Ворони в новинах

 Як рятували корову, яка впала в криницю

Як рятували корову, яка впала в криницю

1 Липня 2016, 09:00 / В громадах / Ворони

Її врятували бійці рятувальної служби. – Череда корів паслась на схилі піщаного кар’єру на хуторі Ворони. Підвечір одна з них впала у закинуту криницю у чагарниках, заростях трави та бур’яну. Корова зачепилась ланцюгом за кільця криниці та підвисла на них. Добре, що не зламала ноги. Діаметр криниці близько метра, тож корова там й застрягла десь на чотириметровій глибині. Її у колодязі побачив... читати далі ...»

 Вивчають рідне місто

Вивчають рідне місто


Нещодавно група учнів старших класів Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (на знімку) побувала в туристичному поході, під час якого 16 школярів вивчали природний ландшафт вздовж річки Дохни на території міста Бершаді. Цікаву, захоплюючу подорож організував для них учитель англійської мови Олександр Дьомін. –Маршрут у нас був такий: село Велика Киріївка – кар’єр – Стінки –... читати далі ...»


На знімку: Іван Володимирович Зарицький. Запрацювала перша турбіна ГУС у Великій Киріївці

Запрацювала перша турбіна ГУС у Великій Киріївці

30 Квітня 2015, 09:00 / Нове в роботі / Велика Киріївка / Ворони / Устя

Про реконструкцію Великокиріївської гідроелектро - станції вже розповідалося на сторінках районної газети. Зовсім недавно перша її турбіна, потужністю 50 кіловат, почала давати струм. У Великій Киріївці дехто ще і до сьогодні не перестає дивуватися з того, що чомусь аж більше чотирьох десятиліть після її зупинки знадобилося, щоб усвідомити: виробляти дешеву електроенергію, та ще й не завдаючи... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): біля турбіни гідроелектро станції у Воронах оператор цієї електростанції Олександр Володимирович Панченко, провідний інженер відділу комплексного використання водних ресурсів Тульчинсь кого міжрайонного управлін ня водного господарства Олександр Валентинович Салганік і оператор станції Михайло Валентинович Грінкевич. Фото автора Ще одна ГЕС

Ще одна ГЕС


Про обидві електростанції у Чернятці вже розповідалося у районній газеті. І ось новина – скоро буде введено в дію ще одну – на Воронах. Представники старшого покоління пам’ятають малі гідроелектростанції, які діяли на території нашого району. Одна з них давала струм протягом п’ятнадцяти років на Воронах, неподалік від районного центру. Розповідають, що коли її будували, жителі навколишніх сіл... читати далі ...»

 Склад дільничних виборчих комісій

Склад дільничних виборчих комісій


СКЛАД дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року одномандатного виборчого округу № 17, Бершадський район. (оновлено) Дільнична виборча комісія № 050072 Місце голосування: школа №3, актова зала, вул.Червоноармійська, 56, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400, телефон 2-38-31 Голова комісії – Бернацька Лідія Луківна, 1954 року народження,... читати далі ...»

 Спеки не витримують навіть дерева

Спеки не витримують навіть дерева

11 Серпня 2012, 09:00 / Актуально / Ворони / М'якохід

Цьогорічні температурні аномалії загрожують загибеллю багатьом зеленим насадженням. На вулицях міста і сіл району помітно, як з кожним днем збільшується кількість згорівших на сонці рослин. Листя на деревах навіть не жовтіє, а буквально висихає і скручується в трубочки. Від спеки воно отримує так званий бактеріальний опік. Особливо страждають ялини, як от біля дороги у М’якоході. На думку... читати далі ...»

 Шукав металолом, а знайшов снаряд

Шукав металолом, а знайшов снаряд


Минулої неділі, коли день добігав вже кінця, до начальника залізничної станції «Бершадь» Івана Місюрка завітав один із жителів Флорино і повідомив, що на території колишнього паливного складу, за 17 метрів від залізничної колії і десь за сотню метрів від самої станції, флоринчанин Андрій Червоношапка, здійснюючи пошуки металолому для здачі на приймальний пункт, відкопав вибухонебезпечний... читати далі ...»

 «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

«Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

30 Листопада 2011 р / Освіта і наука / Ворони

На Бершадщині завершився ІІ етап регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», що проводився «з метою заохочення учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів до систематичного читання сучасної літератури задля постійного підвищення їх культурного рівня та покращення якості ефективності процесу читання». Учасникам конкурсу пропонувався орієнтовний перелік сучасної... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): головний інженер В.О. Юрчук, водій О.А. Паламарчук, електрик С.М. Довбуш, директор В.А. Головатюк, майстер А.І. Трач. Дороги – артерії життя регіону

Дороги – артерії життя регіону


У переддень професійного свята справедливо буде відзначити, що філія «Бершадський райавтодор», очолювана депутатом районної ради В.А. Головатюком, досить серйозно працює в даному напрямку. Недаремно у деяких районах, по сусідству з нашим, вже відзначають, що бершадські дороги все-таки кращі. Ми попросили Володимира Афанасійовича розповісти про будні очолюваного ним колективу. – Нинішній... читати далі ...»

На знімку: жителі вулиці Суворова Тетяна Трохимівна та Василь Миколайович Папчуки на своєму подвір'ї біля отієї злополучної свердловини, яку доводиться замикати на ключ. «Ні в місті, ні в селі»

«Ні в місті, ні в селі»

17 Жовтня 2011, 00:56 / Є така думка / Війтівка / Ворони

Так тепер дехто з жителів вулиць Ювілейної, Суворова, Вишневої відповідають на запитання, де вони проживають. І на підтвердження додають, що земельні паї, мовляв, у них орендують прилеглі господарства, тож вони нібито повинні жити, як і всі селяни. А до міста їх Жорнякам, Воронам і Цимбалам ще як до неба, і в прямому, і у переносному розумінні, хоч їхні жителі вважаються міськими. Чимало... читати далі ...»

На знімку: Петро Іванович Бас Гартований долею

Гартований долею

25 Вересня 2011, 23:26 / Персоналії / Бершадь / Війтівка / Ворони

Вулиці Ювілейна, Суворова, Вишнева. Про такі у райцентрі не всі навіть можуть знати. Ті ж, хто мешкає за такими адресами, називають їх, і, мабуть, так буде завжди, хуторами – Жорняки, Ворони, Цимбали. Їх ніби й глибинкою не назвеш, бо відносяться до Бершаді, зате розміщені дещо відірвано від установ і «благ» цивілізації. Хоч їх жителів вже поіменно можна перерахувати, а коли будувалася... читати далі ...»

 Події тижня

Події тижня

30 Липня 2011 р / Актуально / Ворони

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Мінфіну та Міністерству соцполітики прискорити чергове підвищення зарплат бюджетникам. «Доручаю Міністерству фінансів і Міністерству соцполітики розрахувати чергове підвищення зарплат у бюджетній сфері не з 1 жовтня, як ми планували, а з 1 вересня», – сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу. Як передає «Інтерфакс-Україна»,... читати далі ...»

 Чернобыльская тетрадь

Чернобыльская тетрадь

25 Квітня 2011, 22:04 / Чорнобиль / Ворони

Боль, угрызения совести, испытанные мною, когда я узнал о чернобыльском взрыве, были особенными. Ведь я в течение десяти лет до Чернобыля писал и публиковал повести и рассказы на атомную тему, предостерегая людей о возможности ядерной катастрофы. Повести «Экспертиза» и «Энергоблок» прямо об этом. Фимиам, десятилетиями воскуряемый официальной наукой и атомными ведомствами «абсолютной... читати далі ...»

 Без вини покарані

Без вини покарані


Водному із шести баланівських колгоспів – імені Куйбишева – у грудні 1937 року загинуло кілька коней, за що заарештували кількох чоловік, серед яких був і Созон Панфілович Белінський. Подальшої його долі ніхто не знав. Минулого року я вкотре зустрівся з його сином Дмитром і ще раз переконався, що він і до сьогодні не знає, що сталося з батьком. Сам Дмитро Созонович усе життя пропрацював у... читати далі ...»

 Конкурс «Моє село»

Конкурс «Моє село»


Сайт www.bershad.ua оголошує конкурс «Моє село» на найкращу розповідь про історію, звичаї, побут та особливості села на Бершадщині. Завдання конкурсу: збереження історії села; виховання у молодого покоління любові до культури і традицій свого народу через знання історії; формування в молодої людини почуття патріотизму, потреби особистої причетності до збереження історичної пам’яті;... читати далі ...»

Сторінки:
2 1Новини села Ворони всі новини...»

www.bershad.ua - Сторінка села Ворони. Новини села Ворони, фото. Все про Вонони
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • . Куплю кормовий буряк. Ціна договірна.
  . Куплю кормовий буряк. Ціна договірна.
  09.12.2017(097) 348-23-79
 • В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  26.07.2017(095) 744-30-07
 • . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  27.05.2017(068) 199-30-92
 • .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  20.05.2017(097) 471-48-65
Всі оголошення Розмістити оголошення