• Федченко Онисько Ількович (1903) / Серединка
  • Задерей Олексій Михайлович (1900) / Тернівка
  • Волощук Павло Мефодійович (1926) / Серебрія
  • Поліщук Мойсей Григорович (1912) / Маньківка
  • Супокорса Володимир Пилипович (1918) / Березівка
  • Манченко Тимофій Лазарович (1903) / Серединка
  • Химчук Федот Федотович (1914) / Війтівка
  • Клейман Шміль Зусьович (1906) / Бершадь
  • Кулинич Олександр Семенович (1906) / Кидрасівка
  • Бондар Сруль Борухович (1902) / Бершадь
  • Жеребець Дмитро Данилович (1923) / Баланівка
  • Таран Юхим Мойсейович (1911) / Маньківка
  • Бондаренко Пилип Степанович (1901) / Дяківка
  • Білозор Лук'ян Герасимович (1925) / Бирлівка
  • Дмитрик Онуфрій Леонтійович (1908) / Бирлівка
  • Криворука Павло Данилович (1906) / Війтівка
  • Блонський Омелян Север'янович (1906) / Поташня
  • Тарковський Дмитро Михайлович (1912) / Крушинівка
  • Безвенюк Михайло Микитович (1923) / Красносілка
  • Римар Никифор Герасимович (1922) / Осіївка
  • Люборанський Іван Онисимович (1923) / Вовчок
  • Беник Григорій Ількович (1921) / Кидрасівка
  • Токаренко Тодосій Сергійович (1916) / Кошаринці
  • Мазуренко Іван Якович (1902) / П'ятківка
  • Легкун Василь Іванович (1920) / Бершадь
  • Білодерик Дмитро Гаврилович (1926) / Бирлівка
  • Шарган Степан Левкович / Дяківка
  • Барабаш Іван Тимофійович (1912) / Бершадь
  • Шелос Володимир Степанович (1921) / Бершадь
  • Гонтарук Павло Гаврилович (1899) / Сумівка
  • Павлишин Іван Васильович (1910) / Яланець
  • Череушенко Василь Матвійович (1915) / Маньківка
  • Буркан Степан Трифонович (1918) / Джулинка
  • Іванчук Петро Зіновійович (1923) / Сумівка
  • Семенюк Іван Герасимович (1903) / Шляхова
  • Паровий Іван Євдокимович (1907) / Михайлівка
  • Мельничук Василь Кирилович (1920) / Осіївка
  • Гевко Іван Петрович (1918) / Флорино
  • Бурлака Андрій Йосипович (1915) / М'якохід
  • Поліщук Федір Митрофанович (1913) / Флорино
  • Рябокучма Павло Сергійович (1916) / Ставки
  • Черноволюк Самуїл Парфенович (1897) / Війтівка
  • Химич Йосип Овксентійович (1907) / Лугова
  • Бойко Гнат Карпович (1922) / Голдашівка
  • Реверук Овксентій Тимофійович (1912) / Війтівка
  • Бабенко Семен Федорович (1916) / Романівка
  • Безносюк Іван Васильович (1902) / Шляхова
  • Курка Павло Петрович (1917) / Війтівка
  • Кучерук Тимофій Томович (1904) / Баланівка
  • Тищенко Трифон Назарович (1916) / Маньківка
  • Панич Давид Федорович (1918) / Бирлівка
  • Охота Лукаш Савич (1912) / Чернятка
  • Бондар Трохим Федорович (1919) / Війтівка
  • Стащук Іван Григорович (1907) / Мала Киріївка
  • Мазурик Василь Архипович (1922) / Осіївка
  • Вдовиченко Семен Аполлонович (1914) / Лісниче
  • Колібабчук Данило Кирилович (1913) / Серединка
  • Бездітний Сильвестр Микитович (1914) / Кошаринці
  • Василюк Анатолій Тимофійович (1920) / Серединка
  • Грищенко Федір Павлович (1925) / Велика Киріївка
  • Кищук Василь Денисович (1908) / Війтівка
  • Білодід Михайло Якович / Мала Киріївка
  • Кучер Калень Сильвестрович (1899) / Війтівка
  • Папчук Яків Гордійович (1890) / Шляхова
  • Деркач Гнат Михайлович (1910) / Кидрасівка
  • Карасевич Григорій Христофорович (1913) / Лісниче
  • Бойчук Герасим Антонович (1921) / П'ятківка
  • Пальчинський Федір Олександрович (1922) / Флорино
  • Запородцук Микола Петрович (1915) / Джулинка
  • Мазурков Леонтій Юхимович (1921) / Бершадь
  • Ватенмахер Лев Борисович (1925) / Бершадь
  • Швагер Михайло Лазарович (1900) / Тирлівка
  • Шнайдер Мотель Ісакович / Бершадь
  • Мазур Іван Родіонович (1922) / П'ятківка
  • Матвієнко Тимофій Єфремович (1907) / Бершадь
  • Хоменко Ісак Пилипович (1905) / Джулинка
  • Матіїшин Олександр Улянович (1910) / Джулинка
  • Стасюк Степан Андрійович (1905) / Джулинка
  • Усатий Степан Артемович (1923) / Шумилів
  • Вербецький Микола Овксентійович (1909) / Шумилів
  • Грицик Іван Григорович (1908) / Кошаринці
  • Заїка Василь Давидович (1904) / П'ятківка
  • Швакуляк Євдоким Сергійович (1907) / Берізки-Бершадські
  • Блажко Василь Іванович (1910) / Флорино
  • Запорощук Данило Трохимович (1921) / Ставки
  • Лінивий Іван Захарович (1914) / Осіївка
  • Кокович Хома Іванович (1924) / Баланівка
  • Чернега Володимир Якимович / Березівка
  • Шляц Леонід Максимович (1918) / Бершадь
  • Бондарчук Ісак Каленьович (1895) / Лісниче
  • Тимошенко Євтихій Терентіойвич (1908) / Маньківка
  • Паскаренко Леонтій Федорович (1904) / Сумівка
  • Чернов Петро Пантелеймонович (1916) / Тирлівка
  • Кокошко Іван Лаврентійович (1918) / Джулинка
  • Мордух Митрофан Степанович (1926) / Війтівка
  • Шинкаренко Андрій Карпович (1912) / Дяківка
  • Боголюк Андрій Лаврович (1917) / Велика Киріївка
  • Горогошко Павло Пахомович / Мала Киріївка
  • Бевзюк Григорій Карпович (1897) / П'ятківка
  • Коновко Василь Миколайович (1925) / Шляхова

Професійні та неофіційні свята

Дата Подія
1 січня День Соборності України
26 січня Міжнародний день митника
29 січня День працівників пожежної охорони
14 лютого День Святого Валентина
23 лютого День захисника Вітчизни
2-га субота березня День землевпорядника
15 березня День споживача
3-тя неділя березня День працівників житлово-комунального господарства
23 березня Всеукраїнський день працівників культури та аматорів нар. мистецтва
23 березня Всесвітній метеорологічний день
23 березня Всесвітній день книги і авт. права
25 березня День Служби безпеки України
26 березня День внутрішніх військ
27 березня День театру
1 квітня День сміху
1-ша неділя квітня День геолога
7 квітня День здоров'я
12 квітня День авіації та космонавтики
18 квітня День пам'яток історії та культури
3-тя субота квітня День довкілля
22 квітня День Землі
28 квітня День поріднених міст
2-га неділя травня День Матері
3-тя субота травня День науки
3-тя субота травня День Європи
15 травня Міжнародний день сім'ї
18 травня День музеїв
Остання субота травня День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження
Остання неділя травня День хіміка
28 травня День прикордонника
29 травня Міжнародний день миротворців
1 червня День захисту дітей
5 червня День охорони навколишнього середовища
6 червня День журналіста
1-ша неділя червня День працівників місцевої промисловості
2-га неділя червня День працівників легкої промисловості
3-тя неділя червня День медичного працівника
3-тя неділя червня День санітарно-епідеміологічної служби
22 червня День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
23 червня День державної служби
25 червня День митної служби України
Останняя неділя червня День молоді
1 липня День архітектури України
1-ша субота липня День кооперації
1-ша неділя липня День Військ Протиповітряної оборони України
1-ша неділя липня День працівників морського та річкового флоту
2-га неділя липня День рибалки
16 липня День бухгалтера
3-тя неділя липня День металурга
Остання неділя липня День працівників торгівлі
1 серпня День Військово-Морських Сил України
2 серпня День аеромобільних військ України
1-ша неділя серпня День залізничника
8 серпня День військ зв'язку
2-га неділя серпня День будівельника
2-га неділя серпня День працівників вет. медицини
19 серпня День бджолярства
Остання субота серпня День авіації України
Остання неділя серпня День шахтаря
1 вересня День знань
1-ша неділя вересня День підприємця
8 вересня День працівників нафтової та газової промисловості
2-га субота вересня День українського кіно
2-га субота вересня День фізичної культури і спорту
2-га неділя вересня День танкістів
256 день в році Всесвітній день програміста
21 вересня Міжнародний день миру
22 вересня День партизанської слави
3-тя субота вересня День фармацевтичного працівника
3-тя субота вересня День винахідника і раціоналізатора
3-тя неділя вересня День працівників лісу
4-та неділя вересня День машинобудівника
27 вересня День туризму
30 вересня Всеукраїнський день бібліотек
1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку
1 жовтня Міжнародний день музики
1-ша неділя жовтня День працівників освіти
8 жовтня День юриста
9 жовтня Всесвітній день пошти
10 жовтня День працівників стандартизації та метрології
14 жовтня День Українського козацтва
2-га неділя жовтня День художника
3-тя неділя жовтня День працівників харчової пром.
24 жовтня День Організації Об'єднаних Націй
Остання субота жовтня День рятівника
Остання неділя жовтня День автомобіліста та дорожника
30 жовтня День податкової служби України
3 листопада День інженерних військ
3 листопада День ракетних військ і артилерії
4 листопада День Національної гвардії України
4 листопада День прикордоника
1-ша неділя листопада День працівника соціальної сфери
9 листопада День укр. писемності та мови
16 листопада День працівників радіо, телебачення, зв'язку
17 листопада День студента
19 листопада День працівників гідрометеорологічної служби
3-тя неділя листопада День працівників сільського господарства
1 грудня День працівників прокуратури
3 грудня Міжнародний день інвалідів
5 грудня День працівників статистики
6 грудня День Збройних сил
7 грудня День місцевого самоврядування
10 грудня День прав людини
12 грудня День Сухопутних військ України
15 грудня День працівників суду
19 грудня День адвокатури
20 грудня День працівників міліції
3-тя неділя грудня День енергетика
22 грудня День української дипломатії
24 грудня День працівників архівних установ




Останні новини
Може бути цікаво

Професійні та неофіційні свята - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення