Склад дільничних виборчих комісій

  • Подобається0Не подобається
  • 1 Жовтня 2012, 22:07


СКЛАД дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року одномандатного виборчого округу № 17, Бершадський район. (оновлено)

Дільнична виборча комісія № 050072

Місце голосування: школа №3, актова зала, вул.Червоноармійська, 56, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400, телефон 2-38-31

Голова комісіїБернацька Лідія Луківна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.

Заступник голови комісіїГук Людмила Валентинівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Секретар комісіїТроскот Надія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Заболотний Григорій Михайлович.

Члени комісії:

Божок Аліна Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Народно-демократична партія.

Бондарчук Наталія Анатоліївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Волковський Володимир Григорович.

Брюханов Олександр Володимирович, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Єдиний Центр.

Загарій Алла Якимівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Матвієнко Анатолій Сергійович.

Івасишин Леонід Максимович, 1948 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Кажметьєва Зоя Петрівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Кирилюк Ігор Олександрович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Громадянська позиція".

Кирилюк Олександр Олександрович, 1981 року народження, суб’єкт подання – фракція "БЮТ – "Батьківщина".

Негрун Катерина Антонівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.

Павлишин Олександр Микитович, 1948 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Паруліс Тетяна Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Петей Вікторія Вікторівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кольцов Микола Гнатович.

Різник Оксана Валеріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Партія "Реформи і порядок".

Сировець Наталія Володимирівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Токаренко Валентина Яківна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Токаренко Сергій Васильович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Федорак Світлана Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кучер Микола Іванович.

Шевченко Валентина Анатоліївна, 1942 року народження, суб’єкт подання – Мельник Юрій Іванович.

Шевчук Людмила Георгіївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Шумило Лідія Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Ясинська Олександра Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).



 

Дільнична виборча комісія № 050073

Місце голосування: школа №1, фойє, вул.50 років ВЛКСМ, 15, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400, телефон 2-25-57

Голова комісіїБалабай Світлана Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Заступник голови комісіїВакуленко Любов Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кучер Микола Іванович.

Секретар комісіїВівчарук Ольга Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Члени комісії:

Вівчарук Катерина Анатоліївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія України "РУСЬ ЄДИНА".

Данильченко Сергій Анатолійович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Громадянська позиція".

Дунаєвська Тетяна Віталіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна.".

Жеребко Людмила Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Козачок Олена Федорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія Українська платформа "СОБОР".

Кузик Галина Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – фракція "БЮТ – "Батьківщина".

Кушнір Андрій Сергійович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.

Мазур Сергій Васильович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Народно-демократична партія.

Остапенко Анна Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Попук Людмила Валентинівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.

Процишина Любов Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Заболотний Григорій Михайлович.

Романенко Анатолій Анатолійович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Саблук Олександр Іванович, 1941 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Салтановська Тетяна Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Волковський Володимир Григорович.

Салтановський Станіслав Григорович, 1956 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Сировець Андрій Анатолійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Смірнова Галина Григорівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Мельник Юрій Іванович.

Трач Юрій Анатолійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Узска Тетяна Вікторівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Узскій Володимир Євгенійович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Партія "Реформи і порядок".

Хомякова Наталія Яківна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Матвієнко Анатолій Сергійович.



 

Дільнична виборча комісія № 050074

Місце голосування: районний будинок культури, фойє, вул.Червоноармійська, 5, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400, телефон 2-29-48

Голова комісіїАндрющенко Олександр Улянович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.

Заступник голови комісіїБондаренко Вікторія Олексіївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – фракція "БЮТ – "Батьківщина".

Секретар комісіїГрищук Тетяна Григорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Єдиний Центр.

Члени комісії:

Боляновська Ніна Омелянівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Заболотний Григорій Михайлович.

Жеребко Руслана Анатоліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Запорожець Павло Сільвестрович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.

Кокоша Олена Олександрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія України "РУСЬ ЄДИНА".

Лаппа Олена Леонідівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Мельниченко Антоніна Данилівна, 1941 року народження, суб’єкт подання – Кравець Федір Васильович.

Острук Олександр Олексійович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.

Павлик Майя Василівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Матвієнко Анатолій Сергійович.

Плахотнюк Віктор Миколайович, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Починок Людмила Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кольцов Микола Гнатович.

Санжаров Едуард Євгенійович, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Свистун Наталія Євгенівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Стаднік Олена Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Стебельський Володимир Вікторович, 1949 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Струтинська Олена Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кучер Микола Іванович.

Фурман Ніна Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Мельник Юрій Іванович.

Цуканова Людмила Вячеславівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Волковський Володимир Григорович.

Шпильова Світлана Леонтіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Шумило Василь Володимирович, 1957 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Юхименко Василь Павлович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Громадянська позиція".

Юхименко Ольга Анатоліївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Партія "Реформи і порядок".



 

Дільнична виборча комісія № 050075

Місце голосування: будинок культури спиртзаводу, фойє, вул.50 років Жовтня, 3, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400, телефон 2-33-72

Голова комісіїВітвіцька Валентина Дмитрівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Заступник голови комісіїБезкревний Сергій Павлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Секретар комісіїБілюга Георгій Миколайович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Комуністична партія України.

Члени комісії:

Білюга Анатолій Семенович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Партія "Реформи і порядок".

Гнатій Любов Петрівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – фракція "БЮТ – "Батьківщина".

Грицай Олена Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Гуменний Вадим Дмитрович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Долобан Галина Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Дякова Олеся Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Задорожна Галина Іванівна, 1937 року народження, суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Іваненко Ганна Гнатівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.

Ілляшенко Микола Андрійович, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Коваль Галина Валеріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Єдиний Центр.

Лавренюк Олександр Миколайович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Мартич Лариса Федорівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Матвієнко Анатолій Сергійович.

Олійник Тетяна Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна.".

Рябко Явдокія Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія України "РУСЬ ЄДИНА".

Ховавко Анатолій Трифонович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Заболотний Григорій Михайлович.

Чорнокульський Анатолій Іванович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Мельник Юрій Іванович.

Шевчук Володимир Іванович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кучер Микола Іванович.



 

Дільнична виборча комісія № 050076

Місце голосування: будинок культури цукрозаводу, фойє вул.50 років Жовтня, 212, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400, телефон 2-24-77

Голова комісіїБулчак Людмила Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Заступник голови комісіїВойтковська Тетяна Сергіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Єдиний Центр.

Секретар комісіїГронська Неоніла Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Члени комісії:

Арсинєвич Ольга Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.

Бортова Наталія Вікторівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Войтенко Віталій Петрович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Народно-демократична партія.

Гудзенко Наталія Луківна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Кравець Федір Васильович.

Дороніна Наталія Дмитрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Іванова Тетяна Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Климчак Ірина Степанівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кольцов Микола Гнатович.

Коновалова Галина Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кучер Микола Іванович.

Кощеєв Сергій Іванович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Заболотний Григорій Михайлович.

Лихенко Оксана Віталіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – фракція "БЮТ – "Батьківщина".

Лихенко Олег Степанович, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Носовець Ярослав Валерійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Плахотний Олександр Леонідович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Плахотнюк Ольга Вікторівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Мельник Юрій Іванович.

Санжарова Оксана Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Сергійчук Людмила Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Ситнікова Світлана Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна.".

Соколова Наталія Борисівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Сутик Анастасія Валентинівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Волковський Володимир Григорович.

Філіпова Ірина Глібівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Партія "Реформи і порядок".

Шевчук Ганна Степанівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Матвієнко Анатолій Сергійович.



 

Дільнична виборча комісія № 050077

Місце голосування: будинок культури, фойє вул.Перемоги, 3, с.Баланівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24413, телефон 4-14-31

Голова комісіїІванюк Євгенія Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Заступник голови комісіїЦарюк Юрій Петрович, 1961 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Секретар комісіїМайданюк Тетяна Томівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кольцов Микола Гнатович.

Члени комісії:

Балан Євгенія Мануїлівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.

Бондар Анатолій Захарович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Вакуліна Лариса Степанівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.

Гега Галина Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія України "РУСЬ ЄДИНА".

Дисяк Сергій Андрійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Єдиний Центр.

Крисак Надія Славентіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – фракція "БЮТ – "Батьківщина".

Кучерук Віктор Борисович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Кушнір Лідія Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Ляшенко Зінаїда Григорівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Заболотний Григорій Михайлович.

Ляшишин Анатолій Пилипович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Волковський Володимир Григорович.

Панасюк Валентина Андріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Пархоменко Лариса Дмитрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Мельник Юрій Іванович.

Підлубна Віта Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Громадянська позиція".

Рибалко Георгій Васильович, 1940 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Сагієнко Євдокія Прокопівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Партія "Реформи і порядок".

Таулевич Антоніна Андріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кучер Микола Іванович.

Царюк Вадим Юрійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.

Царюк Тетяна Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Матвієнко Анатолій Сергійович.

Чорній Анатолій Петрович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Кравець Федір Васильович.

Чорнобай Альона Антонівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Швець Наталія Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Українська Народна Партія.



 

Дільнична виборча комісія № 050078

Місце голосування: школа, фойє, вул.Перемоги, 15, с.Баланівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24413, телефон 4-15-32

Голова комісіїЗарічанська Ніна Романівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – політична партія Єдиний Центр.

Заступник голови комісіїВіхренко Віра Филимонівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Секретар комісіїКоритна Наталія Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.

Члени комісії:

Діхтяренко Галина Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія Українська платформа "СОБОР".

Загарій Людмила Григорівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Заболотний Григорій Михайлович.

Кравчук Тетяна Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Лобатенко Тамара Станіславівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна.".

Маркуц Валентина Василівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.

Омельченко Віктор Якович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Волковський Володимир Григорович.

Омельченко Зінаїда Дмитрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Панько Ольга Никифорівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Матвієнко Анатолій Сергійович.

Поворозна Тетяна Григорівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кучер Микола Іванович.

Поворозний Олександр Леонтійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Полиця Дмитро Іванович, 1951 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Сапігура Тетяна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Сивокінь Віталій Володимирович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Сірик Олександр Тимофійович, 1960 року народження, суб’єкт подання – фракція "БЮТ – "Батьківщина".

Соляр Надія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Громадянська позиція".

Хріник Олена Григорівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Мельник Юрій Іванович.

Чорній Ліна Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".



 

Дільнична виборча комісія № 050079

Місце голосування: школа, фойє, вул.Леніна, 285, с.Бирлівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24414, телефон 5-86-31

Голова комісіїТузенко Богдан Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Заступник голови комісіїГончар Галина Петрівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Кучер Микола Іванович.

Секретар комісіїБеник Вячеслав Іванович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Народно-демократична партія.

Члени комісії:

Білокінь Наталія Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Мельник Юрій Іванович.

Головата Олена Олексіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Гончар Марія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Єдиний Центр.

Коновал Людмила Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соціал-демократична партія України (об’єднана).

Манченко Тетяна Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна.".

Мозгова Галина Семенівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Назаренко Марина Ігорівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія Українська платформа "СОБОР".

Натолочна Світлана Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Панасюк Наталія Григорівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Пархоменко Олеся Олексіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Пахомов Олександр Олександрович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Партія "Реформи і порядок".

Плетенчук Валентина Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Заболотний Григорій Михайлович.

Поштальйон Руслан Вікторович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Сайнецький Олександр Михайлович, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Слободяник Катерина Петрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.

Тузенко Світлана Анатоліївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – фракція "БЮТ – "Батьківщина".

Шарко Олена Петрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Яворська Тетяна Борисівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Комуністична партія України.

Якимишина Олена Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Волковський Володимир Григорович.

Янчук Анатолій Васильович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Янчук Ольга Григорівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Матвієнко Анатолій Сергійович.



 

Дільнична виборча комісія № 050080

Місце голосування: будинок культури, фойє, вул.Шевченка, 50, с.Велика Киріївка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24455, телефон 4-86-33

Голова комісіїФілозоф Галина Федорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія Українська платформа "СОБОР".

Заступник голови комісіїПоліщук Галина Григорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Секретар комісіїСінолуп Наталка Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – фракція "БЮТ – "Батьківщина".

Члени комісії:

Безкревна Людмила Олександрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Матвієнко Анатолій Сергійович.

Білюга Ніна Андріївна, 1935 року народження, суб’єкт подання – Заболотний Григорій Михайлович.

Горбенко Галина Петрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Гріщенко Лідія Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Каліцінська Оксана Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Громадянська позиція".

Каліцінський Олександр Володимирович, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Кустрич Олександр Григорович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Лірник Наталія Мефодіївна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Волковський Володимир Григорович.

Лірник Станіслав Анатолійович, 1976 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Нелепа Тамара Петрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна.".

Непийвода Володимир Васильович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.

Онуфрієць Тетяна Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.

Перевертнюк Людмила Савівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Єдиний Центр.

Постоловська Людмила Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кучер Микола Іванович.

Сікорська Валентина Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Сташко Валентина Данилівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Шевчук Олена Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Мельник Юрій Іванович.



 

Дільнична виборча комісія № 050081

Місце голосування: школа, фойє, вул.Леніна, 17, с.Війтівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24412, телефон 4-37-66

Голова комісіїДабіжа Микола Павлович, 1950 року народження, суб’єкт подання – політична партія Єдиний Центр.

Заступник голови комісіїБаюра Варвара Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Мельник Юрій Іванович.

Секретар комісіїБілоусова Галина Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Волковський Володимир Григорович.

Члени комісії:

Власенко Наталія Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Народно-демократична партія.

Воронюк Любов Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Заболотний Григорій Михайлович.

Гетьман Ольга Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна.".

Горецька Віра Євдокимівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – фракція "БЮТ – "Батьківщина".

Зуб Олексій Петрович, 1941 року народження, суб’єкт подання – Матвієнко Анатолій Сергійович.

Каратнюк Варвара Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Клебанська Алла Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Козлова Світлана Вікторівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія України "РУСЬ ЄДИНА".

Корява Світлана Дмитрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кучер Микола Іванович.

Красиленко Микола Олексійович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія Українська платформа "СОБОР".

Криворука Любов Федорівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Мазур Тетяна Григорівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Народна Партія.

Маценко Олена Павлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Ободнік Ніна Степанівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Паламарчук Марія Кирилівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Партія "Реформи і порядок".

Попсуй Ніна Миколаївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Судачок Анатолій Петрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Трач Олена Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Хмарук Віра Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Шевчук Анастасія Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Громадянська позиція".

Янковенко Тамарв Вікторівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".



 

Дільнична виборча комісія № 050082

Місце голосування: будинок культури, фойє, вул.Леніна, 50, с.Війтівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24412 , телефон 4-35-62

Голова комісіїЮрченко Любов Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кучер Микола Іванович.

Заступник голови комісіїВерхолюк Катерина Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія України "РУСЬ ЄДИНА".

Секретар комісіїВорона Людмила Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Члени комісії:

Баюра Валентина Павлівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Мельник Юрій Іванович.

Білошаткін Микола Володимирович, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Єдиний Центр.

Воронюк Віра Олександрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кольцов Микола Гнатович.

Грабова Олена Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Деркач Петро Віталійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Народно-демократична партія.

Каратнюк Галина Вікторівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Заболотний Григорій Михайлович.

Кобец Світлана Матвіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Криворука Сергій Григорович, 1968 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Кустріч Віта Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Партія "Реформи і порядок".

Легкун Віра Борисівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.

Липка Марія Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія Українська платформа "СОБОР".

Мазуренко Тетяна Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Народна Екологічна партія.

Оченаш Наталя Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кравець Федір Васильович.

Петришена Тетяна Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна.".

Погребняк Тетяна Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Поліщук Валентина Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Волковський Володимир Григорович.

Слободянюк Петро Борисович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.

Теслюк Валентина Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – фракція "БЮТ – "Батьківщина".

Трач Орися Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Народний Рух України.

Чуєв Василь Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Громадянська позиція".

Якимишена Олена Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!".



 

Дільнична виборча комісія № 050083

Місце голосування: будинок культури, фойє, вул.Центральна, 80А, с.Голдашівка, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24464, телефон 5-63-38

Голова комісіїУсатюк Михайло Іванович, 1941 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Громадянська позиція".

Заступник голови комісіїМетелкіна Тетяна Семенівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Мельник Юрій Іванович.

Секретар комісіїБатюк Олена Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Українська морська партія.

Члени комісії:

Войтенко Лідія Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – фракція Народної Партії у Верховній Раді України.

Горбатюк Андрій Віталійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Запорожець Віктор Миколайович, 1952 року народження, суб’єкт подання – депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

Зарічанська Тетяна Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – фракція Партії регіонів.

Ковальчук Віра Ільківна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Матвієнко Анатолій Сергійович.

Козак Владислав Петрович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Волковський Володимир Григорович.

Ліщук Людмила Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Партія регіонів.

Лопатюк Зоя Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – фракція "БЮТ – "Батьківщина".

Малаховська Наталя Пилипівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кучер Микола Іванович.

Мельник Марина Григорівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Партія Зелених України.

Німчук Вікторія Гордіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія Українська платформа "СОБОР".

Підлубний Іван Миколайович, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Єдиний Центр.

Скалецька Марія Гаврилівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Заболотний Григорій Михайлович.

Сторожук Ольга Миколаївна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Сторожук Петро Дмитрович, 1951 року народження, суб’єкт подання – фракція комуністів.

Тереля Вікторія Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Українська Народна Партія.

Яворська Галина Семенівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соціально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна.".


Сторінки:
4 3 2 1
Дивіться також в розділі  Вибори до Верховної Ради
» 31.10.2012 У неділю відбувся вирішальний етап виборчої кампанії – голосування з виборів народних депутатів України. Цього разу вибори до парламенту проводилися за змішаною системою: 225 депутатів обиралися за партійними списками і ще така їх кількість – в...
» 26.10.2012 Запис та онлайн-трансляцію з виборчих дільниць 28 жовтня розпочнуть за годину до початку голосування.
» 25.10.2012 Право голосу на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року мають громадяни України, яким виповнилося 18 років. Не має права голосу громадянин, визнаний судом недієздатним. Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є...
» 20.10.2012 Про основні організаційні заходи з підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року у Бершадському районі розповідає начальник відділу організаційнокадрової роботи апарату райдержадміністрації Тетяна Миколаївна ГРЕСЬКО
» 20.10.2012 Шановні бершадчани!
» 13.10.2012 Думка виборця
» 13.10.2012 Постанова ЦВК від 12 жовтня 2012 року № 1425
» 12.10.2012 Матвієнко «зійшов» з виборів на користь Заболотного
» 11.10.2012 Про пожежну безпеку на виборчих дільницях
» 04.10.2012 Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу №17
Всі статті розділу Вибори до Верховної Ради »
Цікаві фото
4 фото   
<b>У світі можна жить без еталонів</b><br />Головною темою на пленарному засіданні сесії Бершадської районної ради, що відбулась 25 травня, було питання...
19 фото   
<b>ТЕРНІВКА</b><br />Існує з кінця Х/І століття. У ХІХ столітті була містечком, більшість населення якого складали євреї. У 20-х роках...
3 фото   
<b>Професіонали</b><br />Одним з господарств, де в цьому році найкраще велися як літні, так і осінні польові роботи, знову є ВАТ...
3 фото   
<b>Без минулого немає майбутнього</b><br />Минулого тижня у читальному залі районної бібліотеки відбулась особлива подія для нашого краю – презентовано книги...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Атаманенко Хома Тимофійович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.11.44. Похов. с. Тисадада, Угорщина.

З історії Бершаді
Широкого розмаху стахановський рух набув на спиртовому та пивному заводах, меблевій фабриці, маслозаводі, серед робітників артілей. Учасники змагання, маючи значні трудові досягнення на своїх підприємствах, подавали шефську допомогу сільським трудівникам. Ще з довоєнних часів збереглись міцні зв'язки робітничого колективу цукровиків з селянами с. Поташні. Робітники після закінчення... Читати далі »



Останні новини

Склад дільничних виборчих комісій - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
    Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
    14.03.2019(096) 857-99-62
  • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
    продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
    10.11.2018(096) 110-73-20
  • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
    втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
    19.10.2018(097) 210-13-28
  • Потрібні робітники на завод в Польщі. Заробітна плата від 17 тис грн. Наказ 1310 від 10.09.18
    Потрібні робітники на завод в Польщі. Заробітна плата від 17 тис грн. Наказ 1310 від 10.09.18
    24.09.2018(096) 150-62-37
  • Продам будинок с.Війтівка вул. Терешкова,37. будинок з усіма зручностями, а також з усіма прибудовами (гараж, сарай, погріб, свердловина) земельну ділянку 16 соток
    Продам будинок с.Війтівка вул. Терешкова,37. будинок з усіма зручностями, а також з усіма прибудовами (гараж, сарай, погріб, свердловина) земельну ділянку 16 соток
    04.07.2018(067) 384-89-95
  • Продам земельну ділянку м.Бершадь вул.Незалежності,7. А так же червона цегла, панелі перекриття, фундаментні блоки 40.
    Продам земельну ділянку м.Бершадь вул.Незалежності,7. А так же червона цегла, панелі перекриття, фундаментні блоки 40.
    04.07.2018(067) 384-89-95
Всі оголошення Розмістити оголошення