Вітаня тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 9 Квітня 2012, 22:42

З нагоди 80-річного ювілею шлемо найкращі, найтепліші слова вітань дорогому, любому чоловіку, батьку, дідусю, брату, шановному свату Захару Петровичу НИЖНИКУ (5.04) з Усті.
Летять роки, мов чайки над водою, А разом з ними й доля непроста, Лишайтесь й далі добрим, мудрим, славним, Живіть у радості і щасті літ до ста!
Хай доля дарує Вам безмежний світ Добра, любові і натхнення, Щоб Ви прожили ще до сотні літ Під Божим і людським благословенням!
З любов'ю і повагою дружина Таня, син Віталій, невістка Надя, дочка Зіна, зять Володя, онуки Діма, Інна, Віталик, брат Іван, сваха Мотя, Микола і Ольга.

Сердечно вітаємо з 50-річчям нашого дорогого Віктора Романовича ЛУЦИКА (6.04) з Бершаді.
Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Хай Бог милосердний з високого неба Дарує тобі усе, чого треба, А Матінка Божа – цариця свята – Дарує щасливі і довгі літа.
З любов'ю та повагою сім'ї Полінічуків, Бондаренків, Пустовітів, Федоришиних, Вербецьких.
Щиро і сердечно вітаємо з днем народження доброго, турботливого, дорогого чоловіка, батька, дідуся Петра Дмитровича ШЕРЕМЕТУ (6.04) з Бирлівки.
Наш рід ний, ми мо ли мось за те бе, Твоя лю бов нас всіх обіг рі ва, І нам в жит ті ні чо го біль ш не тре ба – Лиш ти був би здо ро вий і жи вий.
Те бе цілуємо і тобі вклоняємось, І відчуваємо рук твоїх тепло, Багато татусів і дідусів на світі, та ми знаємо: Та ко го ще ні в ко го не бу ло!
З любов'ю та повагою дружина Марія, дочка Люда, зять Віталій, онук Олександр.
6 квітня святкує день народження наша дорога людина – лагідна, турботлива дружина, матуся, дочка Людмила Петрівна ГОНЧАР з Бирлівки.
Сердечно вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Ти для нас, мов сон це, теп ле і лас ка ве, Що да рує ніж ність і прек рас ний світ, Тож прий ми від нас ти всі най кра щі кві ти Й побажання щастя на багато літ.
Не хай то бі, Людмило, жит тя бу де світ лим, Хай роки любистком пахучим цвітуть.
Земних тобі радощів, щастя довіку, Нехай тебе люблять, шанують і ждуть!
З повагою і любов'ю чоловік Віталій, син Олександр, мама Марія, батько Петро.
Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 50-річчя доброму, любому, турботливому чоловіку, батьку, дорогому сину, зятю, брату, дядьку, шановному свату Юрію Семеновичу МИКИТЮКУ (6.04) з Джулинки.
Летять роки, як лебеді у вирій, Життя іде, його не зупинить.
Прийми вітання наші щирі, Ще до ста років зичимо прожить.
Хай будуть поруч віра і надія, Як два крила, що впасти не дадуть.
І сам Господь по милості наділить Ще довгих літ, щасливу світлу путь!
З любов'ю і повагою дружина Наталія, діти Віталій та Оксана, батьки, родини Морусів, Микитюків, Гончарів, Гриценків із Житомира, свати Петя і Поля.
Ніжну, милу, найдорожчу у світі донечку, сестричку Олену Володимирівну ПЛАХОТНЮК (7.04) з Бершаді сердечно вітаємо з 17-річчям.
Ти з кожним днем дорослішаєш, доню, І розквітаєш, квітко чарівна, Хай щас тя па дає то бі в до ло ні, А на ду ші бу де зав жди вес на.
Хай збудеться все задумане тобою, І добротою сяють очіY промінці.
Хай Бог обе рі гає те бе, до ню, Хай поважають тебе скрізь усі.
Будь завжди здорова й щаслива, Сту пай у свій шлях жит тя смі ли во.
З любов'ю батько, мама, брат Владислав і вся родина.
Дорогу, любу, ніжну маму, дружину, дочку Олену Дмитрівну ГАЄЦЬКУ (6.04) з Баланівки щиро і сердечно вітаємо з 35-річчям.
В цей день святковий і прекрасний Хай сонце сміється тобі золоте.
Хай щастя дорогу трояндами встелить, І промені з неба цілують тебе.
Хай тобі, рідна, життя буде світлим, Хай роки бузком пахучим цвітуть.
Здоров'я міцного, щастя довіку.
Хай тебе люблять, шанують і ждуть!
З любов'ю чоловік Юрій, дочка Олеся, син Вадим, мама Галя, мама Ніна.
9 квітня святкує своє 75-річчя наша добра, турботлива, найкраща у світі дружина, матуся, бабуся, прабабуся, дорога, люба сестра, тьотя Валентина Мойсеївна ТКАЧУК із Шляхової.
Щиро вітаємо її.
Вже сивий туман покриває волосся, Вже онуки дорослі, правнуки ростуть, А серце таке ж молоде залишається й досі, І руки спочинку Ваші не знайдуть.
Про кожного з нас у Вас біль і тривоги, За кожного радість і світлі думки.
Здоров'я


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
4 фото   
<b>«Любов душі моєї - Баланівка»</b><br />У твоїх руках дорога нашому серцю книга &quot;Любов душі моєї&nbsp;- Баланівка&quot;. В ній викладені матеріали з...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора</b><br />Учасників туру &ndash; редакторів комунальних засобів масової інформації - щиро привітали керівники району &ndash;...
2 фото   
<b>В Яланці відкрито оновлені заклади</b><br />Одним із позитивних моментів реформи системи охорони здоров’я у районі є те, що медичні заклади отримали...
2 фото   
<b>Тисячоліття співіснування</b><br />Днями гостями Бершадської міської єврейської общини були гості з Канади та США – професор історії та політології...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серебрія
Головатюк Олександр Іванович (1920) 1920 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
Успішне завершення відбудови та дальшого розвитку народного господарства трудящі Бершаді відзначили новими трудовими досягненнями. Великий обсяг капітальних робіт здійснено на спиртовому заводі, внаслідок чого підприємство перетворилося на комбінат. Крім спирту, тут почали виробляти кормові дріжджі й пиво. Під час реконструкції багато творчої видумки виявили кваліфіковані робітники —... Читати далі »Останні новини

Вітаня тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення