Fridge magnet wooden gears

Освіта і наука

 Обласний семінар методистів

Обласний семінар методистів

16 Грудня 2014, 09:00 / Флорино

Нещодавно на базі Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся обласний семінар методистів РМК, відповідальних за початкову освіту, з проблеми: «Впровадження нового змісту Державного стандарту початкової загальної освіти. Управлінський аспект організаційнометодичного забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою». У роботі семінару... читати далі ...»

 Є на що подивитись і багато чому навчитись

Є на що подивитись і багато чому навчитись

12 Листопада 2014, 10:00

Ця думка міцно утвердилась у нас після того, як ми, учителі трудового навчання шкіл Чечельницького району, відвідали Війтівську школу. Практика організовувати семінари учителів-предметників з метою вивчення кращого досвіду, в тому числі й за межами району, була започаткована нашим районним методичним кабінетом кілька років тому. І вона цілком виправдана, бо маємо можливість вчитись і... читати далі ...»


 Районна святкова конференція

Районна святкова конференція

19 Жовтня 2014, 10:00

Нещодавно відбулася районна святкова конференція працівників освіти Бершадщини, присвячена Дню учителя. У вчительському колі радо вітали почесних гостей. На святі були присутні голова райдержадміністрації А.Т Головня, заступник голови районної ради В.С. Бондаренко, перший заступник голови райдержадміністрації В.Е. Ольшевський, заступник міського голови В.А. Паламарчук, а також ветерани... читати далі ...»

 За якісний і змістовний відпочинок дітей

За якісний і змістовний відпочинок дітей

29 Червня 2014, 14:39 / Бершадь / Баланівка / Лісниче / Ставки / Шумилів

Літо завжди викликає позитивні емоції та асоціюється із відпочинком. Отримати масу гарних вражень та відпочити досхочу мали цьогоріч діти в пришкільних таборах Бершаді та району. Про роботу в пришкільних таборах розповіла Руслана РУДЕНКО – головний спеціаліст відділу освіти Бершадської РДА. – На основі листа Міністерства освіти і науки України у цьому році змінено підхід до формування мережі... читати далі ...»

На знімку: виступають учителі української літератури і музики Людмила Кравченко та Валентина Морванюк. Побратими по слову і духу

Побратими по слову і духу

20 Червня 2014, 09:00 / Бершадь

Цікавий відкритий урок на тему «Співзвучність творчості Василя Думанського і Анатолія Колісника» наприкінці нинішнього навчального року провела вчителька Серединської ЗОШ І-ІІІ ступенів Людмила Кравченко. Варто відзначити, що він – авторський, оригінальний. Дослідження філолога з Бершадщини відзначили на сторінках обласної газети «Слово педагога», яка надрукувала конспект заняття. Того дня... читати далі ...»

На знімку: проведення роботи біля метеорологічного куточка з дітьми старшого дошкільного віку. Семінар у Війтівці

Семінар у Війтівці

18 Червня 2014, 09:00 / Війтівка

На базі дошкільних закладів «Світлячок», «Мрія» с. Війтівки відбувся районний семінар завідуючих та методистів ДНЗ на тему «Розвиток креативності засобами тактильної педагогіки». Учасників семінару ознайомлено із програмно-методичним забезпеченням у групах, методичному кабінеті, розвивальним середовищем на спортивно-ігрових майданчиках. Також представлено виставку робіт вихователів, дітей та... читати далі ...»

На фото: переможці і призери олімпіад і конкурсів "Золотий Олімп" обдарованої молоді

"Золотий Олімп" обдарованої молоді

5 Червня 2014, 09:00 / Устя / Яланець

Педагоги Бершадщини вміло плекають юні інтелектуальні таланти. Яскраве підтвердження цьому – успіхи бершадських школярів у районних, обласних, всеукраїнських олімпіадах і конкурсах учнівської творчості. Як уже повідомлялося, минулого тижня, за гарною багаторічною традицією, обдарованих учнів та їхніх творчих, ініціативних учителів-наставників урочисто вшановували на загальнорайонному святі... читати далі ...»

 Крок назустріч особистості

Крок назустріч особистості

3 Червня 2014, 09:00

У рамках просвітницької роботи щодо популяризації інклюзивної освіти, збільшення кількості навчальних закладів, готових до надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах району пройшов тиждень інклюзивної освіти. У навчальних закладах відповідно до плану заходів відділу освіти було організовано ряд заходів, спрямованих на привернення уваги... читати далі ...»

 Навчаємо і дітей, і педагогів

Навчаємо і дітей, і педагогів

3 Червня 2014, 09:00 / Джулинка / М'якохід

На базі дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. М’якоходу проведено засідання районного методичного об’єднання вихователів різновікових груп з теми «Організація роботи з безпеки життєдіяльності в дитячому садку». З педагогами було проведено огляд розвивального простору на ігровому майданчику, який вразив присутніх наповненням та естетичністю. З дітьми старшого дошкільного віку проведена... читати далі ...»

 Якщо у дітей особливі потреби

Якщо у дітей особливі потреби

7 Травня 2014, 09:00

Нещодавно Осіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів привітно зустрічала учасників семінару міжрайонного центру практичної психології та соціальної роботи «Професіонал», в якому взяли участь методисти, практичні психологи та соціальні педагоги Бершадського, Теплицького, Тростянецького, Чечельницького районів та міста Ладижина. Поважними гостями були директор навчально-методичного центру психологічної служби... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Останні новини
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Новини освіти та науки м. Бершаді та району
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення