Щоб людям жилось краще

 • Подобається0Не подобається
 • 11 Грудня 2017, 09:00

Я обраний депутатом районної ради від Аграрної партії України по територіальному виборчому округу №17. Моя депутатська діяльність зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та вирішенні соціально важливих питань, пов’язаних із життям району.

Протягом звітного періоду з 1 грудня 2016-го до 1 грудня 2017-го я взяв участь у роботі 7 сесій районної ради 7 скликання.

Провів 24 прийоми громадян та 3 зустрічі з виборцями (в тому числі, з трудовими колективами). За цей же період до мене особисто звернулося 85 громадян, 22 особи зателефонували, надійшло 15 електронних звернень. Більшість звернення стосувалася надання матеріальної допомоги.

Як член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів підготував звернення від депутатів районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з приводу необхідності продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Загалом моя депутатська діяльність була насиченою та охоплювала різні напрями, а також конкретні справи для вирішення проблем та забезпечення гідних умов для жителів району. Але переважна частка проведеної роботи припала на спілкування та співпрацю з мешканцями Маньківки, Крушинівки, Шумилова.

Беру активну участь у житті територіальних громад. Постійно разом із сільським головою, директорами загальноосвітніх закладів проводжу роботу з патріотичного виховання молоді. Постійно зустрічаюся з учасниками АТО та волонтерами. Неодноразово організовував гуманітарні вантажі на Схід, у зону бойових дій.

Фінансово підтримую футбольні команди Маньківки та Шумилова, які беруть участь у чемпіонаті району, турнір зі стендової стрільби імені Бориса Булки, а також змагання з греко-римської боротьби, боротьби сумо, турнір із футболу пам’яті земляка, який героїчно загинув, захищаючи суверінітет і цілісність України, – Юрія Барашенка,.

На звернення трудового колективу Бершадської окружної лікарні виділив кошти на реконструкцію ліфта в сумі 25 тисяч гривень.

Як директор ТОВ «Лан», є партнером на умовах співфінансування по 50 тисяч гривень проектів-переможців 14 обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Здорова дитина – щаслива родина с. Крушинівки» та «Енерго- та ресурсозбереження задля майбутнього: ефективне тепло – запорука здоров’я, успішності дітей с. Шумилова».

На ремонт Маньківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та установлення паливного котла виділено 100 тис. грн., на заміну вікон в адмінприміщенні Крушинівського ФАПу – 10 тис. грн., придбання паливо-мастильних матеріалів для автомобіля швидкої допомоги – 10 тис. грн., виготовлення проектно-кошторисної документації для ремонту загальноосвітніх закладів – 40 тис. грн., перекриття даху Маньківської ЗОШ І-ІІ ступенів – 150 тис. грн., придбання доріжок для Маньківської та Крушинівської шкіл – 7 тис. грн., підведення артезіанської води Шумилівському НВК – 7 тис. грн., придбання м’ячів для навчальних закладів – 7 тис. грн., перекриття даху спортклубу «Гетьман» – 200 тис. грн.

Із метою здешевлення харчування учнів і дошкільнят надається посильна допомога необхідними продуктами, вирощеними на полях ТОВ «Лан».

Хочу наголосити: і надалі буду приділяти увагу найскладнішим проблемам сьогодення в нашому районі.

Головне – не боятися брати на себе відповідальність і впевнено рухатися вперед, допомагати людям і розвивати село, яке є колискою української нації. Я – реаліст, тож переконаний: держава одна ніколи не дійде до проблем кожного села чи міста, кожної вулиці чи двору, тому тільки спільна робота та співпраця депутатів усіх рівнів, сільських голів, виконавчої влади, бізнесу, соціальної та громадської сфери і подальше формування свідомих, ініціативних, активних громад та їхніх громадян, коли ми будемо діяти злагоджено, без сварок, допоможе всім нам разом подолати ті труднощі, які сьогодні Україна проходить, які ще додатково ускладнюються ворожою агресією. Нам потрібні реальні здобутки як на рівні розвитку країни, так і на рівні життя громад, простих мешканців, заради наших дітей, які і є майбутнім України, заради кращого життя.

Сергій САВЧЕНКО, депутат Бершадської районної ради.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>З візитом до Польщі: вивчаємо досвід реформування галузей</b><br />З 18 по 21 травня делегація Бершадського району відвідала Єнджейовський повіт Свентокшиського воєводства Распубліки...
2 фото   
<b>Маршрутами пам'яті</b><br />Так склалося, що того дня збіглися дві вагомі події &ndash; міжрайонний автопробіг, присвячений 66-ій річниці Великої...
3 фото   
<b>Семінар з сільськими головами за участю польської делегації</b><br />З 9 по 19 липня у Бершадському районі перебуває делегація з Республіки Польща. До її складу входять 14 працівників...
2 фото   
<b>Хай буде успішним рік Дракона</b><br />В календарі чимало свят, але Новий рік &ndash; особливе з них, адже це не просто початок нового відліку часу, а й...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Попсуй Дмитро Матвійович (1914) 1914 р., українець. Мобілізований в 1941 р. Каратузьким РВК, Красноярський кр. Рядовий. Загинув 00.01.42.

З історії Бершаді
З невеликої майстерні, де кілька ремісників виготовляли раніше на замовлення селян вози та брички, до сучасного підприємства з потужною енергетичною базою — такий шлях за роки Радянської влади меблевої фабрики. Нині вона дає для квартир трудящих та підприємств громадського харчування меблів на 2 млн. крб. щорічно. Читати далі »Останні новини

Щоб людям жилось краще - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення