Fridge magnet wooden gears

Реклама на сайті

Сайт - це візитівка Вашої організації у всесвітній мережі Інтернет. Оперативний доступ до необхідної інформації незалежно від часу доби і місця розташування, пошук партнерів, клієнтів, постачальників, більш ефективне подання товарів і послуг, інтерактивна взаємодія з потенційними покупцями і партнерами у режимі реального часу. Саме завдяки цьому користувачі Інтернет - Ваші потенційні партнери та клієнти можуть знайти необхідну інформацію про Вашу організацію для подальшого співробітництва. Це допоможе налагодити зв'язки з вітчизняними та іноземними партнерами, інвесторами, потенційними та вже існуючими клієнтами, заявити про себе як про організацію, яка активно працює і розвивається в сучасному світі. Ми пропонуємо Вам скористатися нашими послугами для створення й підтримки власного сайту або сторінки.

Бершадь.UA - це система сайтів для бершадців і про бершадців. Мета – надати повну і вичерпну інформацію про наш край, його історію і сучасність, видатних земляків, довідкову інформацію, бізнес-ресурси та інвестиційні проекти бершадського району, надати можливість інтерактивного спілкування між користувачами, використовуючи конференції, форуми, висвітлення інформації про підприємства та організації нашого краю. Це інформаційна електронна виставка, що надає широкий вибір пропозицій і комплексний пакет послуг, здатна значно збільшити Вашу клієнтську базу й популярність Вашої організації та надати Вам сучасні засоби інформування та зв’язку. Розвиток нашого проекту здійснюється в ногу з виникаючими потребами і вимогами сучасного бізнесу, постійно удосконалюються існуючі сервіси та запроваджуються нові.

Ми використовуємо спільну платформу для всіх сайтів, що дає змогу забезпечити обмін інформацією між сайтами-учасниками. Ваш сайт завжди «живий», на ньому свіжі бершадські новини, останні повідомлення з форумів, а Ваші останні новини завжди на першій сторінці. Скориставшись нашими послугами Ви можете бути впевнені, що Ваші інформація буде донесена до користувача.

Бершадь.UA дозволяє розміщувати інформацію про різні аспекти діяльності Вашої організації: загальну інформацію про організацію, перелік товарів і послуг, фото-матеріали, відео, вакансії, попит, знижки, новини тощо. Вам досить лише надати нам потрібні матеріали в будь-якому вигляді (друкованому чи електронному).
Наша пропозиція - для ділових людей, зацікавлених в інвестуванні та розвитку економіки нашого краю. Створення сторінки в Інтернеті дає можливість Вам мати відкритий офіс 24 години на добу 7 днів на тиждень.Це додасть Вам істотної переваги перед конкурентами та значно розширить коло Ваших клієнтів та партнерів і надасть їм можливість в будь-який момент в будь-якому куточку світу дізнатися додаткову інформацію про Вашу продукцію, поставити Вам запитання чи переглянути прайс-лист. Ви також можете створювати закриті розділи, і надавати доступ до них лише для своїх партнерів чи диллерів.

Розміщення й хостинг Вашого сайту в Інтернеті здійснюватиметься за адресою www.ім’я.bershad.ua Ви отримаєте поштову скриньку виду ім’я@bershad.ua (ім'я– будь-яке вільне ім'я, яке Ви оберете самостійно). При потребі ми зареєструємо для Вас інший домен (наприклад www.ім'я.com.ua, www.ім'я.ua)

Зона імен .bershad.ua зареєстрована виключно для підприємств та організацій бершадського району, що дає можливість одночасно відмітити регіональну приналежність організації та вибрати коротке і привабливе ім’я домену, оскільки малоймовірно що він вже зайнятий.

Якщо Ви не можете фінансово дозволити собі виготовлення окремого сайту – ми радимо скористатись послугою Створення віртуального веб-сайту. Ця послуга в комплексі з доменом www.ім’я.bershad.ua та поштовою скринькою ім’я@bershad.ua надасть Вам можливість отримати повноцінне інтернет-представництво на базі нашої системи. Ви отримаєте всі функціональні можливості, які вже є, або будуть запроваджуватись на Бершадь.UA, власну структуру сайту, можливість створення власних фотогалерей, зворотнього звязку тощо. За мінімальних витрат Ви одержите функціональний сайт із можливістю розміщення інформації про організацію, каталогу товарів і послуг, фотоматеріалів, цін, прайс-листів, сертифікатів й ліцензій, нагород, новин організації, а також контактну інформацію з можливістю зворотнього зв’язку за допомогою форми на сайті. Для багатьох користувачів зворотній зв’язок через форму на сайті набагато зручніший, ніж листування за допомогою пошти або телефону.

Вся нова інформація, розміщена на Вашій сторінці (вакансії, попит, знижки, новини, оголошення), автоматично розміщується на головній сторінці сайту Бершадь.UA за адресою http://www.bershad.ua/ Це дозволяє істотно розширити аудиторію, що познайомиться з нею.

Функціональні можливості системи дозволяють створити будь-яку структуру сайту, максимально ефективно представивши інформацію на ньому щоб створити сайт для вирішення різних завдань: інформування відвідувачів про новинки Вашої продукції, завжди свіжі ціни, фото- та відео-матеріали продукції та будь-яку іншу інформацію про Ваше підприємство, яку Ви хочете донести до своїх клієнтів, цілодобова підтримка, продаж товарів і послуг, сервісне обслуговування клієнтів тощо. Можливості системи постійно удосконалюються. Ми додаємо нові сервіси та удосконалюємо існуючі, враховуючи побажання відвідувачів.

Додатковою послугою є реклама на сайті – це можливість розміщення рекламних блоків на всіх сторінках всіх сайтів системи Бершадь.UA, превага яких в тому, що вони можуть бути як статичними так і анімованими і є одночасно посиланням на Ваш сайт, або сторінку, де розміщується більш детальна інформація про товар чи контактні дані.

За мінімальних витрат ви отримуєте повноцінне представництво, що доступне з будь-якого куточку світу цілодобово, щоденно. Все вирішується в комплексі і в одному місці, що значно економить Ваш час і кошти.


Завжди раді співпраці з Вами. Будьте першими!


Дивіться також в розділі  Розміщення реклами
»  Цей Закон визначає засади рекламної діяльності в Україні, регулює відносини, що виникають у процесі виробництва, розповсюдження та споживання реклами.
»  Сайт - це візитівка Вашої організації у всесвітній мережі Інтернет. Оперативний доступ до необхідної інформації незалежно від часу доби і місця розташування, пошук партнерів, клієнтів, постачальників, більш ефективне подання товарів і послуг,...
Всі статті розділу Розміщення реклами »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Урочисте зібрання "Ліс - краса й багатство краю"</b><br />13 грудня 2011 року о 10 годині членами Сумівського шкільного ліництва «Юні друзі лісу» Сумівської ЗОШ І &ndash; ІІІ...
6 фото   
<b>Еко-музичний благодійний фестиваль «SKYLINE»</b><br />15 та 16 липня острів Анталька с. Флорино перетворився на зону стильної музики і відпочинку під відкритим небом. Адже...
11 фото   
<b>Зима</b><br />&#160;Один зимовий день
3 фото   
<b>«Голубий вогник» – в оселі ставчан</b><br />Жителі Ставків довго чекали цього дня, і ось нарешті він настав. Минулої суботи в селі було велике свято &ndash;...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Голдашівка
Ткачук Іван Павлович (1921) 1921 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1944 р.

З історії Бершаді
14 березня 1944 року для бершадців настав радісний день: війська 2-го Українського фронту визволили їх рідне місто. В пам'ять про воїнів та земляків які віддали своє життя за визволення Бершаді, в центрі міста на братських могилах споруджено обеліски та скульптурні групи, біля підніжжя яких завжди живі квіти. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Реклама на сайті - Умови розміщення реклами для підприємств та організацій - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення