Відзначення дня незалежності в Бершаді

 • Подобається0Не подобається
 • 28 Серпня 2009 р


Голова райдержадміністрації С.Л. Шульц і голова районної ради М.Г. Бурлака серед учасниць народного фольклорного колективу «Подружки» с. М’якоходу. Фото Сергія КІСИКА і Руслана ХРАНОВСЬКОГО.

День незалежності… З кожним роком його відзначення набуває все глибшого змісту і щоразу супроводжується новими формами, що дають можливість відобразити нелегкий шлях до здобуття незалежності і тернисту дорогу до її утвердження. … Святкові урочистості в районі розпочалися 23 серпня, коли в країні відзначався День державного прапора України. Недільного ранку на центральному майдані міста зібралися представники трудових колективів, громадськості. З вітальним словом перед присутніми виступила голова райдержадміністрації Світлана Шульц. Вона коротко розповіла про історію свята державного прапора як основного символу країни, що є втіленням національної єдності, честі та гідності. У цей день патріотично звучать слова Президента України Віктора Ющенка: «Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню».

Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.
Під звуки Державного гімну України голова райдержадміністрації Світлана Шульц, голова районної ради Михайло Бурлака і міський голова Бершаді Михайло Кольченко підняли полотнище Державного прапора біля приміщення райдержадміністрації.
А через якусь мить тут же, на майдані, відбулося відкриття районної Дошки пошани. Нинішнього року ця форма вшанування кращих представників різних галузей відбулася зовсім не так, як раніше. І самі портрети розміщені на досить оригінальній легкій модерній конструкції.
– Низький уклін вам, шановні ветерани, керівники, спеціалісти, представники гуманітарної та соціальної сфери, трудівники полів та ферм, організацій та установ, – звернулася до відзначених Світлана Леонідівна. – Ми пишаємось вашими здобутками і бажаємо їх надалі утримувати.
Керівники району та міста вручили занесеним на Дошку пошани відповідні посвідчення, національні прапори і квіти (список відзначених на Дошці пошани «Гордість Бершадщини» буде надруковано в газеті). Як і варто було очікувати, кращим промисловим підприємством визнано ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський», а кращим керівником – Івана Івановича Андрушка.
Краще агропромислове підприємство району із зовнішніми інвестиціями – Бершадська філія ЗАТ «Зернопродукт МХП», кращим керівником у цій номінації визнано Юрія Миколайовича Шульца. А краще агропромислове підприємство із внутрішніми інвестиціями – ТОВ «СвітанокАгросвіт», керівник якого Олег Іванович Ковбасюк також визнаний кращим у цій номінації. Кращим роботодавцем Бершадщини став підприємець Сергій Іванович Максимчук. Портрети всіх їх, як і інших номінантів, занесено на Дошку пошани.
– У попередній формі Дошка пошани району проіснувала тридцять два роки, – розповіла згодом голова райдерж адміністрації. – Відтак застаріла. І в нинішньому році ми вирішили змінити формат вшанування найбільш достойних людей. Я запропонувала відзначати не лише кращих представників матеріального виробництва, а й інших сфер, у яких теж є кращі люди. І нинішнього року ми визначили кращих у тридцяти шести номінаціях життєдіяльності району. Наприклад – кращих мецената, чоловіка, жінку, митця, спортсмена і т.д.
Всі структурні підрозділи, громадські організації долучалися до обговорення, пропонували кандидатури оргкомітету, який і затверджував їх.
Та вже зараз ми думаємо, як відзначатимемо переможців наступного року і далі. Відтепер конкурси у всіх номінаціях триватимуть протягом року у три етапи, всі кандидатури обговорюватимуться. Ця робота завершиться занесенням на районну Дошку пошани «Гордість Бершадщини». Переможці, крім відповідних дипломів, одержать грошову винагороду у сумі 500 гривень. А підприємство чи організація, які будуть визнані переможцями, одержать 5000 гривень.
Далі державні нагороди і відповідні посвідчення були вручені 15 матерям-героїням, які народили і виховали п’ять і більше дітей. Вони нагороджені Указом Президента України від 6 квітня 2009 року.
За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку їм присвоєно почесне звання «Мати-героїня».
Серед відзначених Лариса Якимівна Білюга з Бирлівки, Лідія Федорівна Ластовка, Марія Григорівна Макарчук, Тетяна Феофанівна Начорна з Джулинки, Марія Іванівна Онуфрієць з Берізок-Бершадських, Ольга Володимирівна Лялюк з Тирлівки та інші.
Сподіваємось, що розповідям про їхній материнський подвиг знайдеться місце і на сторінках газети.


Сторінки:
3 2 1
Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
48 фото   
<b>ШЛЯХОВА</b><br />
2 фото   
<b>Пам'ятний знак Герою у Джулинці</b><br />Днями у Джулинці відбулося відкриття пам’ятного знаку Герою України, підполковнику Костянтину Могилку. Знак...
3 фото   
<b>Колегія відділу освіти</b><br />29 серпня 2012 року в Бершадському районі відбулось засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, в якому...
6 фото   
<b>Народні гуляння з нагоди 20-ї річниці незалежності України</b><br />23 серпня&nbsp; о 15 годині&nbsp;&nbsp; з нагоди 20-ї річниці незалежності України&nbsp; на центральній площі міста...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Чернятка
Третяк Олександр Макарович (1909) 1909 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
Цікаво проводять своє дозвілля трудящі в численних гуртках та студіях художньої самодіяльності, які є на всіх підприємствах, в навчальних закладах. Хоровий і танцювальний колективи спиртового комбінату — дипломанти республіканського огляду колективів художньої самодіяльності. Незмінним успіхом користуються не тільки в районі, але й в області хор вчителів міста, естрадний оркестр,... Читати далі »Останні новини

Відзначення дня незалежності в Бершаді - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
 • Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  Продам хату в с. Лicниче(80соток). Цiна договiрна.
  21.08.2019(097) 935-72-87
 • Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  Продам Бджiл: Бджолопакети, плiдних Бджоломаток; доннi Пилкоуловлювачi для вуликiв; Бджолиний пилок та iн.
  03.05.2019(099) 605-35-15
 • Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  Продається будинок з газом і усіма прибудовами (криниця, два хліви, кухня літня з газом, погріб, курятник, садок, квітник, склад) город 25 соток до центру 5 хв. с.Чернятка ціна 2800 доларів.
  14.03.2019(096) 857-99-62
 • продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  продам будинок с. Хмарівка газ, капітальні прибудови земельна ділянка 40 соток, гарне місце
  10.11.2018(096) 110-73-20
 • втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  втрачено сертифікат серії ВН 0235449 виданого Бершадською РДА на право на земельну частку(пай) на імя Корнійчука В.І.
  19.10.2018(097) 210-13-28
Всі оголошення Розмістити оголошення