Fridge magnet wooden gears

Вдома

На знімку: лікар-неонатолог С.О. Красюк із новонародженим. Доброта та людяність

Доброта та людяність

18 Червня 2010 р / Бершадь

Світ тримається на доброті та людяності, а точніше на людях, які з дня у день роблять щиросердечні великі і маленькі справи, при цьому не претендуючи на особливу увагу чи виняткове ставлення. Саме такою я бачу лікаря-неонатолога Бершадської ЦРЛ Світлану Олександрівну Красюк. Відповідальність, професіоналізм, особлива лікарська ніжність та турбота – все це щодня дарується новонародженим... читати далі ...»

На знімку: завідуюча педіатричним відділенням ЦРЛ Наталія Василівна Холодовська зі своїми пацієнтами. Берегиня дитячого здоров'я

Берегиня дитячого здоров'я

18 Червня 2010 р

Педіатрія окрема, особлива і надзвичайно складна медична наука. Вона потребує не тільки інтелектуальних якостей. а ще великої працелюбності та моральності. Педіатричне відділення Бершадської ЦРЛ очолює Наталя Василівна Холодовська. Улюблений лікар дітвори, вона проста і людяна, мила і привітна, добра і сердечна, а ще відповідальна, вдумлива, серйозна і досвідчена. В її особі тісно переплелись... читати далі ...»


На знімку: завідувач Бирлівським фельдшерсько-акушерським пунктом Віктор Данилович Гончар. Кращий ФАП - у Бирлівці

Кращий ФАП - у Бирлівці

18 Червня 2010 р / Бирлівка

Серед закладів охорони здоров’я фельдшерсько-акушерські пункти є найпервиннішим етапом надання медичної допомоги сільському населенню. Бо його найперше завдання – це надання населенню кваліфікованої долікарської допомоги та проведення профілактичної роботи. Бирлівський ФАП у цьому році визнано кращим серед фельдшерсько-акушерських пунктів району. Щодня люди в білих халатах працюють тут... читати далі ...»

На знімку: флюорографічне обстеження проводить молодий спеціаліст рентген-лаборант Руслана Василівна Паламарчук. Дбають про наше здоров'я

Дбають про наше здоров'я

18 Червня 2010 р

В умовах епідемії туберкульозу флюорографія є єдиним методом, при якому можна виявити патологію, яка ще клінічно зовсім не проявляється. У Бершадській ЦРЛ працює два флюорографічних апарати: стаціонарний і пересувний.. Робота пересувного флюорографа дає можливість наблизити своєчасну діагностику до місця проживання населення. Під час обстежень виявляються такі патології, як новоутворення,... читати далі ...»

На знімку: на прийомі лікар-отоларинголог Юрій Сергійович Рудь. У надійних руках

У надійних руках

18 Червня 2010 р

Лікар-отоларинголог ЦРЛ, завідувач відділенням Юрій Сергійович Рудь – людина спокійна, врівноваженна. З перших хвилин прийому у лікаря відчуваєш, що ця людина уважна до тебе, переймається твоїм болем чи проблемами. Юрій Сергійович небагатослівний, його впевненість і сумлінність відчуваються без галасливої метушні. І саме це вселяє надію і впевненість у швидкому одужанні. Куди б не... читати далі ...»

На знімку: колектив середнього та молодшого медперсоналу Війтівської лікарської амбулаторії ЗПСМ. Амбулаторія сімейної медицини

Амбулаторія сімейної медицини

18 Червня 2010 р / Війтівка

Війтівська лікарська амбула торія загальної практики сі мейної медицини була реор ганізована на базі фельдшерсько-акушерського пункту у 1983 році. Приміщення амбулаторії збудоване за кошти колгоспу у 1977 році, останнім часом, завдяки порозумінню сільської влади і місцевих медиків, тут зроблено гарний ремонт. Амбулаторія вражає своєю чистотою та привітністю. Скрізь порядок, усе має своє місце,... читати далі ...»

На знімку: головний лікар Джулинської дільничної лікарні Галина Федорівна Зайва. Традиції сільської лікарні

Традиції сільської лікарні


Сільська медицина у наш час – це зона особливої уваги. Джулинська дільнична лікарня надає лікувально-профілактичну допомогу мешканцям сіл Джулинки, Ставків, Берізок-Бершадських. Тут завжди бережуть і примножують найкращі традиції сільської медицини. І не дарма, адже працює тут згуртований, дружний колектив однодумців, для яких головне у житті – всі свої знання, уміння, досвід... читати далі ...»

 За даними всесвітньої організації охорони здоров'я

За даними всесвітньої організації охорони здоров'я

16 Червня 2010 р

серед чотирьох країн світу Україна з найвищим рівнем захворювання на ускладнену форму туберкульозу. Щогодини в державі реєструють хворого на сухоти, а щороку недуга забирає життя десяти тисяч українців.

 Обережно: літо!

Обережно: літо!

16 Червня 2010 р

З метою попередження захворювань на гострі кишкові інфекції у літній період санепідслужба пропонує скористатись порадами. Не купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук у приватних осіб. Не використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з незнайомих джерел водопостачання (ріки, озера, підземні джерела, поверхневі води тощо). Для пиття і приготування їжі... читати далі ...»

 Кролики - не тільки цінне хутро...

Кролики - не тільки цінне хутро...

16 Червня 2010 р / Михайлівка

Спілкуючись з людьми різного віку, різних за професійним, за соціальним і фінансовим станом часто чув нарікання про те, як важко жити, якою неякісною продукцією наповнені прилавки магазинів та які високі ціни на м’ясні вироби, часто сумнівної якості. Тож подумав, що сільському жителю можна звести до мінімуму покупку таких продуктів і навіть частину своєї, домашньої продукції, продавати.... читати далі ...»

Сторінки:
17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7Останні новини
Може бути цікаво
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення