Fridge magnet wooden gears

Вдома

 Щоб запобігти лиху

Щоб запобігти лиху

8 Грудня 2010, 11:14

Серед гострих соціальних проблем, яких нам, на жаль, сьогодні не бракує, одна з найболючіших – наркоманія. У XXI столітті хворобливий потяг до смертельного зілля набув широкого розмаху. Про наркоманію нині говорять у всьому світі. Щодня хтось уперше бере в руки шприц з отрутою, не задумуючись над тим, що за першою дозою буде наступна, а потім – прірва. Міністерством внутрішніх справ... читати далі ...»

 Разом до здоров'я і щасливого материнства

Разом до здоров'я і щасливого материнства

8 Грудня 2010, 10:44

Турбота про здоров’я матері і дитини завжди була пріоритетним напрямком роботи закладів охорони здоров’я. Зараз в Україні діють державні програми, спрямовані на покращення репродуктивного здоров’я жінок та народження здорових дітей. Всі вони є дуже актуальними в нашій країні, адже кожен четвертий аборт у світі – зроблено у нас в Україні, а у 80% випадків неплідності причиною є зроблений... читати далі ...»


 1 грудня - День боротьби зі СНІДом

1 грудня - День боротьби зі СНІДом

1 Грудня 2010 р

СНІД – одна з «наймолодших» інфекційних хвороб, яка викликається вірусом імунодефіциту людини, темпи її поширення світом ростуть в геометричній прогресії, а ефективних ліків, як і вакцини, знайти поки що не вдається. Загальносвітові тенденції епідемії знаходять своє відображення і в районі. Захворюваність вийшла за межі груп підвищеного епідемічного ризику (наркоманів та осіб, що ведуть... читати далі ...»

 Грип - не за горами

Грип - не за горами

26 Листопада 2010 р

За узагальненими даними, що надходять від лікувальної мережі щотижня, починаючи з жовтня, в районі реєструється в середньому по 250-270 випадків гострих респіраторних інфекцій. Грип значного поширення поки що не набув, мають місце лише поодинокі його випадки. Епідемічна ситуація, порівняно з минулорічною, стабільніша, але епідемічний поріг жовтня вже дещо перевищений. Продовжують здійснюватись... читати далі ...»

 Увага: медогляди!

Увага: медогляди!

26 Листопада 2010 р

З метою своєчасного виявлення ранніх ознак професійних захворювань, забезпечення спостреження за станом здоров’я працівників в умовах дії шкідливих і небезпечних виробничих факторів та вирішення питання щодо можливості продовжувати роботу в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних виробничих факторів, райдерж - адміністрацією видано розпорядження «Про проведення в районі обов’язкових... читати далі ...»

 Права та обов'язки подружжя з утримання

Права та обов'язки подружжя з утримання

24 Листопада 2010, 09:15

Згідно з Сімейним кодексом України серед майнових обов’язків чоловіка та дружини законодавство передбачає зобов’язання подружжя матеріально підтримувати один одного у шлюбі. При цьому немає значення – проживає подружжя разом чи окремо. Детальніше про це наша розмова із спеціалістом першої категорії відділу реєстрації актів цивільного стану Бершадського районного управління юстиції Вінницької... читати далі ...»

 Виховуємо здорове покоління

Виховуємо здорове покоління

12 Листопада 2010 р

Проблема виховання фізично здорового школяра є однією з пріоритетних у діяльності педколективу міської школи №3. З ініціативи директора школи В.В. Оніщенка тут було розроблено цільовий проект «Здоров'я», в рамках якого створено чи не єдину в області шкільну медичну поліклініку. Крім мене, як лікаря-педіатра, в ній працює ще лікарстоматолог, медична сестра та сестра масажист. На консультації... читати далі ...»

 Сезон тихого полювання

Сезон тихого полювання

12 Листопада 2010 р

Так традиційно називають у нас збирання грибів. Час, коли приємний відпочинок у лісі співпадає з певним поповненням харчових запасів. Але, на жаль, зустрічаються і неприємні випадки, які пов’язані з уживанням непридатних до їжі грибів. Саме цьому питанню була присвячена нарада за участю головного державного санітарного лікаря України С. Риженка, всіх головних державних санітарних лікарів... читати далі ...»

 Все найкраще в людині - від матері

Все найкраще в людині - від матері

10 Листопада 2010 р

«Все найкраще в людині – від променів сонця та молока матері», – казав Максим Горький. Адже грудне вигодовування – це те найкраще, що може дати любляча мати своїй маленькій дитині. Ваше немовля відразу після народження стикається з великою кількістю факторів навколишнього середовища, які можуть мати хвороботворний ефект, і тільки грудне молоко здатне захистити організм дитини від... читати далі ...»

 Заспокойте свою душу

Заспокойте свою душу

27 Жовтня 2010 р

Сучасне життя вимагає від людини надзвичайної мобілізації розумових та емоційних ресурсів, постійного стану готовності вирішувати життєві проблеми. Стрес та хронічна перенапруга стають звичайним явищем для сучасної людини. Захисні механізми людського організму виснажуються, не в силах протистояти негативним чинникам, організм дезадаптується. Навіть при тому, що зовні людина виглядає спокійною,... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3Останні новини
Може бути цікаво
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення