• Жеребко Андрій Семенович (1924) / Осіївка
  • Бондаренко Мирон Костянтинович (1919) / Дяківка
  • Віхренко Михайло Мефодійович (1901) / Баланівка
  • Татков Михайло Мелетійович (1911) / Лісниче
  • Макарчук Михайло Іванович (1917) / Шляхова
  • Ковбасюк Андрій Іванович (1918) / Тирлівка
  • Солган Борис Соломонович (1907) / Бершадь
  • Подолян Микола Ананійович (1924) / Війтівка
  • Сікорський Іван Хтомович (1907) / Тернівка
  • Садовий Петро Іванович (1920) / Поташня
  • Паскаренко Олексій Йосипович (1922) / Сумівка
  • Косецький Федір Сидорович (1905) / Баланівка
  • Мазур Микола Федорович (1919) / Тернівка
  • Вербецький Микола Овксентійович (1909) / Шумилів
  • Янчук Родіон Романович (1909) / Бирлівка
  • Крисак Сильвестр Созонович (1918) / Чернятка
  • Сопільняк Степан Олександрович (1922) / Флорино
  • Медведчук Сава Лук'янович (1902) / Хмарівка
  • Коваль Олександр Микитович (1919) / Ставки
  • Крисак Кирило Петрович / Чернятка
  • Федоришин Оксен Феодосійович (1912) / Маньківка
  • Зозуля Іван Микитович (1911) / Кидрасівка
  • Бернацький Мефодій Петрович (1899) / Устя
  • Дяченко Мойсей Мефодійович (1907) / Сумівка
  • Співак Петро Іванович (1912) / Тернівка
  • Божок Костянтин Несторович (1906) / Велика Киріївка
  • Булка Григорій Тихонович (1914) / Тернівка
  • Дудник Павло Ксенофонтович (1914) / Красносілка
  • Когутовський Данило Павлович (1922) / Лугова
  • Гевел Василь Степанович (1921) / Шляхова
  • Грановський Борис Ізраїльович (1900) / Тернівка
  • Мельник Іван Савич (1915) / Яланець
  • Грищук Іван Семенович (1912) / Флорино
  • Безверхній Тодосій Гнатович (1906) / М'якохід
  • Маньківський Василь Платонович (1910) / Тернівка
  • Олексюк Мефодій Михайлович (1914) / Березівка
  • Гладиборода Андрій Потапович (1924) / П'ятківка
  • Качан Іван Павлович (1911) / Тернівка
  • Мороз Митрофан Тодорович (1906) / Джулинка
  • Дмитриченко Максим Михайлович (1920) / Ставки
  • Свирида Зіновій Єлізарович (1909) / Лісниче
  • Сметанський Тимофій Володимирович / Мала Киріївка
  • Ратушняк Максим Іванович (1913) / Війтівка
  • Гадійчук Лукаш Михайлович (1903) / П'ятківка
  • Кузьмінчук Терень Григорович (1901) / П'ятківка
  • Синявський Омелян Самійлович (1922) / П'ятківка
  • Соколюк Федір Прокопович (1919) / Осіївка
  • Худолій Павло Макарович (1903) / Шляхова
  • Фурман Перець Йосипович (1915) / П'ятківка
  • Жеребко Олександр Опатійович (1922) / Устя
  • Кушнір Петро Євдокимович (1924) / Велика Киріївка
  • Коваль Іван Гаврилович (1917) / Тирлівка
  • Руденко Влас Кіндратович (1916) / Війтівка
  • Підлубний Іван Харитонович (1925) / Баланівка
  • Швець Яків Семенович (1911) / Велика Киріївка
  • Яценко Тит Мефодійович (1906) / Маньківка
  • Гаврилишин Іван Федорович (1923) / Флорино
  • Гергелюк Архип Андрійович (1905) / П'ятківка
  • Кульчицький Євгеній Іванович / Осіївка
  • Деркач Василь Федорович (1920) / Устя
  • Росохатий Василь Іванович (1920) / Бершадь
  • Гавриш Дем'ян Григорович (1910) / П'ятківка
  • Луцько Омелян Макарович (1910) / Баланівка
  • Гавриш Купріян Данилович (1897) / П'ятківка
  • Вдовиченко Данило Віталійович (1905) / Вовчок
  • Корман Зельман Аронович (1902) / Бершадь
  • Гуцол Григорій Пилипович (1906) / Тирлівка
  • Химич Петро Васильович (1908) / Маньківка
  • Кравець Кирило Степанович (1899) / Хмарівка
  • Горбенко Федір Євдокимович (1926) / Велика Киріївка
  • Дабіжа Сергій Христофорович (1914) / Лісниче
  • Корпан Іван Каленикович (1921) / Поташня
  • Краєвський Степан Володимирович (1922) / Баланівка
  • Кривенький Єфрем Іванович (1905) / Ставки
  • Богачук Андрій Євдокимович (1915) / Устя
  • Андрущенко Федір Васильович (1918) / Сумівка
  • Гудименко Лукаш Митрофанович (1910) / Велика Киріївка
  • Богаченко Василь Трохимович (1899) / Бершадь
  • Титов Сергій Никифорович (1926) / П'ятківка
  • Тихоненко Петро Ількович (1904) / Кидрасівка
  • Дідик Платон Всеволодович (1911) / Лісниче
  • Хахалина Григорій Наумович (1925) / Шляхова
  • Бондар Григорій Михайлович (1899) / Бершадь
  • Кондратюк Пантелеймон Омелянович (1916) / Лугова
  • Білоус Захар Терентійович / Дяківка
  • Бевз Роман Йосипович (1916) / Кидрасівка
  • Медвідь Іларіон Тодорович / М'якохід
  • Сікорський Петро Никифорович (1921) / Серединка
  • Крутоярський Ушер Мейлахович / Тернівка
  • Хворостяний Серафим Сергійович (1911) / Берізки-Бершадські
  • Каричківський Влас Євдокимович (1920) / П'ятківка
  • Криворучко Михайло Никифорович (1905) / Теофілівка
  • Божок Микола Мефодійович (1915) / Яланець
  • Пархоменко Митрофан Захарович (1913) / Баланівка
  • Саранюк Іван Кіндратович (1913) / Баланівка
  • Чорнокульський Андрій Купріянович (1925) / Крушинівка
  • Манзій Леонтій Андрійович (1902) / Осіївка
  • Ужвак Серафим Якович (1908) / Крушинівка
  • Магдич Арсень Онуфрійович (1910) / Серединка
  • Мазур Ян Войткович (1921) / Поташня

Штрих-коди

Код Країна
000-139 США Канада
300-379 Франція
380 Болгарія
383 Словенія
385 Хорватія
387 Боснія та Герцоговина
400-440 Німеччина
450-459 та
490-499 Японія
470 Киргизтан
460-469 Росія(Російська Федерація)
471 Тайвань
474 Естонія
475 Латвія
476 Азербайджан
477 Литва
478 Узбекистан
479 Шрі-Ланка
480 Філіппіни
481 Білорусь
482 Україна
484 Молдова
485 Вірменія
486 Грузія
487 Казахстан
489 Гонконг
500-509 Великобританія
520 Греція
528 Ліван
529 Кіпр
531 Македонія
535 Мальта
539 Ірландія
540-549 Бельгія,Люксембург
560 Португалія
569 Ісландія
570-579 Данія
590 Польща
594 Руминія
599 Угорщина
600-601 Південна Африка
608 Бахрейн
609 Маврикій
611 Марокко
613 Алжир
616 Кенія
619 Туніс
621 Сирія
622 Єгипет
624 Лівія
625 Йорданія
626 Іран
627 Кувейт
628 Саудівська Аравія
629 ОАЕ
640-649 Фінляндія
690-695 Китай
700-709 Норвегія
729 Ізраїль
730-739 Швеція
740 Гватемала
741 Сальвадор
742 Гондурас
743 Нікарагуа
744 Коста-Ріка
745 Панама
746 Домініканська Республіка
750 Мексика
759 Венесуела
760-769 Швейцарія
770 Колумбія
773 Уругвай
775 Перу
777 Болівія
779 Аргентина
780 Чилі
784 Парагвай
786 Еквадор
789-790 Бразилія
800-893 Італія
840-849 Іспанія
850 Куба
858 Словаччина
859 Чехія
860 Сербія та Черногорія
867 Північна Корея
869 Туреччина
870-879 Нідерланди
880 Південна Корея
884 Камбоджа
885 Таїланд
888 Сінгапур
890 Індія
893 В'єтнам
899 Індонезія
900-919 Австрія
930-939 Австралія
940-949 Нова Зеландія
955 Малайзія
958 Макао




Останні новини
Може бути цікаво

Штрих-коди - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
  • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
    18.05.2020(063) 431-41-18
  • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
    13.04.2020(067) 225-27-18
  • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
    08.04.2020(096) 095-84-08
  • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
    16.03.2020(098) 908-43-57
  • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
    27.01.2020(068) 041-74-83
  • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
    26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення