Водолій (21 січня - 20 лютого)


Знак Повітря. Під заступництвом Сатурна й Урану. Характер емоційний, натура вразлива.
Перша з планет, що покровительствують Водолію,- Сатурн - прирікає Водолія на покірність долі, що не завжди буває щасливою. Це планета смутних спогадів, меланхолії, нездійснених мрій. Уран, навпаки,- планета дій, натхненниця вчених. Тому характер Водолія суперечливий: з одного боку - мрійність, з іншого боку - енергія, дерзання, активність.

Народжені під знаком Водолія дуже притягальні для інших людей своєю людяністю. Вони приймають чуже горе і роблять усе, щоб допомогти тим, хто попав у біду.

У кожному Водолієві є щось від винахідника, людини, поглиненої ідеєю удосконалення. Водночас це мрійник, фантаст. Під цим знаком народилися Едісон, Ґалілей, Жюль Верн.
Кожному Водолію далекий педантизм. Він ненавидить рутину. У нього бувають періоди лінощів і бездіяльності. Зате в період панування Урану йому вдається в тиждень виконати роботу цілого місяця. Він хитливий, іноді переживає періоди гострої непевності в собі, але вони швидко можуть замінитися спокоєм і ентузіазмом. Водолій стриманий і скромний, рідко обтяжує інших проханнями.
Це чудовий учений, особливо у галузі атомної фізики й астрономії. Він також блискучий архітектор, літератор, актор.
Його життя може бути нещасливим, але ніколи не буває сірим і одноманітним. У нього буде все - багатство і бідність блискучий успіх і катастрофи, цікаві зустрічі і розчарування. Іноді йому буде здаватися, що він загинув, але доля посилатиме йому порятунок.

Жінка-Водолій. Жінки цього знака дуже чарівні. У них відразу декілька жінок, і це дає їм ґаму переживань. Ця жінка увесь час змінюється, і ті, хто часто бачить її, ніколи не нудьгують з нею. Подібно чоловікам цього знака, вона любить працювати і не переносить сувору дисципліну. У будь-яке заняття вносить добірність і блиск. Вона елеґантна, добре танцює, цікава в розмові, заміж виходить швидко, але рідко буває щаслива, тому що більше дає, ніж одержує.

Взаємовідносини знаків: союз із Близнюками, Вагами, Стрільцем - дуже сприятливий, із Скорпіоном, Тільцем, Левом неминучі сварки. З Водолієм може укласти союз знак Овна. Від цього шлюбу народжуються чудові діти. Зі знаком Близнюків виникає гармонічна спілка. Із знаком Рака - вірна дружба, шлюб на основі взаємної поваги. Незважаючи на тяжіння, що існує між знаками Водолія і Лева, вони по-різному дивляться на світ. Через це між ними не може виникнути тривкого союзу. Між Дівою і Водолієм сильне фізичне тяжіння, але сварки неминучі. Водолій притягає Терезів. Союз між ними дуже щасливий.

Останні новини

Водолій (21 січня - 20 лютого) - Гороскоп для всіх знаків зодіаку - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення