Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)


Знак Води. Характер сильний, життя цікаве. Скорпіон знаходиться під заступництвом двох головних планет: Марса з його силою і жорстокістю і могутнього Нептуна. Цей подвійний вплив обумовлює його характер. Скорпіон бореться, страждає, пожирає себе, відроджується з попілу і являє собою тип контрастний, темпераментний, дуже привабливий, але жорстокий.
Перша трудність для нього - це жити. З першого погляду, у нього є усе, щоб домогтися успіху: енергія, жвавість, сила, але через дратівливість свого характеру в нього багато ворогів.

Скорпіон часто буває в стані подразнення, але свою отруту спрямовує саме на себе. У ньому є щось невловиме і загадкове. Навіть тоді, коли він здається щирим, він замкнутий і нашорошений. Для нього це спосіб захисту. Йому постійно здається, що його критикують, що йому загрожують. І отут він споруджує цілу систему захисту. Коли на нього дійсно нападають, гнів його справді страшний.
У роботі й у виконанні обов’язку він виявляє залізну волю. Ніколи не шукає порятунку в ілюзіях, швидко знаходить слабку точку в людині або ситуації. Це природжений борець. Він користується будь-якими засобами для досягнення мети.
У своїх відношеннях із людьми виявляє порядність і чесність, але рідко прив'язується по-справжньому. Це індивідуаліст, якому дуже дорога його незалежність. Він чудовий лікар - діагност або чудовий хірург, слідчий або адвокат. Талановиті полководці і державні діячі (де Голль, Монтґомері) - уродженці , саме цього знака.

Жінка-Скорпіон. Тут ми маємо два типи: обидва - дуже сильні характери, але в жінок першого типу темперамент прихований, до іншого ж типу належать справді фатальні жінки.
Жінки першого типу за своїм характером нагадують чоловіків. І все, що сказано про чоловіка-Скорпіона, стосується й них. У них чоловічий тип розуму і неприборканої енергії. Жінка цього знака не відразу знаходить собі партнера, що відповідає її вимогам. Її сильний характер зазвичай залучає слабких, пасивних і нерішучих чоловіків, що не відповідають її уявленням про мужність. Проте якщо вона усе ж зважиться на шлюб, то часто допомагає своєму чоловікові зробити кар'єру. У жінок цього типу очі горять і низькі голоси, вони не надають особливого значення сукням і не кокетливі.
Другий тип - жінки кокетливі, дошкульні, зацікавлені, жадібні до відчуттів. Це дуже небезпечна жінка! Усюди, де з'являється, вона несе тривогу і викликає на тих, хто її любить, нещастя. Вона доводить чоловіків до руйнування, а іноді до самогубства. Неприборкана пристрасть майже завжди губить і її саму.

Взаємовідносини знаків. Сприятливі спілки з Рибами, Козерогом, Дівою, Раком. Союз із Водолієм, Левом, Овном приносить нещастя. Велике тяжіння, що існує між Скорпіоном і Овеном, недостатнє для того, щоб уникнути конфліктів через аґресивність обох цих знаків. Скорпіон і Тілець схожі один на одного своєю темпераментністю і власницьким характером. Це породжує між ними сварки. Проте діти від цього шлюбу зазвичай гарні і талановиті. З Близнюками духовна і фізична гармонія, але відношення дуже ускладнені власницьким характером Скорпіона і мінливістю Близнюків. Між Раком і Скорпіоном може виникнути тривала і щаслива спілка, тому що Рак уміє створити атмосферу інтимності, сердечності, необхідну для Скорпіона. Незважаючи на те, що знак Скорпіона сильно притягається знаком Лева і між ними існує фізична гармонія, спілка приречена на загибель. Між Скорпіоном і знаком Терезів рекомендується співробітництво в роботі, але не шлюб. Легкий характер Ваг не по вдачі Скорпіонові, а Ваги бояться занадто жагучого його характеру. Скорпіон і Діва можуть утворити міцний і щасливий союз, доповнюючи один одного. Союз між Скорпіоном і Водолієм спочатку часто псують сварки, але потім, якщо усе улагодиться, спілка може виявитися щасливою. Втім, декілька холодний темперамент Водолія не дуже підходить Скорпіонові. З знаком Риб спілка сприятлива у всіх відношеннях. Треба тільки, щоб Скорпіон не ображав почуття справедливості і тонкощі Риб.

Останні новини
Може бути цікаво

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада) - Гороскоп для всіх знаків зодіаку - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення