Порозуміння, співпраця, добро і мир

 • Подобається0Не подобається
 • 30 Грудня 2017, 09:00

Про здобутки та проблеми, успішну реалізацію проектів, сподівання і мрії розповідає голова райдержадміністрації І.В. Стефанцов.

– Іване Васильовичу, завершується 2017-ий, що найкраще Ви заберете із нього в рік прийдешній?

– Звичайно, все найкраще, але обов’язково – порозуміння та співпрацю, яка склалася на теренах Бершадщини, а ще – працьовитість і наполегливість у досягненні мети. У році, що минає, вдалось реалізувати багато планів, проектів. Це рік формування нових основ як у системах економічних, так і в бюджетних відносинах. Цей рік був урожайним, проблемним, успішним, плідним. Особливо варто зазначити: він дав старт довго - очікуваним урядовим реформам – пенсійній, освітній, медичній, судовій. Рік був нелегким і приніс чимало вражень – відбулося дуже багато зустрічей і нових знайомств.

Довелось наполегливо працювати, потрібно було сконсолідувати зусилля усіх гілок районної влади навколо ідеї поліпшення життя, в підсумку маємо нагоду порадіти успіхам і здобуткам.

У 2017-му зроблено чимало важливих кроків. Об’єктивна оцінка зробленого буде пізніше, і визначу її не я, а бершадчани. Головне – нам вдалося забезпечувати порядок і спокій, не допустити розбалансування соціально-економічної ситуації. Доклавши максимум зусиль, вийшли на якісно новий рівень співпраці з територіальними громадами району. Без розуміння та підтримки громад не вдалося б досягнути позитивних зрушень. Щиро скажу: це був рік інтенсивної роботи. Висловлюю слова подяки працівникам апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, депутатам усіх рівнів, міському та сільським головам, які завжди йшли назустріч, що дало можливість спільно вирішували проблемні питання.

– Повертаючись у 2017 рік, скажіть, що б Ви відзначили, як важливе та особливе?

– Підсумки року засвідчують – результати є. Немає потреби у ці святкові дні завантажувати людей цифрами, однак повірте: багато з них вражають і вселяють надію на майбутнє. На моє глибоке переконання, результатом майбутнього буде самодостатня, здорова, багата нація, сильні та спроможні громади.

Пріоритетом у 2017-му було визначено створення умов, що відповідають сучасним нормам і вимогам у галузях освіти та медицини. Цього року виконано колосальний обсяг робіт в освітніх закладах, 5 котелень виведено з підвальних приміщень, у 2 нав - чальні заклади придбано сучасні опалювальні котли, у 15 – закуплено мультимедійне обладнання, значно покращено матеріально-технічну базу закладів освіти. Впроваджували інклюзивне навчання.

Встановлено пам’ятний знак Т. Шевченку у м. Бершаді.

Багато зроблено для зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я. Це – реконструкція інфекційного відділення, капітальні ремонти дитячого, поліклінічного відділень, харчоблоку, ремонт відділення невідкладної медичної допомоги, встановлення дитячого інклюзивного майданчика, відремонтовано ліфт в ОЛІЛ, який не працював десятиліттями, придбано медичне обладнання та комп’ютерну техніку. Маємо за мету забезпечити доступ до якісної освіти та медичного обслуговування мешканців Бершадщини, і кожен наш крок має бути саме у цьому напрямку.

За останній рік на краще змінилися і села району, насамперед завдяки програмному розвитку через участь у конкурсах і грантах. Так, у Лісничому та Красносілці впорядкували та осучаснили парки, проводиться реконструкція міського парку, встановлено інклюзивний майданчик у місті, дитячі ігрові майданчики в селах району, ремонтувалися дороги та будувались тротуарні доріжки – все це для людей, їхнього відпочинку, здоров’я, зрештою естетичної насолоди.

– Які Ваші плани та перспективи на майбутнє?

– Плани, звичайно, масштабні, але розумію, що все й одразу зробити не вдасться.

Тому в перспективі – копітка праця разом із командою, до якої входять люди, які мають велике бажання працювати на благо та розвиток району.

Маємо чітку стратегію та план дій на 2018 рік. Розуміємо, що досягти значних результатів можливо лише при спільній праці та взаєморозумінні. Основні зусилля будуть спрямовані на реалізацію урядових реформ, передусім медичної, освітньої, адміністративної.

Це дасть можливість перейти на якісно новий рівень надання населенню району відповідних послуг. І, звичайно, створення територіальних об’єднаних громад.

Вважаю, що адміністративна реформа необхідна, її реалізація дає максимум повноважень на місцевий рівень.

Польшу саме така реформа перетворила у справжню європейську державу. Цим шляхом іде і наша країна. І чим швидше ми впровадимо адмінреформу, тим швидше покращиться життя на місцях, адже вона закладає основи економічного зростання, залучення інвестицій, зокрема в інфраструктурні об’єкти – лікарні, школи. Найголовніше – децентралізація дасть можливість створити громади, здатні взяти на себе відповідальність за власну розбудову. ОТГ уже отримують достатнє фінансування, додаткові повноваження – і це вперше в історії України.

У планах розбудова спортивної галузі району – це сучасні спортивні зали, стадіони та майданчики при школах і садочках. Також важливим є розвиток творчого потенціалу дітей, тому вкрай необхідно ремонтувати будинки культури, розвивати позашкільну освіту. Діти повинні рости здоровими, успішними, впевненими, для цього потрібно мати можливість займатись спортом і розвивати свої таланти.

Під пильною увагою й надалі залишиться стан доріг, благоустрій населених пунктів. Нам потрібно використовувати всі можливості в українській державі та за її межами для залучення інвестицій у район. Для цього мають бути активними не тільки районна влада, а й керівники громад, депутати всіх рівнів, громадські організації і об’єднання.

Працювати є над чим, головне, аби всі ми на своєму місці добросовісно виконували визначену роботу. Я вірю, що спільною працею створимо економічно сильний і культурно розвинутий район.

Висловлюю вдячність за постійну співпрацю та підтримку народному депутату України Миколі Кучеру, який завжди тримає руку на пульсі проблем району, знає про всі питання, котрі потребують вирішення. І постійно надає реальну допомогу. У кожний свій приїзд намагається якнайбільше спілкуватись із мешканцями, аби отримувати інформацію з перших вуст, дослуховується до їхніх побажань і переймається наболілими питаннями. Жителі району відчувають постійну підтримку народного обранця. Напередодні новорічних свят завдяки Миколі Івановичу центральну площу міста прикрасила надзвичайно красива ялинка.

– Зовсім мало часу залишилося до Нового року, ми всі в очікуванні дива, згадуємо родинні традиції, шукаємо дарунки для рідних і близьких. Поділіться із читачами Вашими традиціями, очікуваннями, побажаннями.

– Період новорічно-різдвяних свят – це час радості, справжньої магії і теплих зустрічей у родинному колі. У кожному з нас, незважаючи на всі життєві проблеми, посади, вік, живе маленька дитина, яка щиро вірить у казку, в диво. Я теж готую подарунки для своїх найрідніших. Для того, щоб мрії здійснились, потрібно докласти чимало зусиль та наполегливості.

У переддень свят вітаю усіх бершадчан із Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай віра підтримує кожного на життєвому шляху і ніколи не дає опустити руки. Адже світ підкоряється тим, хто вірить у свої мрії щиро, всім серцем!

Добра, тепла і затишку! Підтримки близьких людей і реалізації всього запланованого.

Щоб кожен намір втілювався у добру справу, а щастя і любов завжди були у ваших серцях та домівках! Нехай прийде мир на українську землю, громади стануть самодостатніми, а люди – щасливими та заможними. Щоб Старий рік забрав із собою всі наші помилки, непродумані слова, образи, а Новий рік нехай принесе мудрість, впевненість у своїх силах, достаток, любов і спокій.

Бажаю всім щедрого Нового року та Різдва Христового!


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 30 березня під головуванням очільника районної ради Михайла Бурлаки відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування. На зібранні було розглянуто питання, яке стосується як району в цілому, так і кожної територіальної...
» 07.04.2018 29-30 березня у Верховній Раді України проходив практикум із галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом «Адміністративні послуги».
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
» 01.04.2018 Один мільярд на підтримку фермерів
» 24.03.2018 Як обрати сімейного лікаря
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Засідання колегії райдержадміністрації</b><br />15 травня 2009 року о 10 год в актовій залі управління агропромислового розвитку відбулося розширене засідання...
3 фото   
<b>Вшанували працівників культури і аматорів мистецтва</b><br />Багата на таланти Бершадщина славиться своїми культурними і духовними надбаннями. Працівники клубних закладів,...
19 фото   
<b>М'ЯКОХІД</b><br />
2 фото   
<b>"П'ятківчанка" зачарувала Вінницю</b><br />У ці дні редакційна пошта переповнена листами, повідомленнями, фотографіями про відзначення циклу новорічноріздвяних...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Ставки
Гуменюк Михайло Тимофійович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.06.44. Похов. Румунія.

З історії Бершаді
З невеликої майстерні, де кілька ремісників виготовляли раніше на замовлення селян вози та брички, до сучасного підприємства з потужною енергетичною базою — такий шлях за роки Радянської влади меблевої фабрики. Нині вона дає для квартир трудящих та підприємств громадського харчування меблів на 2 млн. крб. щорічно. Читати далі »Останні новини

Порозуміння, співпраця, добро і мир - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продам 3-к. Квартиру по вул.Миколаенка,2
  Продам 3-к. Квартиру по вул.Миколаенка,2
  31.05.2018(067) 145-75-04
 • . Приймаю свіжий лист іван-чаю у період цвітіння.
  . Приймаю свіжий лист іван-чаю у період цвітіння.
  12.05.2018(097) 360-99-31
 • .Познакомлюсь с порядочн.музчиной для серьезн.отн.Симпатичная, хазяйка.0970520649.Звонить после 19.00 г. Гайворон.
  .Познакомлюсь с порядочн.музчиной для серьезн.отн.Симпатичная, хазяйка.0970520649.Звонить после 19.00 г. Гайворон.
  11.05.2018(097) 052-06-49
 • . Шукаю роботу! Є власний автомобіль на диз.п , за кермом понад 18 років, також великий досвід роботи в сфері торгівлі. тел.0677125499 Людмила.
  . Шукаю роботу! Є власний автомобіль на диз.п , за кермом понад 18 років, також великий досвід роботи в сфері торгівлі. тел.0677125499 Людмила.
  07.05.2018(097) 936-06-30
 • . Продам дом. Заходи и живи. село Баланивка 22 сотки. Ремонт. Два вида отопления. Электро(3 фазы) и Твердотоплевный. 32000$
  . Продам дом. Заходи и живи. село Баланивка 22 сотки. Ремонт. Два вида отопления. Электро(3 фазы) и Твердотоплевный. 32000$
  27.03.2018(097) 550-70-64
 • Продам квартиру в районі Поле чудес ціна договірна
  Продам квартиру в районі Поле чудес ціна договірна
  26.01.2018(068) 589-68-83
Всі оголошення Розмістити оголошення