Дяківка в новинах

 Відзнаки за працю

Відзнаки за працю


Напередодні Дня працівників сільського господарства у Вінниці відбулося зібрання, в якому взяла участь і делегація Бершадщини. Керівниками області було відзначено велику групу передовиків сільськогосподарського виробництва. З нашого району Почесною грамотою обласної державної адміністрацїі і обласної ради – оператора машинного доїння з Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП» К.І. Сичову,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Хай Вам сміються зорі з вишини, сонце осяває шлях щомиті, щоб душею молоді завжди були, щоб з Вами ми могли лише радіти. Живіть у здоров’ї, в щасті, в мирі, в силі, щоб добрі вісті не минали хати! Бершадська філія ЗАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає працівників трудового колективу з професійним святом – Днем працівників сільського господарства. Нехай це свято додає вам наснаги, оптимізму,... читати далі ...»


 Від реалізації антикризових заходів до динамічного розвитку

Від реалізації антикризових заходів до динамічного розвитку


Показники соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2010 року важливі. Насамперед, з точки зору визначення нинішнього стану економіки та подальших напрямків роботи. Результати роботи з початку року вказують на те, що в районі, мабуть, більше працювали над поточними проблемами, ніж на перспективу. Це зобов’язує перейти від реалізації окремих антикризових заходів до дій, спрямованих на... читати далі ...»

Голосують бершадці Леонід Вікторович Писанецький з дружиною Вірою Марківною. Місцеве самовряддя: час оновлення

Місцеве самовряддя: час оновлення


Остання неділя жовтня нинішнього року українцям запам’ятається не стільки переходом на зимовий час, як виборами нової самоврядної влади на місцях. Чергові місцеві вибори проходили за змішаною – мажоритарно-пропорційною – системою. Виборча кампанія була короткою і тривала всього 50 днів. Кульмінація виборів – день голосування, адже від волевиявлення громадян залежить, хто... читати далі ...»

 А який протипожежний стан?

А який протипожежний стан?


Чи в належному протипожежному стані знаходяться приміщення, в яких 31 жовтня будуть проводитись чергові вибори? Проведеними обстеженнями протипожежного захисту будинків та приміщень, виділених під виборчі дільниці району, встановлено, що більшість не відповідає вимогам. Під час проведення виборів до місцевих органів влади приміщення виборчих дільниць будуть заповнені значною кількістю людей.... читати далі ...»

 Де корми - там продуктивність

Де корми - там продуктивність


Стартував зимовостійловий період утримання тваринництва – один з найвідповідальніших періодів у веденні галузі. Відмінно підготувалися до нього у Бершадській філії ЗАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Осіївське», «Устя», «Світанок-Агросвіт», «Агрофірма «Джулинка». Надзвичайно важливо, що галузь повністю забезпечена кормами – в розрахунку на умовну голову їх заготовлено по 34,1 центнера... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найкращі побажання!!! Редакція газети «Бершадський край», літературномистецьке об’єднання «Вишиванка», первинна організація Національної спілки журналістів щиро вітають із золотим ювілеєм самобутню поетесу, журналістку Катерину АНДРОНІК (Ставки). Зичимо міцного здоров’я, наснаги, натхнення і нових здобутків на ниві творчості. Хай щедриться Вам у житті на все добре і гарне на багато літ!... читати далі ...»

Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО. Великий день Дяківки

Великий день Дяківки

29 Вересня 2010 р / В громадах / Дяківка

Село це невелике, проживає тут трохи більше 650 чоловік. Та й до райцентру далекувато – 42 кілометри. Але подія, що відбулася тут минулої суботи, засвідчила, що Дяківка – не така вже й глибинка. Розміщена вона неподалік збігу кордонів аж трьох центральних областей України – Вінницької, Кіровоградської, Черкаської. Завдяки зусиллям місцевих трудівників та керівників тутешнього... читати далі ...»

 Вибори депутатів верховної ради!

Вибори депутатів верховної ради!


Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року Бершадська районна територіальна виборча комісія (Бершадський район, Вінницька область). РІШЕННЯ №1 19 вересня 2010 року м. Бершадь, вул. Радянська,23 Про формування міської та сільських територіальних виборчих комісій У відповідності до чч. 6, 15 ст. 22 Закону... читати далі ...»

 Старт зроблено!

Старт зроблено!


Минуло 100 днів від часу перебування на посаді голови райдержадміністрації О.Ф. Снігура. Що змінилося у районі за цей час? Що позитивного отримали його жителі? Мабуть, це ще й не такий термін, щоб можна було підбивати підсумки чи говорити про якісь помітні перетворення, але зрушення все-таки є. Та взагалі, Бершадський район не був ніколи на поганому рахунку в області. Якщо проаналізувати... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо!!! Бершадська райдержадміністрація та районна рада, районна і міська ветеранські організації щиро вітають із 65-літнім ювілеєм вчителя історії Бершадської загальноосвітньої школи №1 Миколу Івановича ДЖУЖУКА (17.09) На педагогічній ниві району Ви відомі як професіонал, людина компетентна і доброзичлива, яка користується авторитетом і повагою. За Вашими плечима – багатолітній... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! Адміністрація та профком ДП «Бершадський спиртовий завод» щиро вітають з 50-річним ювілеєм водія Володимира Васильовича ТАБАЧУКА (9.09) Від щирого серця Вам щастя бажаємо, Хай Бог Вам здоров’я пошле і добра, Любов'ю і ласкою хай зігрівають Всі рідні та друзі ще довгі літа. Хай радість поселиться в Вашому домі, І ліку не буде щасливим рокам. З нагоди 50-річчя шлемо найкращі... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Нехай в житті все буде, що потрібно, Без чого не складається життя: Любов, здоров’я, щастя, дружба Та вічно юна, нестаріюча душа. Хай б’ється джерело добра бурхливо, Хай буде рівним твій життєвий шлях, Прекрасним, щедрим, наче хлібна нива, Чарівним, як мелодія в піснях. Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм директора ПП «Автокрафт» Віктора Віталійовича... читати далі ...»

На знімку: подружжя Ковальських П'ятірки директора школи

П'ятірки директора школи

27 Серпня 2010 р / Персоналії / Дяківка / Тернівка / Устя

Трудовий стаж молодого подружжя учителів-філологів Ковальських розпочинався у сільських школах: Світлана працювала спочатку у Тернівці, Володимир – у Дяківці. З часом вони разом стали працювати в одній школі – Тернівській. Той період згадується з теплотою, як один із найпам’ятніших. У житті Володимира Михайловича далі знову були сільські школи – спочатку Устянська, а потім... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Тож нехай у долі твоїй щастя квітує золотаво-іскристим розмаєм. Бог ласкавий хай радість дарує І здоров’я міцне посилає! Дорогі трудівники, ветерани ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський»! Адміністрація, профком підприємства щиро вітають вас, ваших рідних із Днем незалежності нашої держави. Бажаємо миру, злагоди, благополуччя. Будьте щасливі і здорові. Хай наша споконвічна працьовитість,... читати далі ...»

Сторінки:
16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6Новини села Дяківка всі новини...»

www.bershad.ua - Сторінка села Дяківка. Новини села Дяківка, фото. Все про Дяківку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення