Бирлівка в новинах

На знімку: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва Бершадської філії Юрій Шарко розгортає від снігу дороги в с. Бирлівці. «Зернопродукт МХП» виручає селян

«Зернопродукт МХП» виручає селян

18 Лютого 2017, 19:42 / В громадах / Бирлівка

Лютневий сніговий покрив призвів до непростої ситуації, адже унеможливив рух техніки, а також ускладнив пересування жителів сіл і містечок. І якщо із заметами міських доріг ще якось борються дорожні служби, то на сільські техніки і часу не завжди вистачає. Виручає селян «Зернопродукт МХП». Трудівники господарства працювали на розчищувальній техніці у посиленому режимі, аби тільки дороги та... читати далі ...»

 Раннє виявлення туберкульозу

Раннє виявлення туберкульозу


Адміністрація КУ «Бершадський РЦПМСД» інформує: з метою виявлення туберкульозу, онкозахворювань легень та органів середостіння, а отже і вчасного лікування вищевказаної патології серед населення в Бершадському районі працює пересувний флюорограф із ВОСТМО «Фтизіатрія» З 17 січня до 7 лютого було проведено флюорографічне обстеження 1379 особам із 12 сіл району. Надалі пересувний флюорограф буде... читати далі ...»


 Разом відстоювати інтереси Бершадщини

Разом відстоювати інтереси Бершадщини


«…Діяльність районної ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – забезпечення життєвих потреб мешканців району. Нині на порядку денному ще багато проблем, вирішення яких дасть можливість Бершадщині розвиватися стабільно та ефективно і впевнено рухатися вперед…» Михайло Григорович Бурлака, голова Бершадської районної ради. Одним із пріоритетних напрямів нашої роботи є виконання... читати далі ...»

Фото Олега ЗАМКОВОГО. Місто стане привабливішим

Місто стане привабливішим

20 Серпня 2016, 09:00 / В громадах / Бирлівка

Пасажири, яким часто доводиться їхати автобусами з райцентру у напрямку Бирлівки від держлісгоспу, були приємно вражені появою у цьому місці типової автобусної зупинки. Тут можна і відпочити на лавочці, і знайти певний прихисток від негоди. Тому і просили висловити за це подяку міському голові Михайлу Кольченку. Зважаючи на те, що роботи по благоустрою міста активізувалися, кореспондент газети... читати далі ...»

 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування

Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування


26 липня ц.р. під головуванням голови районної ради Михайла Бурлаки відбулося засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові райради. На засідання були запрошені голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, перший заступник голови РДА Володимир Ольшевський, окремі начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, виконуюча обов’язки головного лікаря первинного... читати далі ...»

 Черговий вантаж для бійців АТО

Черговий вантаж для бійців АТО


Збір промислових і продуктових товарів, засобів особистої гігієни був ініційований громадським формуванням з охорони громадського порядку у Бершадському та Чечельницькому районах «Народна самооборона» за сприяння голови Бершадської РДА Івана Стефанцова та голови районної ради Михайла Бурлаки, які забезпечили відправку транспортом. Підтримку дизпаливом надали Анатолій Пшик із Війтівки, Віктор... читати далі ...»

 Успіх «Берегині»

Успіх «Берегині»

18 Червня 2016, 09:00 / Заходи / Бирлівка

на фестивалі-конкурсі на приз Гната Танцюри Днями у Вінниці пройшов IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс автентичних колективів на приз Гната Танцюри. Участь у дводенному заході, присвяченому 115-ій річниці з дня народження знаного подільського фольклориста, взяли участь більше 60 творчих колективів зі всієї України. З піднесеним настроєм, позитивними емоціями та дипломами за активну участь у... читати далі ...»

 З гідністю та честю…

З гідністю та честю…

11 Червня 2016, 09:00 / Персоналії / Бершадь / Бирлівка

Олег Васильович Революк – знана і шанована у нашому місті та далеко за його межами людина. Родом він із села Юшківці на Оратівщині. У родині був старшим із двох дітей. … Після здобуття середньої освіти питання про вибір професії не постало, адже народився і виріс у сільській родині, батьки все життя трудилися у колгоспі, тому юнак став студентом Іллінецького сільськогосподарського технікуму.... читати далі ...»

 «Кочовий» міномет

«Кочовий» міномет

16 Квітня 2016, 09:00 / Знай наших / Бершадь / Баланівка / Бирлівка

Анатолій Петрович Лаврека народився 1967 року в Баланівці у дружній селянській родині, а нині він проживає в Бирлівці. Його батько, Петро Ількович, усе життя працював механізатором, а мати, Любов Порфирівна, – ланковою у місцевому колгоспі. Передовий тракторист неодноразово був нагороджений медалями Виставки досягнень народного господарства СРСР, а також відзначений орденом Трудового Червоного... читати далі ...»

На концерті в Баланівці. Фестиваль крокує по району

Фестиваль крокує по району

5 Квітня 2016, 09:00 / Заходи / Бирлівка / Війтівка / Джулинка / Ставки

У цьому році наша благословенна Богом, прославлена працьовитими людьми, оспівана в піснях та легендах Україна, відзначатиме 25-у річницю своєї Незалежності. Цикл заходів, приурочених цій події, відділ культури і туризму райдержадміністрації розпочав із проведення районного фестивалю-огляду мистецьких колективів та майстрів народної творчості «Рідна Україно, в піснях до тебе лину», який... читати далі ...»

 Будував усе життя…

Будував усе життя…

3 Квітня 2016, 09:00 / Спогади / Бершадь / Баланівка / Бирлівка

Григорій Гнатович Макогін народився у Баланівці в багатодітній сім’ї колгоспників Гната та Олени Макогонів. Коли почалася війна, батька забрали на фронт, звідки він не повернувся, а мати, ще будучи молодою, залишилась вдовою з п’ятьма дітьми. У голодні 1946-47 роки малий Гришко вже заробляв на прожиття, пасучи вівці та корови. Щодня приносив додому сто грамів хліба, якого так чекали менші... читати далі ...»

 Участь в акції «Дерева Миру» – прагнення змінити світ на краще власною працею

Участь в акції «Дерева Миру» – прагнення змінити світ на краще власною працею

2 Квітня 2016, 09:00 / Нове в роботі / Бершадь / Бирлівка

Голова районної державної адміністрації Іван Стефанцов спільно з головою районної ради Михайлом Бурлакою долучилися до Всесвітньої ініціативи «Дерева Миру» та взяли участь у висадженні «Алеї Миру» в Бершаді. Ініціатива «Дерева Миру» вже об’єднала понад 50 країн світу. Її мета – згуртувати людей та їхню енергію заради миру, шляхом висадження дерев у різних куточках світу. Організатори та всі,... читати далі ...»

 Стійка тенденція

Стійка тенденція


Статисти стверджують: демографічна ситуація на селі поки що залишається складною, адже щороку кількість населення зменшується. Ця стійка тенденція простежується протягом багатьох останніх років і в нашому районі. Так, за даними відділу державної реєстрації актів цивільного стану районного управління юстиції, у 2015 році в районі народилися 488 дітей, померли ж торік 1134 громадяни. У... читати далі ...»

 Графік виїзних прийомів

Графік виїзних прийомів


головою Бершадської районної ради Голова районної ради Михайло Бурлака видав розпорядження від 23 грудня 2015 року №52, яким затверджено графік виїзних прийомів у територіальних громадах в 2016 році. Прийоми пройдуть:  4 січня, понеділок, – Баланівка, Бирлівка; 11 січня, понеділок, – В.Киріївка, Війтівка; 14 січня, четвер, – Голдашівка, Кидрасівка, Лісниче, Михайлівка;... читати далі ...»

 Бирлівська сільська рада повідомляє

Бирлівська сільська рада повідомляє

18 Грудня 2015, 09:00 / Оголошення / Бирлівка

що на її території рахується 11 невитребуваних земельних часток (паїв) за наступними громадянами: Архипова Клавдія Венедиктівна – пай №1274 – 1,7941 га, Гаврилишина Дарія Афанасівна – пай №517 – 2,0091 га, Козак Ганна Максимівна – пай №508 – 2,0986 га, Мазуренко Євдокія Омелянівна – пай №1237 – 2,1999 га, Менюк Настасія Танасіївна – пай №525 – 1,8880 га, Тартачна Ганна Сергіївна – пай №1238 –... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Про село Бирлівка
Новини села Бирлівка всі новини...»

www.bershad.ua - Сторінка села Бирлівка. Новини Бирлівки, фото. Все про Бирлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  26.07.2017(095) 744-30-07
 • . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  27.05.2017(068) 199-30-92
 • .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  20.05.2017(097) 471-48-65
 • . Установка: відеонагляду, сигналізації, домофон, СКУД и т.д.
  . Установка: відеонагляду, сигналізації, домофон, СКУД и т.д.
  16.05.2017(096) 486-33-11
Всі оголошення Розмістити оголошення