Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)


Знак Води. Характер сильний, життя цікаве. Скорпіон знаходиться під заступництвом двох головних планет: Марса з його силою і жорстокістю і могутнього Нептуна. Цей подвійний вплив обумовлює його характер. Скорпіон бореться, страждає, пожирає себе, відроджується з попілу і являє собою тип контрастний, темпераментний, дуже привабливий, але жорстокий.
Перша трудність для нього - це жити. З першого погляду, у нього є усе, щоб домогтися успіху: енергія, жвавість, сила, але через дратівливість свого характеру в нього багато ворогів.

Скорпіон часто буває в стані подразнення, але свою отруту спрямовує саме на себе. У ньому є щось невловиме і загадкове. Навіть тоді, коли він здається щирим, він замкнутий і нашорошений. Для нього це спосіб захисту. Йому постійно здається, що його критикують, що йому загрожують. І отут він споруджує цілу систему захисту. Коли на нього дійсно нападають, гнів його справді страшний.
У роботі й у виконанні обов’язку він виявляє залізну волю. Ніколи не шукає порятунку в ілюзіях, швидко знаходить слабку точку в людині або ситуації. Це природжений борець. Він користується будь-якими засобами для досягнення мети.
У своїх відношеннях із людьми виявляє порядність і чесність, але рідко прив'язується по-справжньому. Це індивідуаліст, якому дуже дорога його незалежність. Він чудовий лікар - діагност або чудовий хірург, слідчий або адвокат. Талановиті полководці і державні діячі (де Голль, Монтґомері) - уродженці , саме цього знака.

Жінка-Скорпіон. Тут ми маємо два типи: обидва - дуже сильні характери, але в жінок першого типу темперамент прихований, до іншого ж типу належать справді фатальні жінки.
Жінки першого типу за своїм характером нагадують чоловіків. І все, що сказано про чоловіка-Скорпіона, стосується й них. У них чоловічий тип розуму і неприборканої енергії. Жінка цього знака не відразу знаходить собі партнера, що відповідає її вимогам. Її сильний характер зазвичай залучає слабких, пасивних і нерішучих чоловіків, що не відповідають її уявленням про мужність. Проте якщо вона усе ж зважиться на шлюб, то часто допомагає своєму чоловікові зробити кар'єру. У жінок цього типу очі горять і низькі голоси, вони не надають особливого значення сукням і не кокетливі.
Другий тип - жінки кокетливі, дошкульні, зацікавлені, жадібні до відчуттів. Це дуже небезпечна жінка! Усюди, де з'являється, вона несе тривогу і викликає на тих, хто її любить, нещастя. Вона доводить чоловіків до руйнування, а іноді до самогубства. Неприборкана пристрасть майже завжди губить і її саму.

Взаємовідносини знаків. Сприятливі спілки з Рибами, Козерогом, Дівою, Раком. Союз із Водолієм, Левом, Овном приносить нещастя. Велике тяжіння, що існує між Скорпіоном і Овеном, недостатнє для того, щоб уникнути конфліктів через аґресивність обох цих знаків. Скорпіон і Тілець схожі один на одного своєю темпераментністю і власницьким характером. Це породжує між ними сварки. Проте діти від цього шлюбу зазвичай гарні і талановиті. З Близнюками духовна і фізична гармонія, але відношення дуже ускладнені власницьким характером Скорпіона і мінливістю Близнюків. Між Раком і Скорпіоном може виникнути тривала і щаслива спілка, тому що Рак уміє створити атмосферу інтимності, сердечності, необхідну для Скорпіона. Незважаючи на те, що знак Скорпіона сильно притягається знаком Лева і між ними існує фізична гармонія, спілка приречена на загибель. Між Скорпіоном і знаком Терезів рекомендується співробітництво в роботі, але не шлюб. Легкий характер Ваг не по вдачі Скорпіонові, а Ваги бояться занадто жагучого його характеру. Скорпіон і Діва можуть утворити міцний і щасливий союз, доповнюючи один одного. Союз між Скорпіоном і Водолієм спочатку часто псують сварки, але потім, якщо усе улагодиться, спілка може виявитися щасливою. Втім, декілька холодний темперамент Водолія не дуже підходить Скорпіонові. З знаком Риб спілка сприятлива у всіх відношеннях. Треба тільки, щоб Скорпіон не ображав почуття справедливості і тонкощі Риб.

Останні новини

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада) - Гороскоп для всіх знаків зодіаку - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення