Порозуміння, співпраця, добро і мир

 • Подобається0Не подобається
 • 30 Грудня 2017, 09:00

Про здобутки та проблеми, успішну реалізацію проектів, сподівання і мрії розповідає голова райдержадміністрації І.В. Стефанцов.

– Іване Васильовичу, завершується 2017-ий, що найкраще Ви заберете із нього в рік прийдешній?

– Звичайно, все найкраще, але обов’язково – порозуміння та співпрацю, яка склалася на теренах Бершадщини, а ще – працьовитість і наполегливість у досягненні мети. У році, що минає, вдалось реалізувати багато планів, проектів. Це рік формування нових основ як у системах економічних, так і в бюджетних відносинах. Цей рік був урожайним, проблемним, успішним, плідним. Особливо варто зазначити: він дав старт довго - очікуваним урядовим реформам – пенсійній, освітній, медичній, судовій. Рік був нелегким і приніс чимало вражень – відбулося дуже багато зустрічей і нових знайомств.

Довелось наполегливо працювати, потрібно було сконсолідувати зусилля усіх гілок районної влади навколо ідеї поліпшення життя, в підсумку маємо нагоду порадіти успіхам і здобуткам.

У 2017-му зроблено чимало важливих кроків. Об’єктивна оцінка зробленого буде пізніше, і визначу її не я, а бершадчани. Головне – нам вдалося забезпечувати порядок і спокій, не допустити розбалансування соціально-економічної ситуації. Доклавши максимум зусиль, вийшли на якісно новий рівень співпраці з територіальними громадами району. Без розуміння та підтримки громад не вдалося б досягнути позитивних зрушень. Щиро скажу: це був рік інтенсивної роботи. Висловлюю слова подяки працівникам апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, депутатам усіх рівнів, міському та сільським головам, які завжди йшли назустріч, що дало можливість спільно вирішували проблемні питання.

– Повертаючись у 2017 рік, скажіть, що б Ви відзначили, як важливе та особливе?

– Підсумки року засвідчують – результати є. Немає потреби у ці святкові дні завантажувати людей цифрами, однак повірте: багато з них вражають і вселяють надію на майбутнє. На моє глибоке переконання, результатом майбутнього буде самодостатня, здорова, багата нація, сильні та спроможні громади.

Пріоритетом у 2017-му було визначено створення умов, що відповідають сучасним нормам і вимогам у галузях освіти та медицини. Цього року виконано колосальний обсяг робіт в освітніх закладах, 5 котелень виведено з підвальних приміщень, у 2 нав - чальні заклади придбано сучасні опалювальні котли, у 15 – закуплено мультимедійне обладнання, значно покращено матеріально-технічну базу закладів освіти. Впроваджували інклюзивне навчання.

Встановлено пам’ятний знак Т. Шевченку у м. Бершаді.

Багато зроблено для зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я. Це – реконструкція інфекційного відділення, капітальні ремонти дитячого, поліклінічного відділень, харчоблоку, ремонт відділення невідкладної медичної допомоги, встановлення дитячого інклюзивного майданчика, відремонтовано ліфт в ОЛІЛ, який не працював десятиліттями, придбано медичне обладнання та комп’ютерну техніку. Маємо за мету забезпечити доступ до якісної освіти та медичного обслуговування мешканців Бершадщини, і кожен наш крок має бути саме у цьому напрямку.

За останній рік на краще змінилися і села району, насамперед завдяки програмному розвитку через участь у конкурсах і грантах. Так, у Лісничому та Красносілці впорядкували та осучаснили парки, проводиться реконструкція міського парку, встановлено інклюзивний майданчик у місті, дитячі ігрові майданчики в селах району, ремонтувалися дороги та будувались тротуарні доріжки – все це для людей, їхнього відпочинку, здоров’я, зрештою естетичної насолоди.

– Які Ваші плани та перспективи на майбутнє?

– Плани, звичайно, масштабні, але розумію, що все й одразу зробити не вдасться.

Тому в перспективі – копітка праця разом із командою, до якої входять люди, які мають велике бажання працювати на благо та розвиток району.

Маємо чітку стратегію та план дій на 2018 рік. Розуміємо, що досягти значних результатів можливо лише при спільній праці та взаєморозумінні. Основні зусилля будуть спрямовані на реалізацію урядових реформ, передусім медичної, освітньої, адміністративної.

Це дасть можливість перейти на якісно новий рівень надання населенню району відповідних послуг. І, звичайно, створення територіальних об’єднаних громад.

Вважаю, що адміністративна реформа необхідна, її реалізація дає максимум повноважень на місцевий рівень.

Польшу саме така реформа перетворила у справжню європейську державу. Цим шляхом іде і наша країна. І чим швидше ми впровадимо адмінреформу, тим швидше покращиться життя на місцях, адже вона закладає основи економічного зростання, залучення інвестицій, зокрема в інфраструктурні об’єкти – лікарні, школи. Найголовніше – децентралізація дасть можливість створити громади, здатні взяти на себе відповідальність за власну розбудову. ОТГ уже отримують достатнє фінансування, додаткові повноваження – і це вперше в історії України.

У планах розбудова спортивної галузі району – це сучасні спортивні зали, стадіони та майданчики при школах і садочках. Також важливим є розвиток творчого потенціалу дітей, тому вкрай необхідно ремонтувати будинки культури, розвивати позашкільну освіту. Діти повинні рости здоровими, успішними, впевненими, для цього потрібно мати можливість займатись спортом і розвивати свої таланти.

Під пильною увагою й надалі залишиться стан доріг, благоустрій населених пунктів. Нам потрібно використовувати всі можливості в українській державі та за її межами для залучення інвестицій у район. Для цього мають бути активними не тільки районна влада, а й керівники громад, депутати всіх рівнів, громадські організації і об’єднання.

Працювати є над чим, головне, аби всі ми на своєму місці добросовісно виконували визначену роботу. Я вірю, що спільною працею створимо економічно сильний і культурно розвинутий район.

Висловлюю вдячність за постійну співпрацю та підтримку народному депутату України Миколі Кучеру, який завжди тримає руку на пульсі проблем району, знає про всі питання, котрі потребують вирішення. І постійно надає реальну допомогу. У кожний свій приїзд намагається якнайбільше спілкуватись із мешканцями, аби отримувати інформацію з перших вуст, дослуховується до їхніх побажань і переймається наболілими питаннями. Жителі району відчувають постійну підтримку народного обранця. Напередодні новорічних свят завдяки Миколі Івановичу центральну площу міста прикрасила надзвичайно красива ялинка.

– Зовсім мало часу залишилося до Нового року, ми всі в очікуванні дива, згадуємо родинні традиції, шукаємо дарунки для рідних і близьких. Поділіться із читачами Вашими традиціями, очікуваннями, побажаннями.

– Період новорічно-різдвяних свят – це час радості, справжньої магії і теплих зустрічей у родинному колі. У кожному з нас, незважаючи на всі життєві проблеми, посади, вік, живе маленька дитина, яка щиро вірить у казку, в диво. Я теж готую подарунки для своїх найрідніших. Для того, щоб мрії здійснились, потрібно докласти чимало зусиль та наполегливості.

У переддень свят вітаю усіх бершадчан із Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай віра підтримує кожного на життєвому шляху і ніколи не дає опустити руки. Адже світ підкоряється тим, хто вірить у свої мрії щиро, всім серцем!

Добра, тепла і затишку! Підтримки близьких людей і реалізації всього запланованого.

Щоб кожен намір втілювався у добру справу, а щастя і любов завжди були у ваших серцях та домівках! Нехай прийде мир на українську землю, громади стануть самодостатніми, а люди – щасливими та заможними. Щоб Старий рік забрав із собою всі наші помилки, непродумані слова, образи, а Новий рік нехай принесе мудрість, впевненість у своїх силах, достаток, любов і спокій.

Бажаю всім щедрого Нового року та Різдва Христового!


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 12.01.2018 і становитиме вона тепер 3723 гривні.
» 12.01.2018 Від 28 листопада 2017 року всі регіональні управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву розпочали прийом документів від охочих. Про це повідомив голова фонду Сергій Комнатний.
» 12.01.2018 Управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального...
» 12.01.2018 Рішення 15 сесії Бершадської районної ради 7 скликання від 22 грудня 2018 року.
» 12.01.2018 За кожним зверненням – людина
» 05.01.2018 Місто – наш рідний дім
» 05.01.2018 В області утворено 12 судів
» 05.01.2018 Знову – про госпітальні округи
» 30.12.2017 Порозуміння, співпраця, добро і мир
» 29.12.2017 Сесія районної ради
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
27 фото   
<b>П'ЯТКІВКА</b><br />Вважалося, що село відоме ще з Х/ІІІ століття, а походження назви докінця не вияснене. Однак вважають, що походить...
3 фото   
<b>"Яндекс.Пробки" у Бершаді</b><br />На мапі району з'явились мітки сервісу "Яндекс. Пробки". Сервіс дає можливість спостерігати за завантаженістю доріг в...
14 фото   
<b>ШУМИЛІВ</b><br />
3 фото   
<b>Семінар з питань ведення галузі тваринництва</b><br />На базі ТОВ &quot;Устя&quot;, що знаходиться в с. Устя Бершадського району 3 лютого ц.р. відбувся семінар з питань...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Ставки
Панченко Григорій Михайлович (1915) 1915 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.06.44. Похов. Румунія.

З історії Бершаді
Важливим завданням, яке постало згодом перед трудівниками, була соціалістична перебудова сільського господарства. Взимку 1923 року в Бершаді створюється сільськогосподарська трудова артіль «Колос» а влітку - артіль «Серп» Це були невеличкі кооперативні об'єднання селян. 105 членів артілі «Серп» хазяйнували на 90 десятинах землі. Артіль з самого початку добилася добрих показників - урожай був... Читати далі »Останні новини

Порозуміння, співпраця, добро і мир - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • куплю будинок в районі колосіївка, або по вул. Зарічна, з землею, бажано до річки, розгляну любі варіанти
  куплю будинок в районі колосіївка, або по вул. Зарічна, з землею, бажано до річки, розгляну любі варіанти
  16.01.2018(067) 689-10-56
 • Увага❗️Допоможіть знайти собаку❗️ Пропала собака породи фокстер‘єр! Ввечері 1 січня, місто Бершадь, район «Поле Чудес». Їй 3 роки, окрас з трьох кольорів (білий, чорний та рудий). НА ШИЇ Є РЕМІНЕЦЬ З НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ! Якщо ви її бачили, або знаєте її місце знаходження, повідомте, будь ласка, про це за номером телефону: 0983708328 Юра. Собака нам дуже дорога, як член сім’ї, тому будь яка інформація про неї буде дуже важливою
  Увага❗️Допоможіть знайти собаку❗️ Пропала собака породи фокстер‘єр! Ввечері 1 січня, місто Бершадь, район «Поле Чудес». Їй 3 роки, окрас з трьох кольорів (білий, чорний та рудий). НА ШИЇ Є РЕМІНЕЦЬ З НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ! Якщо ви її бачили, або знаєте її місце знаходження, повідомте, будь ласка, про це за номером телефону: 0983708328 Юра. Собака нам дуже дорога, як член сім’ї, тому будь яка інформація про неї буде дуже важливою
  03.01.2018(096) 226-74-95
 • . Куплю кормовий буряк. Ціна договірна.
  . Куплю кормовий буряк. Ціна договірна.
  09.12.2017(097) 348-23-79
 • В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  26.07.2017(095) 744-30-07
 • . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
Всі оголошення Розмістити оголошення