Нам пишуть

Авдіївка: тиждень історії

Авдіївка: тиждень історії
10 Лютого 2017, 10:00
27 січня наша волонтерська група повернулась із Авдіївки, а 29 січня розпочались відкриті бойові дії, які, без сумніву, стали найтрагічнішими і в той же час найгероїчнішими за останній період. У зв’язку з ескалацією бойових дій, у рамках виконання районної програми по підтримці учасників АТО, групою було вирішено в стислі терміни відправити допомогу бійцям на передову. До складу групи увійшли Віктор Резнік, Володимир Гребенюк, Олег Сташенко, Олег Орлик, Андрій Стащук. В організації поїздки взяли участь депутат Вінницької обласної ради Олег... читати далі ...

 Чужа війна

Чужа війна

10 Лютого 2017, 09:00 / Бершадь

Після Другої світової війни українські військовозобов’я - зані брали участь у війнах і військових конфліктах у 26 країнах світу, де гідно і мужньо виконували інтернаціональний обов’язок. Найбільш тривалою і важкою стала військово-політична спецоперація в Афганістані. 15 лютого український народ відзначає 28-му річницю виведення військ з Республіки Афганістан. Але скільки б не минуло часу з тих... читати далі ...»

 Шукала маму, знайшла сестер

Шукала маму, знайшла сестер

3 Лютого 2017, 09:00 / Устя

Про історію молодої жінки з незвичним ім’ям Айна, яка проживає в с. Усті, та яка усе своє свідоме життя мріяла знайти маму, ми вже розповідали на сторінках нашої районки влітку 2014 року. Публікація під назвою «Де ти, мамо?» була розміщена у номері «Бершадського краю» за 6 червня. Не дивлячись на те, що з тих пір уже минув тривалий час (більше двох років), на одній публікації ця історія не... читати далі ...»


 Основа всього – любов

Основа всього – любов

3 Лютого 2017, 09:00 / Бершадь

«Хороша любов та, що є істинною, міцною і вічною», – писав Григорій Сковорода. Відтак збагачується душа людини, вона стає щасливішою. Нехай у кожного з вас, дорогі читачі, вистачить на це щастя сил – і духовних, і фізичних. Згадуючи дитинство, юність і зрілість, хочу сказати: тривалий час наше покоління вчили любити батьків, поважати старших. А ось любити себе не вчили. Тому багато людей... читати далі ...»

 Турбота про дітей – запорука світлого майбутнього

Турбота про дітей – запорука світлого майбутнього

3 Лютого 2017, 09:00 / Поташня

Сьогодення – це світ інформаційних технологій (ІТ), що дарують доступ до скарб - ниць науки. Їх можливості майже безмежні, тому однією з першочергових задач школи є підготовка учнів до життя та діяльності в умовах інформаційного суспільства. Завдяки допомозі небайдужих людей у нас, у Поташнянській школі, створено умови для досягнення належного рівня освіти, орієнтованого на вимоги сучасності... читати далі ...»

 І печатка стала сувеніром...

І печатка стала сувеніром...

3 Лютого 2017, 09:00

Ця своєрідна епопея розпочалася давненько. А 9 грудня 2016 року в газеті «Бершадський край» було надруковане невелике оголошення такого змісту: «Вважати недійсною неповернуту печатку первинної профспілкової організації Бершадського МПД ДП «Укрспирт». Після виходу газети до нас звернувся читач, на думку якого, інформація в газеті за 9 грудня є недостовірною та не відповідає дійсним обставинам... читати далі ...»

 Добром зігріті дитячі серця

Добром зігріті дитячі серця

30 Грудня 2016, 09:00

Унаш час дуже важко віднайти людей, яким притаманні людські якості щирості, порядності та співчуття до ближнього, бо сьогодення зах линається від негативної інформації, болю та горя, яких із розгортанням конфлікту на Сході країни стало ще більше. – За період роботи на посаді директора Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані Черкась кої обласної... читати далі ...»

 Усе життя з вірою

Усе життя з вірою

17 Грудня 2016, 09:00 / Лісниче / Михайлівка / П'ятківка

Ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС... Хоч від тієї жахливої пори минуло вже три десятиліття, холодком віє від одних тільки спогадів про ту жахливу трагедію. Що доводилося переживати тоді їм самим, навіть уявити важко. Серед чорнобильців, як ми їх тепер називаємо, яким на долю випало вступити у двобій з невидимим ворогом – радіацією, рятуючи від неї нас усіх, був Дмитро Микитюк із... читати далі ...»

 Мир вам, люди!

Мир вам, люди!

16 Грудня 2016, 09:00

Нещодавно на районному рівні було відзначено 30-річчя створення Бершадської районної організації ветеранів України, яку вже не один рік очолює Володимир Крамар. Організація намагається бути головним інструментом у справах захисту людей поважного віку, ветеранів Другої світової війни, одиноких пристарілих громадян. Вона вишукує додаткові ресурси і можливості для поліпшення життя малозабезпечених... читати далі ...»

 Купляв рибу, а виявилося – юшку

Купляв рибу, а виявилося – юшку

9 Грудня 2016, 09:00 / Флорино

Не мала баба клопоту, та й купила порося. Хто не знає цієї поговірки? Хоч Петро Стадник, який живе у Флорино, у конкретному випадку не мав із поросятами ніякого діла, завітавши нещодавно у редакцію районної газети «Бершадський край» розповів, який цікавий випадок трапився у нього з купівлею риби. Упереддень, коли населення готувалося до свята Михайла, вирішив і наш герой допомогти одній... читати далі ...»

 Шукаємо «Святого Миколая»

Шукаємо «Святого Миколая»

3 Грудня 2016, 09:00

Дозвілля, спорт, вільний час, творчість – кожен із нас вкладає в ці слова свою суть, у кожної людини при їх вимові свої почуття, мрії, переживання.. А які почуття в особливих діток? Як мріють «сонячні» янголятка? Про що вони думають, коли засинають? Такі питання я задаю собі кожен день, коли бачу ці завжди щирі й усміхнені обличчя, маленькі долоньки, які потребують підтримки і розуміння. Ще... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Останні новини
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Листи читачів до редакціії газети "Бершадський край" та сайту
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  26.07.2017(095) 744-30-07
 • . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  27.05.2017(068) 199-30-92
 • .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  20.05.2017(097) 471-48-65
 • . Установка: відеонагляду, сигналізації, домофон, СКУД и т.д.
  . Установка: відеонагляду, сигналізації, домофон, СКУД и т.д.
  16.05.2017(096) 486-33-11
Всі оголошення Розмістити оголошення