Звернення депутатів бершадської міської ради

 • Подобається0Не подобається
 • 14 Лютого 2014, 19:20

Кожен з нас глибоко стурбований подіями, що відбуваються на Майдані Незалежності в Києві та на численних майданах усіх регіонів України.

Ми вкрай стривожені перебігом подій, що розпочалися в листопаді 2013 р. у Києві та продовжуються до цього часу, розповсюдившись на більшість населених пунктів Сходу і Заходу, Півночі і Півдня.

 Гинуть і страждають люди. Ллється кров. Лунають вибухи та постріли.

Ми, депутати Бершадської міської ради, від імені територіальної громади міста з болем у душі хочемо висловити глибокі та щирі співчуття усім тим, хто постраждав, а також рідним та близьким загиблих.

Виходячи із ситуації, яка склалася на сьогодні та продовжує щохвилини загострю - ватись, вважаємо за необхідне висловити наступне: – У нас немає жодного сумніву – ті, хто спровокував та допустив насильство, повинні понести жорстку відповідальність у межах національного та міжнародного законодавства.

– Всю повноту відповідальності за громадянський конфлікт, який поставив країну на межу розколу та громадянської війни, несуть органи центральної влади: Президент України, Верховна Рада та Кабінет Міністрів України. Особливу відповідальність за розвиток подій несуть силові структури на чолі з Міністерством внутрішніх справ України.

Ми ще раз і ще раз закликаємо всі сторони конфлікту, усіх, від кого залежить вирішення ситуації в державі, відкинути власні амбіції, власні та корпоративні інтереси і знайти спільне рішення шляхом мирних перемовин, не допустивши подальшої ескалації протистояння, що може перейти до збройного конфлікту.

Необхідно подолати цю страшну кризу, зберегти цілісність держави і повернути країну на шлях європейського розвитку з метою подальшої інтеграції в Європейський Союз.

Від імені громади, яка нас обирала, ми адресуємо цей заклик до усіх політиків, до Президента України, депутатів Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, опозиції та її лідерів та до керівників силових структур та відомств.

Ми щиро віримо, що особи, винні в загибелі людей, спричиненні їм тілесних ушкоджень, винні в катуванні та в приниженні людей, будуть суворо покарані.

Ми вважаємо, що іншого виходу із становища, яке склалося, просто немає. Інший шлях – це крок у криваву безодню.

Виконуючи волю територіальної громади міста Бершаді, ми наполягаємо на: – негайному припинені кримінального переслідування громадян, які вдалися до мирного протестування проти неправомірних дій влади в межах, передбачених Конституцією України; – поверненні до Конституції 2004 року; – виведенні внутрішніх військ, спецпідрозділів, інших озброєних формувань із вулиць Києва та інших населених пунктів країни в місця їх постійної дислокації.

Міська рада у цій важкій кризовій ситуації вважає своїм першочерговим завданням зробити все необхідне, щоб забезпечити нормальну життєдіяльність міста і захист інтересів бершадців.

Протягом усього часу ми намагались і будемо намагатись зберігати спокій та мир у нашому місті, показували і повинні надалі показувати країні приклад зваженості і мудрості нашої громади – приклад того, що вирішення проблем можна і треба шукати не через насильство, не через озброєні конфлікти, а через перемовини та домовленості. Ми просимо усіх бершадців проявити усі якості в такий непростий час.

Будьмо сильними та мудрими! Разом ми переможемо всі негаразди і побудуємо сильну, вільну, незалежну та правову Україну.

Від редакції: повний текст звернення – на сайті міськради.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
5 фото   
<b>Влада для людей, а не люди для влади</b><br />Голова обласної державної адміністрації Микола ДЖИГА позавчора побував у нашому районі. Хоч програма перебування була...
7 фото   
<b>Відзначення дня незалежності в Бершаді</b><br />День незалежності&hellip; З кожним роком його відзначення набуває все глибшого змісту і щоразу супроводжується новими...
3 фото   
<b>Птахокомбінат «Бершадський»: в основі успіху – людський фактор</b><br />Про шляхи становлення птахокомбінату «Бершадський» у районній газеті розповідалося не раз. На сьогодні без...
4 фото   
<b>Футбол</b><br />Футбольна команда району завершила участь в футбольних іграх першості області сезону 2011-2012 років. Завдяки тому,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Мазурков Леонтій Юхимович (1921) 1921 р., росіянин, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Помер від ран 08.11.44. Похов. Чехо-Словаччина.

З історії Бершаді
Успішне завершення відбудови та дальшого розвитку народного господарства трудящі Бершаді відзначили новими трудовими досягненнями. Великий обсяг капітальних робіт здійснено на спиртовому заводі, внаслідок чого підприємство перетворилося на комбінат. Крім спирту, тут почали виробляти кормові дріжджі й пиво. Під час реконструкції багато творчої видумки виявили кваліфіковані робітники —... Читати далі »Останні новини

Звернення депутатів бершадської міської ради - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
Всі оголошення Розмістити оголошення