• Юрченко Архип Іванович (1909) / Флорино
  • Клітченко Дмитро Іванович (1907) / Дяківка
  • Бевз Євгеній Дементійович (1920) / Берізки-Бершадські
  • Зіцерман Мойша Аронович (1907) / Бершадь
  • Приятельчук Марія Архипівна (1916) / Крушинівка
  • Білодід Іван Павлович (1912) / Осіївка
  • Кравець Кіндрат Васильович (1908) / Джулинка
  • Татков Михайло Мелетійович (1911) / Лісниче
  • Балинець Василь Степанович (1905) / Флорино
  • Луговацький Микита Юхимович (1910) / Берізки-Бершадські
  • Тропак Микола Олександрович (1912) / Бершадь
  • Салига Іван Леонтійович (1918) / Яланець
  • Цибульський Володимир Іванович (1916) / Романівка
  • Мазур Михайло Климович (1916) / Тернівка
  • Лисий Хома Петрович (1910) / Війтівка
  • Гульфіней Шлаїм Мошкович (1900) / Тернівка
  • Яворський Іван Григорович (1925) / Романівка
  • Наконечний Кирило Васильович (1919) / Серебрія
  • Кельман Кузьма Макарович (1922) / Бирлівка
  • Скалецький Митрофан Гаврилович (1914) / Михайлівка
  • Вожатюк Іларіон Михайлович (1910) / Серединка
  • Малаховський Михайло Никодимович (1906) / Голдашівка
  • Херсонюк Архип Тимофійович (1911) / Берізки-Бершадські
  • Вовк Панфіл Федорович (1904) / Устя
  • Бабенко Дем'ян Федорович (1920) / Романівка
  • Микуляк Зіновій Євменович (1920) / Тирлівка
  • Стащук Олександр Григорович (1920) / Мала Киріївка
  • Усатенко Антон Зіновійович (1912) / Кошаринці
  • Паламарчук Семен Несторович (1906) / Шляхова
  • Громлюк Іван Маркович (1905) / Війтівка
  • Ковальчук Пилип Семенович (1908) / Ставки
  • Ткачик Григорій Михайлович (1912) / Ставки
  • Драпак Тимофій Іванович (1905) / Михайлівка
  • Рудик Іван Спиридонович (1920) / П'ятківка
  • Мартинюк Танасій Іванович (1909) / Голдашівка
  • Кіщук Антон Томович (1913) / Бирлівка
  • Рибак Микола Дмитрович / Тернівка
  • Ємець Сергій Іванович (1907) / Романівка
  • Дмитрик Сидір Сергійович (1903) / Тирлівка
  • Пацар Юхтим Арсенович (1901) / Бирлівка
  • Шевчук Микола Петрович (1902) / Тернівка
  • Ужвак Григорій Костянтинович (1925) / Крушинівка
  • Манченко Федір Архипович (1906) / Маньківка
  • Гонтарук Дмитро Федорович (1909) / Кошаринці
  • Желденовський Михайло Давидович (1917) / Бершадь
  • Миронович Володимир Михайлович (1911) / Флорино
  • Макарчук Іван Самійлович (1921) / П'ятківка
  • Черешинський Василь Іванович (1908) / Романівка
  • Кузик Сергій Аврамович (1919) / Теофілівка
  • Попсуй Іван Васильович (1901) / Війтівка
  • Ярош Прокіп Леонтійович (1921) / Поташня
  • Коваленко Павло Сильвестрович (1898) / Маньківка
  • Головінський Григорій / Осіївка
  • Довгонос Володимир Абрамович (1906) / Бершадь
  • Бойко Василь Сергійович (1901) / Тирлівка
  • Терещенко Іван Миколайович (1920) / Джулинка
  • Бевз Самуїл Степанович (1908) / Берізки-Бершадські
  • Воронюк Семен Лазарович (1915) / П'ятківка
  • Волощук Федір Денисович (1897) / Осіївка
  • Куриленко Арій Никифорович / Велика Киріївка
  • Петрашевський Федір Якимович (1901) / Ставки
  • Шередько Іван Антонович (1914) / Мала Киріївка
  • Павлишин Григорій Савич (1924) / Джулинка
  • Рябошапка Лук'ян Арсенович (1920) / Вовчок
  • Хмарук Фризон Євтихійович (1904) / Війтівка
  • Кухаренко Григорій Максимович (1923) / Осіївка
  • Койбійчук Дмитро Костянтинович (1916) / Джулинка
  • Пшенишний Марно Гордійович (1915) / Осіївка
  • Начорний Леонтій Никифорович (1902) / Джулинка
  • Панченко Яків Васильович / Ставки
  • Вдовиченко Данило Віталійович (1905) / Вовчок
  • Симоник Володимир Васильович (1921) / Флорино
  • Цюпко Іван Михайлович (1924) / Баланівка
  • Кучер Арсень Максимович (1895) / Шляхова
  • Майданюк Тихін Васильович (1911) / П'ятківка
  • Чернета Яків Йосипович (1925) / Баланівка
  • Шевчук Федір Максимович (1914) / Бирлівка
  • Якимишин Іван Федорович (1913) / Бирлівка
  • Слободяник Василь Іванович (1925) / Тернівка
  • Янчук Степан Леонтійович (1897) / Сумівка
  • Поворозний Аврам Корнилович (1917) / Баланівка
  • Вишняк Лейба Айзикович (1914) / Бершадь
  • Лукашенко Дементій Митрофанович (1918) / Шумилів
  • Бучок Филимон Іванович (1919) / Осіївка
  • Кабак Саватій Семенович (1905) / Берізки-Бершадські
  • Ковальчук Дем'ян Терентійович (1913) / Флорино
  • Кушпела Микола Васильович (1911) / Устя
  • Пернатий Тодор Вустянович (1923) / Михайлівка
  • Кушнір Василь Романович (1919) / Кошаринці
  • Чапалда Степан Васильович (1922) / Березівка
  • Коретнюк Гнат Лук'янович (1898) / Бершадь
  • Рудик Василь Павлович (1910) / Михайлівка
  • Безвенюк Олексій Степанович (1920) / Красносілка
  • Циркалюк Семен Омелянович (1917) / Чернятка
  • Погребняк Іван Самсонович (1911) / Велика Киріївка
  • Шевчук Карпо Микитович (1905) / Велика Киріївка
  • Рахновецький Олексій Савич (1909) / Вовчок
  • Кравець Василь Кирилович (1918) / Шляхова
  • Безубенко Яків Гнатович (1924) / Осіївка
  • Годованець Афанасій Прокопович (1906) / Ставки

ВЕЛИКІ ПРАВОСЛАВНІ СВЯТА


Двунадесяті свята
7 січня, середа – Різдво Христове.
19 січня, понеділок –Хрещення Господнє.
15 лютого, неділя – Стрітення Господнє.
7 квітня, вівторок – Благовіщення Пресвятої Богородиці.
12 квітня, неділя – Вхід Господній до Єрусалиму.
28 травня, четвер – Вознесіння Господнє.
7 червня, неділя – День Святої Трійці.
19 серпня, середа – Преображення Господнє.
28 серпня, п'ятниця – Успіння Пресвятої Богородиці.
21 вересня, понеділок – Різдво Пресвятої Богородиці.
27 вересня, неділя – Воздвиження Хреста Господнього.
4 грудня, п'ятниця – Уведення в храм Пре - святої Богородиці.

Великі свята
14 січня, середа – Обрізання Господнє та пам'ять святителя Василя Великого.
7 липня, вівторок – Різдво Іоанна Предтечі.
12 липня, неділя – Святих первоверховних апостолів Петра та Павла.
11 вересня, п'ятниця – Усікновення голови Іоанна Предтечі.
14 жовтня, середа – Покров Пресвятої Богородиці.

Седмиці
Святки з 7 до 17 січня.
Митаря і фарисея з 8 до 14 лютого.
Сирна (масляниця) з 22 до 28 лютого.
Пасхальна з 19 до 25 квітня.
Троїцька з 7 до 13 червня.

Дні особливого поминання померлих
Вселенська батьківська (м'ясопусна) субота – 21 лютого.
Субота 2-ї седмиці Великого посту – 14 березня.
Субота 3-ї седмиці Великого посту – 21 березня.
Субота 4-ї седмиці Великого посту – 28 березня.
Радонниця – 28 квітня.
Троїцька поминальна батьківська субота – 6 червня.
Дмитрівська поминальна батьківська субота – 7 листопада.

Багатоденні пости
Великий піст з 2 березня до 18 квітня.
Петрів піст з 15 червня до 15 липня.
Успенський піст з 14 до 28 серпня.
Різдвяний піст з 28 листопада до 6 січня 2010 року.

Одноденні пости
У середу та п'ятницю кожної неділі.
11 вересня – Усікновення голови Хрестителя Іоанна.
27 вересня – Воздвиження Хреста Господнього.





Останні новини
Може бути цікаво

ВЕЛИКІ ПРАВОСЛАВНІ СВЯТА - Православний календар на поточний рік - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення