Fridge magnet wooden gears

Публічна угода (оферта)

Всі права на матеріали, що розміщені на сайті www.bershad.ua належать авторам, і охороняються українським та міжнародним законодавством Про авторські права. Адміністрація даного ресурсу впевнена в тому, що Ви, наш відвідувач з повагою відноситесь до інтелектуальної власності і виконуєте положення діючого українського та міжнародного законодавства Про авторські права.

Ця угода носить характер публічної оферти і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Користуючись сайтом «Бершадь.UA», розміщеному за адресою http://www.bershad.ua/ (далі - Сайт), ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли і згодні дотримуватися даної угоди користувача (далі - Угода).

1. Згальні положення

 1. Власник сайту - особа, що володіє правами на доменне ім'я та ПЗ, використовуване на Сайті (далі - Власник);
 2. Адміністрація сайту – Власник, група співробітників і довірених осіб, яка встановлює порядок використання сайту, керує його роботою і стежить за виконанням Правил відвідувачами;
 3. Користувач сайту - будь-який відвідувач, що використовує матеріали та сервіси Сайту.
 4. Власник, залишаючи за собою право змінювати цю Угоду, зобов'язується відображати будь-які зміни в цьому документі. Користувачі самостійно відстежують дані зміни і приймають рішення про можливість подальшого використання сайту. Ваше подальше використання Сайту після будь-яких подібних змін означає Вашу згоду з такими змінами та/або доповненнями.
 5. Cайт може використовувати будь-який відвідувач, який погодився з цим документом. Будь-яка участь у роботі Сайту зареєстрованого або незареєстрованого користувача автоматично передбачає його згоду з цим документом.

2. Використання матеріалів сайту

 1. Інформація, зазначена на даному Сайті представляється як публічна інформація (якщо інше не зазначено в матеріалах) і може вільно розповсюджуватись, або копіюватися для некомерційного використання в інформаційних, наукових, навчальних або культурних цілях.
 2. Весь Сайт і його зміст надаються Вам для зручності "як є" і використовуються Вами виключно на свій розсуд.
 3. Матеріали, розміщені на Сайті, можуть бути захищені патентним, авторським правом, тому будь-яке копіювання, відтворення інформації повинно бути погоджено з авторами. Доменне ім'я, логотип і назва Сайту, позначення BERSHAD і Берш@дь є об'єктами інтелектуальної власності (свідоцтва №92421, №99532) і захищені законом України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" та законом "Про охорону прав на промислові зразки". Тому використання назви Сайту для ведення будь-якої діяльності, включаючи некомерційну, заборонено.
 4. Використання будь-якого матеріалу, розміщеного на даному Сайті, цитування в засобах масової інформації можливе лише з посиланням на джерело, для інтернет-видань - пряме посилання на Сайт, не закрите для індексації пошуковими системами.
 5. Будь-яке комерційне використання матеріалів без письмової згоди правовласників заборонено.

3. Використання сайту

 1. Використання Сайту має здійснюватися виключно в рамках чинного законодавства України і не повинно порушувати або обмежувати права третіх осіб. Забороняються будь-які дії, пов'язані з передачею матеріалів непристойного змісту або ведуть до збою функціонування Сайту.
 2. Власник не гарантує безперебійну роботу Cайту, відсутність системних помилок і обов'язкове їх виправлення, відсутність вірусів на сайті і сервері, а також функціональність, точність і достовірність матеріалів.
 3. Всі матеріали (новини, статті, повідомлення, коментарі, оголошення, фото, відео, аудіо, інша інформація), розміщені Користувачами на Сайті, відображають виключно думки їх авторів або користувачів, котрі їх опублікували. Власник і Адміністрація Сайту не завжди поділяють думки авторів матеріалів і не несуть відповідальності за зміст матеріалів Користувачів Сайту.
 4. Власник і Адміністрація не контролюють дотримання авторських прав на інтелектуальну власність і не несуть відповідальності за порушення їх Користувачами Сайту. Адміністрація Сайту не надає жодних гарантій, виражених явно чи маються на увазі, що матеріали Сайту повні, корисні і правдиві. Будь-хто, хто використовує їх, попереджений про те, що він робить це на свій страх і ризик. Власник і Адміністрація не гарантують дотримання авторських прав користувачів іншими користувачами сайту або третіми особами. Розміщуючи дані у відкритому доступі, ви даєте згоду на републікування цих даних, з посиланням на первісне джерело, різними технічними засобами, в тому числі поштовою розсилкою, RSS-трансляцією та іншими методами.
 5. Реєстраційні дані користувачів, доступні Власнику і Адміністрації, зберігаються ними в закритому вигляді. Однак це не відноситься до учасників, що грубо порушили дану Угоду. У цьому випадку будь-яка інформація, доступна відразу або отримана в результаті аналізу IP-адрес, логів сесій, посилань, а також будь-яким іншим способом, може бути використана Власником на свій розсуд, у тому числі для припинення функціонування облікового запису цього користувача й усілякого обмеження його подальшого доступу. У відношенні злісного порушника правил використання сайту, крім внутрішніх заходів, адміністрація може використовувати заходи із залученням постачальників послуг інтернету (провайдерів та/або хостерів), роботодавців або правоохоронних органів.
 6. На сайті суворо заборонено: образи і погрози на адресу відвідувачів сайту; вирази, які містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють расову та / або міжнаціональну ворожнечу; спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів або подій, що не відносяться до контексту обговорення.

4. Відповідальність сторін

 1. Ця Угода набуває чинності в момент входу Користувача на Сайт. Увійшовши на Сайт ви підтверджуєте свою згоду з усіма пунктами даної Угоди. Використовуючи будь-яким способом Сайту і/або представлені на ньому матеріали, Ви тим самим приймаєте умови цього документу. Якщо ви не приймаєте умов цього документа, вам слід негайно відмовитися від використання Сайту та/або його матеріалів і негайно залишити його.
 2. Власник і Адміністрація Сайту не несуть юридичної і будь-якої іншої відповідальності за прямий або непрямий збиток / упущену вигоду / шкоду, заподіяну будь-кому в результаті використання або невикористання матеріалів Сайту.
 3. Відповідальність за зміст та правдивість рекламних матеріалів на сайті, включаючи банери, рекламні статті та оголошення, несуть рекламодавці. Власник і Адміністрація Сайту не несуть відповідальності за зміст матеріалів, розміщених за межами сайту, на які можуть вказувати посилання, які розміщуються Користувачами.
 4. Відповідальність перед третіми особами за зміст матеріалів, що розміщуються Користувачем на Сайті, лежить виключно на Користувачах. Тим самим Ви відмовляєтеся від будь-яких можливих претензій до Власника Сайту, що стосуються змісту Ваших матеріалів.
 5. Приймаючи дану Угоду, Ви підтверджуєте, що Власник і Адміністрація сайту не несуть відповідальності за зміст матеріалів Користувачів Сайту (новин, статей, повідомлень, коментарів, оголошень), так само як і не дають ніяких гарантій їх точності, коректності та відповідності дійсності. Також Ви підтверджуєте, що Власник сайту не бере участь в розгляді та вирішенні будь-яких суперечок і конфліктних ситуацій, що виникають між користувачами сайту та/або третіми особами.

 

Останні новини
Може бути цікаво

Публічна угода (оферта) - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення