Fridge magnet wooden gears

Угода про використання матеріалів

Всі права на матеріали, що розміщені на сайті www.bershad.ua належать авторам, і охороняються українським та міжнародним законодавством Про авторські права. Адміністрація даного ресурсу впевнена в тому, що Ви, наш відвідувач з повагою відноситесь до інтелектуальної власності і виконуєте положення діючого українського та міжнародного законодавства Про авторські права. 

 Розділ "НОВИНИ Бершаді" підготовлено редакцією газети "Бершадський край" Всі права на матеріали належать авторам статтей та творчому колективу редакції газети.

 Адміністрація не обов'язково поділяє думку авторів матеріалів, розміщених на сайті.

Матеріали (ресурси, інформація, фото, відео, аудіо, тощо), розміщені на сайті, надані для друку відповідно до угод від організацій-партнерів, або взяті з відкритих джерел або надіслані відвідувачами сайту. Матеріали використовуються в некомерційних цілях.

 Заборонено будь-яке комерційне використання матеріалів сайту без письмового дозволу авторів (правовласників) матеріалів.

 Власники сайту не несуть відповідальність за використання матеріалів, доступних на сайті. Всі матеріали розміщені виключно в ознайомлювальних цілях.

 Всі матеріали і посилання, розташовані на сайті, призначені тільки для задоволення цікавості відвідувачів, власники сайту не несуть відповідальність за можливі наслідки використання їх в цілях, заборонених законами України.

 Користувачі несуть самостійну відповідальність за порядок використання і розповсюдження матеріалів сайту згідно місцевому законодавству своєї країни мешкання. Адміністрація не володіє правовою інформацією по кожній конкретній країні і не відстежує змін в законодавчих нормах різних країн.

 Всі права на графічні, текстові, музичні і інші матеріали, представлені на сайті, належать їх законним власникам. Назва сайту, що знаходиться на графічних матеріалах, говорить лише про те, що ці матеріали розміщені на нашому сервері і жодною мірою не претендує на позначення нашого авторського права на дані матеріали.

 Якщо Ви є автором матеріалів або власником авторських прав на нього, але Ваше авторство не було вказане або Ви заперечуєте проти його використання на сайті – будь ласка зв’яжіться з власниками сайту.

 На сайті не розміщуються матеріали що порушують чинне законодавство, а також матеріали порнографічного змісту.

 Ні за яких умов і обставин відповідальність за наслідки, які прямо або побічно спричинило за собою використання інформації або посилань, розміщених на сайті, не може покладатися на власників сайту і бути підставою для їх судового переслідування.

 Ви можете використовувати матеріали даного сайту на наступних умовах: 

 1. Ви можете копіювати, передруковувати (цілком чи частково) будь-який матеріал з цього сайту лише за умови ОБОВ'ЯЗКОВОГО гіперпосилання на наш сайт і лише для некомерційного використання. 
 2. Ви можете копіювати, передруковувати (цілком чи частково) будь-який матеріал з цього сайту для використання в особистих цілях (тобто для Вашого індивідуального перегляду). 
 3. Ви можете використовувати наш RSS фід (розмістити на сайті, використовувати для особистих цілей). 
 4. Використовуючи матеріали сайту або посилаючись на них, Ви зобов'язуєтесь зберігати їх цілісність та зміст. 
 5. УВАГА! При використанні матеріалів де вказано автора і (або) джерело походження, посилання на автора та джерело походження ОБОВ'ЯЗКОВЕ.
Останні новини
Може бути цікаво

Угода про використання матеріалів - Новини сайту, адреса та реквізити, розміщення реклами - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення