Кавкули в новинах

 Об’єднання громад триває

Об’єднання громад триває


29 жовтня свій вибір робитимуть жителі Шляхівської ОТГ. У реформу місцевого самоврядування та територіальної організації влади Україна реально увійшла в квітні 2014 року. Ця реформа була викликана все більшим відставанням України у своєму розвитку від західних країн, наростанням кризових явищ в економіці, демографії й соціальному розвитку. За період 2014-2017 років у реформі децентралізації... читати далі ...»

 До уваги виборців Шляхової, Теофилівки, Завітного, Тирлівки, Кавкулів!

До уваги виборців Шляхової, Теофилівки, Завітного, Тирлівки, Кавкулів!


Центральна виборча комісія своєю Постановою №164 від 18 серпня 2017 року призначила на неділю, 29 жовтня 2017 року, перші місцеві вибори до Шляхівської об’єднаної територіальної громади. З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе. Зробити це... читати далі ...»


 Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»

Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»


З початку нинішнього року в Україні набув чинності Закон №5081-VI «Про екстрену медичну допомогу», і «швидка» зажила за новими правилами. Закон багатообіцяючий і націлений на те, щоб знизити смертність серед населення та забезпечити максимально швидке прибуття карет швидкої допомоги до пацієнта, як у міській, так і в сільській місцевості. Поряд із затвердженим законом було також прийнято... читати далі ...»

 Служба на шість районів

Служба на шість районів


Під час виїздів представників влади у села, прийомів у них громадян, в окремих жителів сіл виникали сумніви, чи справлятиметься з покладеними на неї функціями з реформуванням у медицині служба швидкої медичної допомоги. Днями кореспондент газети П.З. Кушпела мав нагоду поспілкуватися на цю тему із завідуючим відділенням швидкої медичної допомоги Бершадської ЦРЛ М.С. ЗАБОЛОТНИМ. Його відповіді... читати далі ...»

 Склад дільничних виборчих комісій

Склад дільничних виборчих комісій


СКЛАД дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року одномандатного виборчого округу № 17, Бершадський район. (оновлено) Дільнична виборча комісія № 050072 Місце голосування: школа №3, актова зала, вул.Червоноармійська, 56, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400, телефон 2-38-31 Голова комісії – Бернацька Лідія Луківна, 1954 року народження,... читати далі ...»

 Виборчі дільниці Бершадського району

Виборчі дільниці Бершадського району


Центральна виборча комісія 12 квітня прийняла Постанову №66 від 12.04.2012 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”. Зокрема з 33 тис. 540 дільниць 32 тис. 188 є звичайними, що складає 96% від загальної кількості. Згідно з постановою ЦВК, 1 тис. 352 дільниці є спеціальними, з них 1 тис. 200 будуть утворені у лікувальних закладах і 152 – в... читати далі ...»

 Тирлівка, Кавкули – і про них не забули

Тирлівка, Кавкули – і про них не забули

22 Грудня 2011, 00:44 / В громадах / Кавкули / Тирлівка / Шляхова

Черговий «День районної ради» її голова М.Г. Бурлака провів у Тирлівській територіальній громаді разом з депутатами М.П. Грабчаком і керівником місцевого ПП «Обрій» А.Г. Христичем та сільським головою Д.П. Карман. Місцина тут справді приваблива – гарні краєвиди в поєднанні з каскадами ставів роблять її чудовою, особливо в теплий період року, зате і взимку тепло в оселі тирлівчан, як і в... читати далі ...»

 Дзвони болючої пам’яті

Дзвони болючої пам’яті

14 Березня 2010, 22:12 / Спогади / Кавкули

Летять роки. Відходять в потойбічний світ покоління, які пізнали страшні роки війни, сирітську долю. Наші визволителі врятували всю планету від знищення фашистською коричневою чумою. Вони здобували волю довгожданну, щоб жили ми в мирі. По телебаченню дивлюся документальні фільми. В усі епохи, тисячоліття люди вбивали й тепер продовжують проливати кров один одному. Чому? Для чого? Одні –... читати далі ...»

 Конкурс «Моє село»

Конкурс «Моє село»


Сайт www.bershad.ua оголошує конкурс «Моє село» на найкращу розповідь про історію, звичаї, побут та особливості села на Бершадщині. Завдання конкурсу: збереження історії села; виховання у молодого покоління любові до культури і традицій свого народу через знання історії; формування в молодої людини почуття патріотизму, потреби особистої причетності до збереження історичної пам’яті;... читати далі ...»

На знімку: В. Т. Яновський Покликаний дорогою

Покликаний дорогою

17 Липня 2009 р / Персоналії / Бершадь / Кавкули

Цього неговіркого і скромного чоловіка часто можна побачити за кермом прудкої «Волги» – навіть важко уявити, що він ходить коли-небудь пішки. І це не тому, що він не любить ходити, просто в нього така служба, що потрібно встигнути скрізь, виконуючи своє головне завдання – забезпечити ритмічне автобусне сполучення. Уявіть собі таку ситуацію: одного дня на лінію не вийшов жоден... читати далі ...»

 Співпраця дає результати

Співпраця дає результати

22 Квітня 2009 р / В громадах / Кавкули / Тирлівка

Мешканці Тирлівки та селища Кавкули на загальні збори громадян сходилися неквапливо. Ганна Василівна Тичинська, найстарша жителька села, 88-річна Надія Максимівна Гуцол та Валентина Іванівна Мартиняк (на знімку зліва направо), наприклад, в очікуванні цієї події грілися на весняному сонечку. У полі ще тривала посівна, тож на збори підтягувалися в основному пенсіонери, працівники установ. Тим... читати далі ...»

 ВЕРШНИКИ ПЕРЕМОГИ

ВЕРШНИКИ ПЕРЕМОГИ

13 Березня 2009 р / Нам пишуть / Бершадь / Кавкули / Тирлівка

Пролетіли роки, а я й досі пам’ятаю день 14 березня 1944 року. Клубки диму в весняному небі над Уманню. Постріли, виття снарядів... Та ніщо не стримує людей – жінок, стариків, дітей – всі біжать до воріт. В цю мить і я змогла вибігти разом з іншими дітьми. Ось-ось з’являться наші воїни-визволителі. Ми чекали на них, стомлених, змучених боями. Раптово з’явились кілька вершників-розвідників. Люди... читати далі ...»

 ЧИ Є У КАВКУЛІВ ПЕРСПЕКТИВА?

ЧИ Є У КАВКУЛІВ ПЕРСПЕКТИВА?

8 Травня 2007, 07:20 / Актуально / Кавкули

Якщо бути відвертим, зважити усі за і проти, без всякого перебільшення хочеться сказати так, вона є. Не все ще втрачено. Перший доказ тому хоча б те, що кілометрів зо два від цих місць приблизно таке ж поселення Рикава, тільки в сусідній вже, Кіровоградській області. Жителі Гайворона, від якого воно зовсім не далеко, будують там он які дачі. І хто знає, чи не робилося б те і у наших Кавкулах, –... читати далі ...»
Новини села Кавкули всі новини...»

www.bershad.ua - Сторінка села Кавкули. Новини села Кавкули, фото. Все про Кавкули
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • . Куплю кормовий буряк. Ціна договірна.
  . Куплю кормовий буряк. Ціна договірна.
  09.12.2017(097) 348-23-79
 • В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  В ательє потрібна швея з досвідом роботи. Зарплата договірна.
  26.07.2017(095) 744-30-07
 • . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  . ПРОПОНУЮ РОБОТУ ЗАВІДУЮЧОМУ ВИРОБНИЦТВУ НА СИРЗАВОДІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ЗАРПЛАТА 15 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  .ПРОПОНУЮ РОБОТУ ДИРЕКТОРУ СИРЗАВОДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛ. ЗАРПЛАТА 20 000 ГРН.
  12.06.2017(067) 466-81-65
 • Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  Продам Пчел Карпатской породы: Пчелопакеты и плодные молодые пчеломатки.
  27.05.2017(068) 199-30-92
 • .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  .Продам 2-х поверховий будинок біля річки в районі Пиліпонівки з усіма зручностями .Акт на 12 соток .
  20.05.2017(097) 471-48-65
Всі оголошення Розмістити оголошення