• Рембайло Михайло Федорович (1922) / Баланівка
  • Донець Іван Миколайович (1924) / Баланівка
  • Мураховський Карпо Іванович (1905) / Яланець
  • Гавашко Сидір Йосипович (1923) / Джулинка
  • Бабій Калень Сильвестрович (1905) / Війтівка
  • Богачук Федір Васильович (1910) / Устя
  • Ткачук Іван Христофорович (1905) / Лісниче
  • Пархоменко Митрофан Захарович (1913) / Баланівка
  • Кирилюк Порфир Омелянович / Тирлівка
  • Поліщук Дмитро Федорович (1921) / М'якохід
  • Білодід Василь Павлович (1914) / Осіївка
  • Чернега Григорій Євдокимович (1921) / Хмарівка
  • Колісник Демид Леонтійович (1902) / П'ятківка
  • Бурлака Дем'ян Оникійович (1913) / Устя
  • Зеленецький Федот Федотович (1901) / Голдашівка
  • Кравець Сидір Матвійович (1914) / Баланівка
  • Комісар Сергій Матвійович (1926) / Баланівка
  • Цюк Яким Карпович (1905) / Серебрія
  • Дмитрик Анатолій Прокопович (1923) / Тирлівка
  • Печений Михайло Романович (1924) / Джулинка
  • Макарчук Михайло Іванович (1917) / Шляхова
  • Чернієвський Вячеслав Йосипович (1921) / Тернівка
  • Толстов Іван Тимофійович (1917) / Бершадь
  • Швець Павло Кіндратович (1909) / П'ятківка
  • Качур Іларіон Харитонович (1918) / М'якохід
  • Бойко Трохим Сетухович (1906) / Шляхова
  • Іщенко Юхим Петрович (1919) / Дяківка
  • Гуренко Кирило Климович (1907) / Теофілівка
  • Бадьорко Тимофій Дорофійович (1910) / Яланець
  • Вовк Левко Тодосійович (1921) / Устя
  • Кокоша Олександр Іванович (1924) / Сумівка
  • Безпалько Пилип Дмитрович (1904) / Поташня
  • Блащенко Дем'ян Кирилович (1902) / Маньківка
  • Салига Яків Леонтійович / Бершадь
  • Максимчук Дементій Федорович (1912) / Красносілка
  • Юрченко Архип Іванович (1909) / Флорино
  • Прудиус Федір Михайлович (1906) / П'ятківка
  • Григорук Онисько Ониськович (1923) / Кидрасівка
  • Собко Тимофій Леонтійович (1926) / Війтівка
  • Кравець Кіндрат Никифорович / Тирлівка
  • Мучник Володимир Мойсейович (1916) / Бершадь
  • Вербецький Іван Петрович (1917) / Шумилів
  • Трохименко Лазар Євсейович (1904) / Джулинка
  • Оперчук Лукаш Пилипович (1912) / Війтівка
  • Крисак Варнава Кіндратович (1911) / Чернятка
  • Тимошенко Іван Аврамович (1908) / Устя
  • Білоус Іван Федорович (1917) / Теофілівка
  • Работник Лейзер Маркович (1914) / Красносілка
  • Синявський Василь Омелянович (1915) / П'ятківка
  • Концебовський Фризон Васильович (1903) / Берізки-Бершадські
  • Безусяк Іван Ксенофонтович (1901) / Війтівка
  • Швець Прокіп Ілліч (1914) / Велика Киріївка
  • Натітник Олександр Іванович (1916) / Дяківка
  • Ревтюх Трохим Васильович (1920) / П'ятківка
  • Куницький Михайло Дмитрович (1906) / Осіївка
  • Олійник Трохим Іванович (1921) / Шумилів
  • Дейнега Іван Степанович (1897) / Романівка
  • Балан Петро Несторович (1904) / Теофілівка
  • Маслов Михайло Пилипович (1906) / Флорино
  • Уманський Михайло Сидорович (1922) / Устя
  • Герасимчук Пилип Антонович (1899) / Серединка
  • Слободянюк Василь Лукашович (1920) / Чернятка
  • Плаксій Прокіп Григорович (1922) / Осіївка
  • Горбатюк Іван Артемович (1911) / Бершадь
  • Чорноусяк Степан Микитович (1919) / Устя
  • Рогозянський Павло Пилипович (1919) / Устя
  • Нечитайло Павло Трохимович (1918) / Флорино
  • Горобець Іван Гаврилович (1923) / Устя
  • Палагній Микола Йосипович (1906) / Михайлівка
  • Тарахкало Іван Васильович (1924) / Голдашівка
  • Дудник Іван Семенович / Мала Киріївка
  • Кукурузяк Іван Кіндратович (1923) / Дяківка
  • Кузьмінчук Іван Федорович (1920) / П'ятківка
  • Кокович Гнат Поликарпович (1925) / Баланівка
  • Софронюк Хома Захарович (1919) / Маньківка
  • Приятельчук Сергій Іванович (1902) / Крушинівка
  • Безпалько Михайло Ількович (1912) / Теофілівка
  • Стозуб Василь Мефодійович / Мала Киріївка
  • Юрченко Омелян Павлович (1920) / Устя
  • Харевський Михайло Калістратович (1906) / Березівка
  • Веретильний Прокіп Данилович (1912) / Тернівка
  • Видайко Григорій Федорович (1909) / Тернівка
  • Байрак Василь Михайлович (1923) / Теофілівка
  • Дунаєвський Петро Ананьович (1923) / Михайлівка
  • Бойчук Василь (1905) / Тирлівка
  • Вербецький Василь Олександрович (1915) / Шумилів
  • Варгоцький Максим Кирилович (1911) / Яланець
  • Лялюк Сильвестр Опанасович (1908) / Тирлівка
  • Херсонюк Денис Андрійович (1912) / Бирлівка
  • Швець Микита Семенович (1914) / Сумівка
  • Плаксій Онуфрій Петрович (1923) / Війтівка
  • Рибончук Лазар Степанович (1914) / Красносілка
  • Миронець Севастян Михайлович (1913) / Баланівка
  • Телюк Омелян Федорович (1910) / Ставки
  • Лобода Лазар Онуфрійович (1910) / Велика Киріївка
  • Фартушняк Олександр Никонович (1917) / Джулинка
  • Череушенко Терень Лукашович (1908) / Маньківка
  • Росляк Архип Якимович (1909) / Баланівка
  • Мороз Іван Леонтійович (1920) / Флорино
  • Бойко Михайло Васильович (1891) / Тернівка

Приватні абоненти

Прізвище:
Телефон:
Адреса:
Населений пункт:


Все про М'якохід
Всього знайдено записів: 39

ПрізвищеТелефонНаселений пунктАдреса
БАЙДАЛЮК В. М.44157М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 14
БАЙДАЛЮК О. А.44142М'якохідВУЛ. І.ФРАНКА 9
БАС М. И.44135М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 6
БЕЗВЕРХНИЙ А. Г.44123М'якохідВУЛ. ЛЕНIНА 23
БОВСУНОВСЬКА В. П.44144М'якохідВУЛ. НАБЕРЕЖНА 12
БУЛКОТ Л. А.44154М'якохідВУЛ. НАБЕРЕЖНА 9
БУРЛАКА Н. М.44148М'якохідВУЛ. СТЕПОВА 2
ГАВРИЛЮК І. М.44143М'якохідВУЛ. І.ФРАНКА 8
ГОДА Ю. П.44134М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 17
ГОНЧАРУК С. С.44110М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 1
ДАШКОВСЬКИЙ О. В.44122М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 2
ДУНАЕВСЬКИЙ В. В.44118М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 10
ЗАБIЯКА М. А.44158М'якохідВУЛ. ГАГАРIНА 8
ЗАБІЯКА В. Г.44112М'якохідВУЛ. КОМАРОВА 5
ЗАДОРОЖНИЙ В. І.44150М'якохідВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА 11
ЗАДОРОЖНИЙ М. Е.44115М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 73
ЗАМIХОРА С. А.44155М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 75
ЗОЗУЛЯ В. О.44132М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 6
КАЧУР Н. М.44146М'якохідВУЛ. НАБЕРЕЖНА 39
КРАВЧУК Л. Р.44136М'якохід
КУНИЦЬКА З. Д.44114М'якохідВУЛ. НАБЕРЕЖНА 20
КУНЯНСЬКИЙ В. С.44149М'якохідВУЛ. КОШОВОГО 19
ЛАВРИНЮК В. Г.44133М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 4
МАРУЩАК Т. А.44124М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 27
МЕДВIДЬ Л. С.44120М'якохідВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА 33
МЕДВIДЬ О. П.44121М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 2 корп. А
МЕДВІДЬ С. Л.44113М'якохідВУЛ. І.ФРАНКА 3
МЕДВЕДЬ Д. М.44116М'якохідВУЛ. КОШОВОГО 5
МЕДВЕДЬ Е. В.44137М'якохідВУЛ. ЛЕНIНА 42
САМАНДАСЮК К. І.44156М'якохідВУЛ. КОШОВОГО 6
СКРИПНИК О. М.44151М'якохідВУЛ. ГАГАРIНА 12
СОЛОВЕЙ В. Д.44159М'якохідВУЛ. І.ФРАНКА 1
СОЛЯР П. І.44126М'якохідВУЛ. КОШОВОГО 9
ТIТОРЧУК Ю. Ф.44129М'якохідВУЛ. І.ФРАНКА 2
ТАТАРЧУК Б. Є.44145М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 7
ЧАБАН Г. М.44141М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 33
ЧАБАН Г. Я.44111М'якохідВУЛ. І.ФРАНКА 6
ЧАБАН Т. М.44152М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 24
ЯНКО В. І.44140М'якохідВУЛ. К.МАРКСА 8



Останні новини
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Телефонний довідник приватних абонентів бершадського району та м. Бершадь
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення