• Теплицький Іван Калістратович (1903) / Джулинка
  • Завальнюк Микита Дмитрович (1915) / Красносілка
  • Оржехівський Іван Степанович (1916) / Тирлівка
  • Пелих Онуфрій Данилович (1926) / Велика Киріївка
  • Нуждяк Василь Федорович (1907) / Шляхова
  • Телюк Іван Фокович (1912) / Ставки
  • Бабенко Лукаш Федорович (1913) / Романівка
  • Ревуженко Улян Логінович (1901) / Поташня
  • Фищук Данило Захарович (1924) / Устя
  • Яценко Іван Мокійович (1909) / Маньківка
  • Остродуб Юхим Андрійович / Дяківка
  • Андрейцев Євдоким Філофійович (1906) / Лісниче
  • Окаєвич Карпо Іринійович (1904) / Поташня
  • Траченко Харитон Іларіонович (1896) / Баланівка
  • Ткачук Сергій Семенович (1921) / Шляхова
  • Бондарчук Сергій Іванович (1912) / Флорино
  • Охріменко Павло Власович (1902) / Велика Киріївка
  • Дишлюк Павло Федорович (1906) / Бирлівка
  • Рибак Катерина Андріївна (1915) / Тернівка
  • Гондарук Гордій Іванович (1918) / Хмарівка
  • Янишевський Захар Іванович (1922) / Мала Киріївка
  • Данильченко Йосип Пилипович (1903) / Джулинка
  • Забіяка Порфир Феодосійович (1896) / М'якохід
  • Симпан Тодор Омелянович (1902) / Лугова
  • Маньківський Степан Семенович (1923) / Серебрія
  • Небелюк Михайло Макарович (1903) / Шляхова
  • Вдовиченко Мартин Маврикійович (1904) / Лісниче
  • Бойко Терентій Харитонович (1923) / Поташня
  • Оцабрика Юхим Арсеньович (1925) / Лісниче
  • Головко Ілля Андрійович (1906) / Джулинка
  • Колесник Дмитро Костянтинович (1905) / Тернівка
  • Медвідь Валентин Андрійович (1899) / М'якохід
  • Вербецький Матвій Онисимович (1914) / Бирлівка
  • Ковальчук Дем'ян Терентійович (1913) / Флорино
  • Озимий Іван Пилипович (1918) / Війтівка
  • Ратушняк Карпо Ількович (1917) / Війтівка
  • Куцяк Андрій Мефодійович (1904) / Війтівка
  • Головко Андрій Семенович (1913) / Теофілівка
  • Майструк Семен Трохимович (1906) / Сумівка
  • Ковальчук Степан Трохимович (1920) / Голдашівка
  • Сірик Дмитро Микитович (1917) / Яланець
  • Майструк Феодосій Сергійович (1906) / Сумівка
  • Гонтарук Дмитро Левкович (1910) / Кошаринці
  • Римар Никифор Герасимович (1922) / Осіївка
  • Присяжнюк Прокіп Павлович (1906) / Яланець
  • Бевз Іван Іванович (1898) / Лугова
  • Тафлер Михайло Семенович (1915) / Бершадь
  • Майструк Іван Сергійович / Сумівка
  • Кубко Петро Олексійович (1921) / Мала Киріївка
  • Войтенко Сава Григорович (1898) / Михайлівка
  • Коваль Семен Терентійович (1911) / М'якохід
  • Драган Андрій Микитович (1925) / Поташня
  • Небелюк Дмитро Каленьович (1921) / Шляхова
  • Третяк Петро Мефодійович (1895) / Серединка
  • Кац Павло Михайлович (1925) / Бершадь
  • Бабій Опанас Мойсейович (1899) / Маньківка
  • Красноженюк Давид Степанович (1908) / Тирлівка
  • Небелюк Федір Кіндратович (1910) / Шляхова
  • Лихенко Устим Павлович (1895) / Лугова
  • Кравченко Іван Оліянович (1914) / Березівка
  • Бондаренко Григорій Павлович (1919) / Дяківка
  • Резниченко Федір Семенович (1894) / Устя
  • Мельник Йосип Лук'янович (1896) / Устя
  • Поляруш Іван Климович (1915) / Яланець
  • Майструк Прохор Сергійович (1901) / Сумівка
  • Маковський Микола Захарович (1908) / Бершадь
  • Мартич Михайло Трифонович (1921) / Устя
  • Лавренюк Дмитро Якимович (1915) / Яланець
  • Загоренко Павло Медиянович (1912) / П'ятківка
  • Шпилько Антон Феофанович (1913) / Романівка
  • Загоренко Архип Андрійович (1921) / П'ятківка
  • Цюк Яким Карпович (1905) / Серебрія
  • Лановський Василь Купріянович (1912) / Осіївка
  • Швець Хома Григорович (1895) / Чернятка
  • Тилилим Ксень Гаврилович (1918) / Тирлівка
  • Примильський Микола Петрович (1923) / Тернівка
  • Орел Іван Андрійович (1900) / Лугова
  • Скалецький Іван Панкратович (1920) / Михайлівка
  • Думанський Яків Макарович (1909) / Серединка
  • Божок Макар Олександрович (1913) / Яланець
  • Близнюк Іван Бенедиктович (1913) / Серединка
  • Колісник Василь Миколайович (1918) / Баланівка
  • Пустовий Віктор Сергійович (1925) / Бершадь
  • Вихристюк Федот Захарович (1908) / Красносілка
  • Бурик Микола Лук'янович (1918) / Кидрасівка
  • Чорний Степан Аполлонович (1910) / Лісниче
  • Шередько Іван Антонович (1914) / Мала Киріївка
  • Чорний Опанас Михайлович (1920) / Бершадь
  • Безвенюк Тодот Васильович (1912) / Красносілка
  • Задорожний Омелян Миколайович (1905) / М'якохід
  • Андрущенко Семен Юхимович (1920) / Баланівка
  • Розкіш Нестор Тимофійович (1919) / Бирлівка
  • Майданюк Іван Кононович (1902) / П'ятківка
  • Кальниченко Олександр Никифорович / Красносілка
  • Будняк Григорій Трохимович (1898) / Тернівка
  • Крисак Антон Григорович (1908) / Чернятка
  • Качанюк Панфіл Сидорович (1910) / Вовчок
  • Хармай Антон Архипович (1921) / Поташня
  • Бондаренко Микола Митрофанович (1919) / Велика Киріївка
  • Хахалина Данило Карпович (1907) / Теофілівка

Приватні абоненти

Прізвище:
Телефон:
Адреса:
Населений пункт:


Все про Устя
Всього знайдено записів: 134

ПрізвищеТелефонНаселений пунктАдреса
АТАМАНЕНКО Б. І.48668УстяВУЛ. ПАРТИЗАНСЬКА 3
АТАМАНЕНКО М. В.44728УстяВУЛ. НАБЕРЕЖНА 15
АТАМАНЕНКО М. Ф.23634УстяВУЛ. НАБЕРЕЖНА 33
АФОНІНА М. Ф.44757УстяВУЛ. РАДЯНСЬКА 5
БІЛОУС І. В.44610УстяВУЛ. НАБЕРЕЖНА 8
БАЛАЦЮК В. Г.44706УстяВУЛ. ПЕРЕМОГИ
БЕРНАЦЬКА О. Т.44614УстяВУЛ. ЛЕНIНА 79
БЕРНАЦЬКИЙ А. П.44648УстяВУЛ. ШЕВЧЕНКА 5
БОНДАР А. Л.44799УстяВУЛ. ЧЕРВОНОАРМIЙСЬКА 2
БОНДАР С. О.44642УстяПР. НАРОДНИЙ 4
БОРИСЮК О. І.44779УстяВУЛ. ШЕВЧЕНКА
БУНЯК І. Ю.44735УстяВУЛ. ЛЕНIНА 1
ВАСЬКІВСЬКА Т. М.44656УстяВУЛ. ЖОВТНЕВА 10
ВЕРБИЦЬКА В. Д.44749УстяВУЛ. ГАГАРIНА
ВОВК А. І.48600УстяВУЛ. РАДЯНСЬКА 58
ГАВРИЛЬЧЕНКО О. Ф.44655УстяВУЛ. ПРИВОКЗАЛЬНА 12
ГЕДЗЬ В. О.44773УстяВУЛ. ЛЕНIНА 4
ГЛИНЯНА Г. Т.44726УстяВУЛ. САДОВА 17
ГЛИНЯНА Т. Ф.44658УстяВУЛ. САДОВА 19
ГЛИНЯНИЙ П. Я.44756УстяВУЛ. САДОВА 16
ГОЛОВАТИЙ І. П.44634УстяВУЛ. ЛЕНIНА 71
ГОЛУБЕНКО Г. М.44752УстяВУЛ. ЖОВТНЕВА 81
ГОЛУБЕНКО Г. С.44622УстяВУЛ. РАДЯНСЬКА 1 корп. А
ГОНЧАРУК М. С.44788УстяВУЛ. ЖОВТНЕВА 133
ГОНЧАРУК Т. Д.44782УстяВУЛ. ЖОВТНЕВА 69
ГОРБЕНКО В. І.44759УстяВУЛ. ПЕРЕМОГИ
ГОРБЕНКО В. А.44771УстяВУЛ.
ГРЕБІННИК О. Д.44620УстяВУЛ. ПЕРЕМОГИ 2
ГРЕБІННИК О. Д.44650УстяВУЛ. ПЕРЕМОГИ 35
ГРЕБЕННИК М. Я.44754УстяВУЛ. КОМСОМОЛЬСЬКА 19
ГРИГОРЕНКО Л. С.44649УстяВУЛ. САДОВА 64
ГУМЕННИЙ Д. О.44793УстяВУЛ. ПЕРЕМОГИ 45
ДЕРИПАПА Г. Д.44611УстяВУЛ. ГАГАРIНА 5
ДЕРИПАПА Г. Д.44647УстяВУЛ. РАДЯНСЬКА 29
ДОВГАНЬ Ф. К.44775УстяВУЛ. ЛЕНIНА 29
ДРОЗД О. П.44720УстяВУЛ. РАДЯНСЬКА
ДУДНIК А. I.44712УстяВУЛ. ЖОВТНЕВА
ДУДНИК М. І.44721УстяВУЛ. ГАГАРIНА 22
ЖУК Ю. В.44640УстяВУЛ. ПЕРЕМОГИ 76
ЗАВІДНЯК Т. П.44632УстяПР. СПОРТИВНИЙ 3
ЗБОРОВСЬКИЙ А. Б.44755УстяВУЛ. ЧЕРВОНОАРМIЙСЬКА 7
КОЗІР Т. М.48656УстяВУЛ. ЖОВТНЕВА 13
КОРНЕЛЮК А. І.44732УстяВУЛ. ПЕРЕМОГИ 71
КУКУРУДЗЯК В. Г.44783УстяВУЛ. ЛУГОВА
КУШПЕЛА В. Ф.48601УстяВУЛ. САДОВА 22
КУШПЕЛА К. Т.44737УстяВУЛ. РАДЯНСЬКА 17
КУШПЕЛА Я. С.44798УстяВУЛ. 50Р.ЖОВТНЯ 9
ЛЕБIДЬ Л. М.44635УстяВУЛ. ЛЕНIНА 12
ЛЕБІДЬ В. В.44633УстяВУЛ. ЛЕНIНА 46
ЛЕБЕДЬ Г. Д.44767УстяВУЛ. ПЕРЕМОГИ 76
Сторінки:
3 2 1



Останні новини
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Телефонний довідник приватних абонентів бершадського району та м. Бершадь
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення