Війтівка в новинах

 Покровитель культури-2016

Покровитель культури-2016

31 Грудня 2016, 09:00 / Заходи / Війтівка / Красносілка

Нещодавно в приміщенні кіноконцертної зали «Плеяда» відбулась обласна щорічна культурно-мистецька акція «Покровитель культури2016». Від Бершадського району цього звання удостоєні Війтівський сільських голова Марія Замкова та Красносільський сільський голова Іван Пустовіт. Саме вони найбільше зробили для розвитку культури територіальних громад і надали відчутну допомогу в реалізації мистецьких... читати далі ...»

 День державного прапора

День державного прапора

26 Серпня 2016, 09:00 / Заходи / Війтівка

23 серпня, напередодні Дня Незалежності України, на Площі Героїв України відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора України. Участь в урочистому піднятті прапора взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, заступник Бершадського міського голови Володимир Менюк, учасники АТО та волонтери, керівники структурних... читати далі ...»


На знімку (зліва направо): Галина Онуфріївна Єрмолаєва, Людмила Павлівна Князєва, зять ювілярки Леонід, Ганна Парфентіївна Рудь і її дочка Марія. Фото автора. Привітали землячку із 90-річним ювілеєм

Привітали землячку із 90-річним ювілеєм

20 Серпня 2016, 09:00 / Персоналії / Бершадь / Війтівка / Поташня

Позавчора відзначила свій дев'яностолітній ювілей одна з найстарших жителів міста Бершаді Ганна Парфентіївна Рудь. Привітати із славною датою на її життєвому календарі, до неї цього дня завітали голова міської організації ветеранів Людмила Павлівна Князєва та одна з найактивніших її помічників у громадській роботі Галина Онуфріївна Єрмолаєва. Оселя була переповнена найщирішими словами вітань.... читати далі ...»

На знімку: Павло Олійник Заходи з благоустрою міста

Заходи з благоустрою міста

6 Серпня 2016, 09:00 / В громадах / Бершадь / Війтівка

тривають у рамках підготовки до 25-ої річниці Незалежності України. Небайдужі верстви населення міста Бершаді практично ніколи не залишаюся осторонь робіт з благоустрою його території. Як і планували, з ініціативи громадської організації «Риболов» на очистку центрального парку, зокрема його набережної, було запрошено, насамперед, членів цієї організації, а заодно і всіх бажаючих. Цей захід був... читати далі ...»

 Переймаючись проблемами громади

Переймаючись проблемами громади

6 Серпня 2016, 09:00 / В громадах / Війтівка

Недавно я звітувала про свою роботу за період від вересня 2015 року по нинішній час. За два останніх роки було проведено десять сесій, на яких розглянуто понад 90 питань. Крім того, проведено дванадцять засідань виконавчого комітету, на яких розглянуто 62 питання життєдіяльності територіальної громади. Велике спасибі депутатам і членам виконкому за підтримку та розуміння у розв’язанні проблем... читати далі ...»

 Черговий вантаж для бійців АТО

Черговий вантаж для бійців АТО


Збір промислових і продуктових товарів, засобів особистої гігієни був ініційований громадським формуванням з охорони громадського порядку у Бершадському та Чечельницькому районах «Народна самооборона» за сприяння голови Бершадської РДА Івана Стефанцова та голови районної ради Михайла Бурлаки, які забезпечили відправку транспортом. Підтримку дизпаливом надали Анатолій Пшик із Війтівки, Віктор... читати далі ...»

 Місто без бар’єрів – місто рівних можливостей

Місто без бар’єрів – місто рівних можливостей

23 Липня 2016, 16:56 / Нове в роботі / Бершадь / Війтівка

Для того, хто щодня пересувається пішки, велосипедом чи регулярно користується громадським транспортом, очевидно, що безбар’єрне фізичне середовище дуже важливе. А для людей із обмеженою мобільністю – навіть життєнеобхідне. Для них здається, що місто розірване на безліч шматків, між якими часто лежать перешкоди різної складності – сходи, бордюри, переходи, непристосований транспорт, вузькі... читати далі ...»

 Європейська «бронза» Вікторії Рожко

Європейська «бронза» Вікторії Рожко

18 Червня 2016, 09:00 / Спорт / Війтівка / Флорино

У столиці Румунії Бухаресті проходив 39-ий чемпіонат Європи з армспорту, в якому брали участь спортсмени 29 країн Європи. Україну представляли 50 спортсменів, Вінниччину – Оксана Дяченко з Війтівки та Вікторія Рожко з Флорино. Що він нам приніс і чим запам’ятався? Найяскравішою згадкою про чемпіонат буде третя сходинка п’єдесталу, розгорнутий прапор України, завойована в наполегливій боротьбі... читати далі ...»

 Відповідальні за земляків

Відповідальні за земляків

17 Червня 2016, 09:00 / Знай наших / Війтівка

Немає такої родини у Війтівці, в якій не побували б завідувач амбулаторією, лікар загальної практики – сімейної медицини Надія Іванівна Шевчук та середні медичні працівники амбулаторії. Надія Іванівна – висококваліфікований фахівець – від дитячих хвороб і надання невідкладної швидкої допомоги до травм і хронічних хвороб осіб похилого віку. Під її керівництвом медпрацівники амбулаторії надають... читати далі ...»

 «Таланти твої, Україно»

«Таланти твої, Україно»


Фестиваль-конкурс під такою назвою відбувся днями у дитячій музичній школі. Він був присвячений 25-річчю Незалежності України і проводився у двох номінаціях – «Художнє читання» (авторський вірш) і «Гра на музичних інструментах» (солісти-інструменталісти). У номінації «Художнє читання» перше місце журі присудило Валентині Трохименко з Джулинки, друге зайняли Каріна Петришина з Війтівки та... читати далі ...»

 Нещасний випадок у млині

Нещасний випадок у млині

29 Квітня 2016, 09:00 / В громадах / Бершадь / Війтівка

Це сталася в складі фермерського господарства «Новосулківське» с. Війтівки. Молода людина, яка працювала підсобним працівником, при виконанні робіт, пов’язаних із роботою млина, отримала травму, внаслідок якої ампутовано кисть руки. По цьому нещасному випадку проводиться розслідування. Микола ДРУГАК, страховий експерт з охорони праці ВВД ФССНВ у Бершадському районі. читати далі ...»

 Листи зі шкіл району

Листи зі шкіл району


РОЗУМІННЯ І СПІВПРАЦЯ У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта їй повертається сторицею. Підтвердженням цього стала реальна допомога школі від народних депутатів Миколи Кучера та Анатолія Матвієнка, які подарували нав чальному закладу потрібний для навчання плазмовий телевізор і довідкову літературу для поповнення шкільної бібліотеки, а депутат облради Олег Ковбасюк... читати далі ...»

 Смертельна небезпека

Смертельна небезпека

8 Квітня 2016, 09:00 / Актуально / Бершадь / Баланівка / Війтівка

Останніми роками спалахи сказу серед тварин по всій Україні та в нашій місцевості значно зросли. Це результат різкого збільшення питомої ваги в рослинництві зернових і соняшнику. Внаслідок цього необмежено зросла популяція польових мишей, улюблений об’єкт полювання червоної лисиці – її кількість у результаті також значно зросла. Аграрії вкрай незадовільно проводять заходи щодо зменшення... читати далі ...»

На концерті в Баланівці. Фестиваль крокує по району

Фестиваль крокує по району

5 Квітня 2016, 09:00 / Заходи / Бирлівка / Війтівка / Джулинка / Ставки

У цьому році наша благословенна Богом, прославлена працьовитими людьми, оспівана в піснях та легендах Україна, відзначатиме 25-у річницю своєї Незалежності. Цикл заходів, приурочених цій події, відділ культури і туризму райдержадміністрації розпочав із проведення районного фестивалю-огляду мистецьких колективів та майстрів народної творчості «Рідна Україно, в піснях до тебе лину», який... читати далі ...»

На знімку: голова райдержадміністрації Іван Стефанцов вручає відзнаку Володимиру Олійнику. В окопах біля Щастя

В окопах біля Щастя

4 Квітня 2016, 09:00 / Знай наших / Бершадь / Війтівка

У Війтівці добре знають і поважають Володимира Григоровича Олійника. Він працює завгоспом у дитячих садках «Світанок» та «Мрія». Добросовісно виконує свої посадові обов’язки, тому ці дошкільні заклади мають привабливий вигляд, тут належні тепловий та санітарно-гігієнічний режими. Велика в цьому заслуга завгоспа. Односельчани поважають В.Г. Олійника ще й за те, що чоловік не ухилявся від служби... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Війтівка всі новини...»

www.bershad.ua - Сторінка села Війтівка (Чапаєвка). Новини Війтівки, фото. Все про Війтівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  26.07.2017(095) 744-30-07
 • . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  27.05.2017(068) 199-30-92
 • .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  20.05.2017(097) 471-48-65
 • . Установка: відеонагляду, сигналізації, домофон, СКУД и т.д.
  . Установка: відеонагляду, сигналізації, домофон, СКУД и т.д.
  16.05.2017(096) 486-33-11
Всі оголошення Розмістити оголошення