; чарунка Поділля-2011» у цьому селі відбувся, як завжди, у розповні літа....
<b>Доземний уклін визволителям</b><br />З кожним роком віддаляються в часі події буремних літ Великої Вітчизняної війни, але пам’ять про них і досі відлунює...
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Красносілка
Сіренко Степан Пантелеймонович (1923) 1923 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 15.11.44.

Проведені заходи сприяли кращій організації праці в сільському господарстві, піднесенню творчої ініціативи трудівників. Колгоспник артілі ім. Ворошилова С. Плахотнюк сконструював ручний підживлювач, який був прийнятий обласною комісією і рекомендований для використання всіма колгоспами. З року в рік зростала врожайність колгоспних ланів, підвищувався добробут трудівників. Збільшувалась... Читати далі »

Новини села Красносілка всі новини...»

КРАСНОСІЛКА - Сторінка села Красносілка. Новини села Красносілки, фото. Все про Красносілку - www.bershad.ua
    В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
    26.07.2017(095) 744-30-07
    . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
    12.06.2017(067) 466-81-65
    .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
    12.06.2017(067) 466-81-65
    Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
    27.05.2017(068) 199-30-92
    .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
    20.05.2017(097) 471-48-65
    . Установка: відеонагляду, сигналізації, домофон, СКУД и т.д.
    16.05.2017(096) 486-33-11