Свято в Усті


Працьовиті сільські люди – це особлива когорта трудівників. За роботу беруться з настанням ранньої весни, а результати отримують наприкінці літа чи восени. Якщо врожай видається багатим — радіє душа хлібороба, а коли не вродить — селянин теж не падає духом. Знову береться за нелегку працю, щоб закласти надійну основу вже майбутнього врожаю, бо в цьому сенс його життя, добробут родини, держави. Село так жило і житиме завжди.

Підсумком здобутків нинішнього року для трудівників ТОВ «Устянське» стало гарне свято в сільському будинку культури села Устя 16 листопада. Голова товариства П. Марущак зазначив, що завдяки наполегливій роботі працівників товариства в 2010 році вдалося виростити та зібрати майже 7 тис т зерна, 1300 т ріпаку, 300 цнт цукрового буряку, за 10 місяців поточного року вироблено 133 т м»яса та 1470 т молока. Виручені кошти дали можливість не тільки розрахуватись за оренду майна, виплатити заробітну плату, а ще й нарахувати і видати додаткову на суму 380 тис грн. Товариство оновлюється, закуповується та освоюється нова техніка –працює на перспективу.

Найбільша цінність в товаристві, - зазначив Павло Григорович, - наші працьовиті люди: механізатори, водії, рільники, доярки, їздові, телятниці, будівельники, сторожі, спеціалісти… І присутні переконались в цьому – всім їм з нагоди свята були вручені цінні подарунки, благодійна допомога, квіти.

«В усі часи, з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Сільське господарство - це не тільки галузь економіки, село – це джерело духовності і народних традицій, основа стабільності суспільства», - сказав голова районної державної адміністрації О.Снігур, вітаючи присутніх зі святом працівників сільського господарства. Він низько вклонився людям праці та висловив сподівання на гарні врожаї в майбутньому році.

Не залишились поза увагою і працівники, які в цьому році вийшли на заслужений відпочинок. Подяками, подарунками та запашними хлібами дякували їм за працю голова районної державної адміністрації та голова ТОВ «Устянське».

А закінчилось свято гарним сюрпризом: на запрошення П.Марущака до працівників сільського господарства з концертною програмою завітали Заслужені артисти України Віктор Кавун, Микола Янченко та Михайло Мода.

«Вміють люди працювати, повинні й відпочивати гарно»,- зауважив Павло Григорович.


Цікаві фото
2 фото   
<b>Роман Андрущак: «Я відкритий для всіх»</b><br />– Романе Леонідовичу, декому із читачів цікаво більше дізнатися про Вас, чому пішли на службу в систему МВС?
7 фото   
<b>"Золотий Олімп-2011"</b><br />25 травня в залі засідань агропромислового розвитку проведено районне свято вшанування розуму, інтелекту та знань....
2 фото   
<b>Юні таланти зі Сходу на Бершадщині</b><br />Інна Маршук – переселенка з міста Ясинуватої Донецької області – стала ученицею Баланівської ЗОШ з другого семестру,...
2 фото   
<b>Фестиваль «На Гозері»</b><br />Перший етнофестиваль «На Гозері» відбувся 9 вересня в селі Бондурівці Чечельницького району. Було...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Нечипоренко Олексій Дмитрович (1908) 1908 р., українець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
Краще стали працювати медичні установи. Відбудовано фельдшерські пункти на всіх підприємствах, тубдиспансер, поліклініку, райлікарню на 100 ліжок. Читати далі »Новини села Устя всі новини...»

Свято в Усті - Сторінка села Устя. Новини села Усті, фото. Все про Устю - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення