• Бойчук Іван Трифонович (1922) / Осіївка
  • Смирний Федір Омелянович (1891) / Романівка
  • Парполіта Іван Потапович (1922) / Устя
  • Горбенко Мефодій Леонідович (1921) / Велика Киріївка
  • Божок Пилип Гнатович (1908) / Яланець
  • Ткачук Василь Тимофійович (1923) / Осіївка
  • Роговий Арсень Андрійович (1909) / Баланівка
  • Гортман Віктор Іванович (1916) / Баланівка
  • Білоус Леонтій Іванович (1907) / Берізки-Бершадські
  • Безвенюк Олексій Степанович (1920) / Красносілка
  • Зубченко Василь Іларіонович (1902) / Велика Киріївка
  • Шевчук Мойсей Якович (1906) / Яланець
  • Острий Андрій Германович (1919) / Михайлівка
  • Рура Тарас Лук'янович (1921) / Джулинка
  • Бойко Никифор Мефодійович (1909) / М'якохід
  • Доробищук Антон Ананійович (1906) / Бирлівка
  • Коритчук Костянтин Іванович (1904) / Мала Киріївка
  • Доценко Василь Андрійович (1912) / Флорино
  • Мордух Іван Кузьмич (1911) / Війтівка
  • Токарчук Іван Терентійович (1924) / П'ятківка
  • Гребенюк Герасим Прокопович (1906) / Бершадь
  • Чабак Іван Филимонович (1908) / Шляхова
  • Зуб Петро Опанасович (1906) / Війтівка
  • Шелест Іван Онуфрійович (1912) / Велика Киріївка
  • Кошовий Василь Лаврентійович (1909) / Тернівка
  • Пшеничний Мойса Пилипович (1924) / Війтівка
  • Жупанов Анатолій Іларіонович (1920) / Бершадь
  • Демидик Степан Григорович / Хмарівка
  • Херсонюк Мефодій Дорохтійович (1895) / Бирлівка
  • Каричківський Влас Євдокимович (1920) / П'ятківка
  • Слободяник Микита Тодотович (1914) / Хмарівка
  • Майстренко Сергій Трохимович (1912) / Маньківка
  • Попов Олексій Тихонович (1900) / Берізки-Бершадські
  • Ябчик Іван Аврамович (1916) / Осіївка
  • Подольський Рафаїл Лазарович (1908) / Бершадь
  • Тульчинський Іван Танасович (1904) / Баланівка
  • Юрчик Петро Митрофанович (1910) / П'ятківка
  • Божок Калень Несторович (1922) / Велика Киріївка
  • Лівак Микита Максимович (1896) / Баланівка
  • Вітковський Олександр Гнатович (1897) / Берізки-Бершадські
  • Дяк Олексій Кузьмич (1907) / Війтівка
  • Стахов Петро Федорович (1924) / Устя
  • Кольцов Микола Несторович (1920) / Бершадь
  • Івасик Арсентій Андрійович (1902) / Джулинка
  • Зарічанський Василь Якович (1915) / Голдашівка
  • Бурдейний Арсень Григорович (1908) / Михайлівка
  • Архипчук Дмитро Іванович (1921) / П'ятківка
  • Череушенко Василь Матвійович (1915) / Маньківка
  • Гурман Мендель-Хаїм Лейбович (1906) / Бершадь
  • Крушельницький Сергій Іванович (1911) / Тернівка
  • Огер Яків Степанович (1913) / Флорино
  • Прісняк Кирило Матвійович (1916) / Війтівка
  • Шлапак Йосип Лук'янович (1901) / Флорино
  • Немеровський Петро Назарович (1923) / Лісниче
  • Бенковський Сидір Федорович (1902) / Сумівка
  • Трач Федір Федотович (1909) / Кидрасівка
  • Охота Лукаш Савич (1912) / Чернятка
  • Рибак Кирило Явдокимович (1897) / Бирлівка
  • Мордух Анатолій Кузьмич (1912) / Війтівка
  • Ільченко Мирон Андронович (1900) / Осіївка
  • Траченко Анатолій Олексійович (1900) / Баланівка
  • Четвертинівський Андрій Власович (1922) / Бирлівка
  • Кушнір Мойсей Іванович (1905) / Сумівка
  • Крет Михайло Фокович (1916) / Берізки-Бершадські
  • Бартовщук Сергій Прокопович (1892) / Серединка
  • Чапалда Григорій Никифорович (1902) / Березівка
  • Несварливий Василь Юхтимович (1912) / Серединка
  • Таужнянський Дмитро Єфремович (1914) / Тирлівка
  • Настенко Іван Павлович (1926) / Кидрасівка
  • Рибак Іван Іванович (1922) / Бершадь
  • Медвечук Іван Олексійович (1923) / Тернівка
  • Романченко Сергій Євсейович (1907) / Устя
  • Кушпела Гнат Лук'янович (1902) / Устя
  • Склярук Олексій Олександрович (1917) / Ставки
  • Росолик Фока Африканович (1922) / Лісниче
  • Огерчук Юхим Васильович (1911) / Лугова
  • Четвертинівський Петро Мартинович (1899) / Бирлівка
  • Шевчук Олександр Андрійович (1909) / Михайлівка
  • Горбатюк Сидір Ількович (1913) / Тирлівка
  • Кокан Олександр Лаврінович (1922) / Серединка
  • Шеремета Севастян Федорович (1902) / Лісниче
  • Бобрик Овксентій Прохорович (1923) / Михайлівка
  • Сопливенко Василь Григорович (1908) / Бершадь
  • Плахотний Іван Дмитрович (1922) / П'ятківка
  • Пальчинський Микола Олександрович (1925) / Флорино
  • Гойко Яків Іванович (1897) / Бирлівка
  • Гуренко Микола Сильвестрович (1909) / Джулинка
  • Сучок Никифор Йосипович (1915) / Поташня
  • Какава Дмитро Фадейович (1896) / Михайлівка
  • Глухов Тодосій Якимович (1906) / Хмарівка
  • Богуславський Іван Степанович (1921) / М'якохід
  • Думанський Омелян Іванович (1902) / Серединка
  • Дмитрик Ксенофонт Йосипович (1905) / Флорино
  • Федик Артем Дмитрович (1924) / Війтівка
  • Грозенко Роман Андрійович (1904) / Лісниче
  • Похила Яків Ілліч (1906) / П'ятківка
  • Гірський Олексій Іванович (1907) / Тернівка
  • Куцак Василь Кононович (1921) / Голдашівка
  • Щербатюк Опанас Якович (1909) / Сумівка
  • Данишевський Григорій Петрович (1921) / Тирлівка

Дошка пошани за минулі роки

 Дошка пошани - 2012

Дошка пошани - 2012

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 10 серпня 2012 року №382 з нагоди 21-ї річниці незалежності та Дня державного прапора на районну Дошку Пошани занесено: «Краще промислове підприємство Бершадщини» Публічне акціонерне товариство «Птахокомбінат «Бершадський» «Кращий новатор місцевого самоврядування Бершадщини» Швець Петро Васильович - Джулинський сільський голова... читати далі ...»

 Дошка пошани - «20 років незалежності»

Дошка пошани - «20 років незалежності»

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 8 серпня 2011 року №378 з нагоди 20-ї річниці незалежності та Дня державного прапора на районну Дошку Пошани занесено: «Краще промислове підприємство Бершадщини»: ПрАТ «Бершадьмолоко» «Кращий керівник промислового підприємства Бершадщини»: Краснєєв Микола Володимирович - директор ДП «Бершадське лісове господарство» «Краще... читати далі ...»


 Дошка пошани - «ГОРДІСТЬ БЕРШАДЩИНИ»

Дошка пошани - «ГОРДІСТЬ БЕРШАДЩИНИ»

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 19.08.2009 року № 399 з нагоди Дня Прапора та 18-ї річниці Незалежності України на районну Дошку пошани «Гордість Бершадщини» занесено: В номінації «Краще промислове підприємство Бершадщини» – ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський». В номінації «Кращий керівник промислового підприємства Бершадщини» – Андрушко Іван... читати далі ...»

 Дошка пошани - «65 років Перемоги»

Дошка пошани - «65 років Перемоги»

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 5 травня 2010 року № 192 на районну Дошку Пошани занесено учасників бойових дій з врученням їм ювілейних медалей «65 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.», посвідчень до медалі та про занесення на районну Дошку Пошани та одноразової нецільової благодійної допомоги . 1 Безсмертний Михайло... читати далі ...»

 Дошка пошани 2008-го року

Дошка пошани 2008-го року

Промислові підприємства: - ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» (голова правління АНДРУШКО Іван Іванович, голова профспілкового комітету КОВАЛЕНКО Анатолій Гнатович) - ЗАТ Бершадський пивокомбінат» (голова правління ГЕРАСИМЕНКО Олександр В’ячеславович, голова профспілкового комітету ГРЕСЬКО Людмила Петрівна) - ТОВ «Будматеріали» (директор КОЗІЙЧУК Василь Іванович, голова профспілкового... читати далі ...»




Останні новини
Може бути цікаво
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення