22 грудня – сесія районної ради

 • Подобається0Не подобається
 • 10 Грудня 2017, 09:00

Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 5 грудня 2017 року №59 «Про скликання 15 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 22 грудня поточного року в залі засідань комунальної організації Бершадська РДЮСШ «Ровесник». Початок – о 10-ій годині.

На порядок денний внести питання:

1. Про внесення змін до регламенту Бершадської районної ради 7 скликання (зі змінами).

2. Про звіт голови районної ради про діяльність з грудня 2016 року до листопада 2017 року.

3. Про звіт постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

4. Про внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту у Бершадському районі на 2017-2021 роки (зі змінами).

5. Про внесення змін та доповнень до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 23.12.2014 р. «Про районну програму соціального захисту малозабезпечених верств населення на 2015-2017 роки» (зі змінами).

6. Про внесення змін до рішення 5 сесії 7 скликання від 24.06.2016 р. «Про створення Фонду депутата 7 скликання та Порядок його використання».

7. Про внесення змін та доповнень до рішення 41 сесії районної ради 6 скликання від 16.10.2015 р. «Про районну програму «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення на період 2016-2020 роки» (зі змінами).

8. Про внесення змін та доповнень до рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 3.07.2015 р. «Про районну програму удосконалення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на 2015-2017 роки» (зі змінами).

9. Про внесення змін та доповнень до рішення 4 сесії 7 скликання від 19.04.2016 р.

«Про районну програму розвитку культури та духовного відродження на період до 2020 року».

10. Про районну програму удосконалення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на 20182021 роки.

11. Про районну програму надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Бершадського району на 2018-2021 роки.

12. Про районну програму «Обдарована дитина» на період 2018-2022 роки.

13. Про районну програму забезпечення виконання Бершадською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Бершадською районною радою на 2018-2020 роки.

14. Про районну програму організації та проведення культурологічних заходів на 2018-2019 роки.

15. Про план роботи Бершадської районної ради 7 скликання на 2018 рік.

16. Про структуру та штатну чисельність виконавчого апарату Бершадської районної ради.

17. Про затвердження статуту Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Р.А. Скалецького.

18. Про передачу в оренду комплексу будівель та споруд ПП «Редакція газети «Бершадський край».

19. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Бершадського району інклюзивного дитячого майданчика.

20. Про безоплатну передачу в комунальну власність Джулинської об’єднаної територіальної громади будівель та майна Бершадської музичної школи (с. Джулинка), що знаходяться на підвідомчій території.

21. Про безоплатну передачу в комунальну власність Джулинської об’єднаної територіальної громади бібліотечних фондів сільських бібліотек, що знаходяться на підвідомчій території.

22. Про затвердження вартості харчування учнів загальноосвітніх шкіл та навчальновиховних комплексів на 2018 рік.

23. Про безоплатну передачу будівлі СеребрійськоїЗОШ І ступенів.

24. Про безоплатну передачу колодязя.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в постійному користуванні філія «Бершадський райавтодор» дочірнього підприємства «Вінницький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Війтівської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, право оренди на яку може бути реалізоване на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Джулинської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Володарської Людмили Анатоліївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Джулинської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Козачук Валентини Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Джулинської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Кучерявої Фросини Мефодіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Джулинської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Задороги Панфіла Потаповича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Поташнянської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Москалюка Ніла Яковича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тирлівської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Москалюка Ніла Яковича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тирлівської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в постійному користуванні філія «Бершадський райавтодор» дочірнього підприємства «Вінницький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» для розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства на території Флоринської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

34. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.

35. Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 р.

«Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами), згідно з розпорядженнями голови райдержадміністрації.

36. Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 р. «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

37. Про районний бюджет на 2018 рік.

38. Про умови оплати праці голови та заступника голови районної ради на 2018 рік.

З проектами рішень можна ознайомитись на офіційному сайті та у виконавчому апараті Бершадської районної ради.

На сесію запрошуються депутати обласної (за окремим списком) та районної рад, голова та заступники голови райдержадміністрації, міський, сільські голови, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств, районних установ, організацій, представники політичних партій і громадських організацій, засобів масової інформації.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Хоч і хутірець, та світу тут не кінець</b><br />На колишньому хуторі імені Жданова в Осіївці колись було 84 двори. Нині житлових будинків, у яких ще хтось проживає,...
4 фото   
<b>Журналісти «Бершадського краю» за роботою</b><br />Перед тим, як читач районки ознайомиться з матеріалами, підготовленими її журналістами, кожен з нас повинен побувати...
13 фото   
<b>ФЛОРИНО</b><br />Засноване італійським інжинером Флорингом у&nbsp;XV столітті, від імені якого і походить назва села.
10 фото   
<b>УРОК ДЛЯ НАЩАДКІВ</b><br />В історії України багато трагічних сторінок, але найболючішою темою і по сьогодні є цілеспрямоване знищення...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Осіївка
Тодоренко Василь Кіндратович (1909) 1909 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Возз'єднання Правобережної України з Росією було прогресивним явищем в житті українського народу. Це помітно позначилось і на розвитку Бершаді, яка стала центром одноіменного округу Брацлавського намісництва. В 1797 році за новим поділом Бершадь — повітове місто Подільської губернії, а з 1804 року — містечко Ольгопільського повіту. Вже на початку XIX ст, існували бершадські суконна... Читати далі »Останні новини

22 грудня – сесія районної ради - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
Всі оголошення Розмістити оголошення