Fridge magnet wooden gears

Вдома

 У ваш записничок

У ваш записничок

12 Липня 2010, 18:47

Щоб тісто швидше підійшло, увіткніть в нього декілька довгих макаронів. Перед смаженням продукти – м’ясо, рибу, овочі – потрібно обсушити чистим лляним або паперовим рушником, а жир заздалегідь прожарити. Відварюючи рис, не розмішуйте його, а тільки струшуйте час від часу каструлю. Після закінчення варіння відкиньте рис на друшляк і промийте гарячою водою. Макаронні вироби і крупи...

 Охорону здоров'я будуть оздоровлювати

Охорону здоров'я будуть оздоровлювати

25 Червня 2010 р

Наша область потрапила до пілотного проекту. Якщо він виявиться успішним, подібним чином змінюватимуть систему охорони здоров'я у всій країні. Про це журналістів повідомила новопризначений начальник управління охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко. Попереднє її місце роботи – заступник головного лікаря обласної дитячої лікарні. Загалом на всю країну лише у двох... читати далі ...»


 Гриби "не прощають" помилок

Гриби "не прощають" помилок

25 Червня 2010 р

З початком грибного сезону серед населення України починають реєструватися випадки отруєнь грибами. В Україні зустрічається близько 80 видів потенційно небезпечних для здоров’я грибів, з них 10 – становлять реальну небезпеку для життя. Отрута окремих видів цих грибів настільки небезпечна, що одне плодове тіло (наприклад, блідої поганки, павутинника) може призвести до отруєння зі смертельними... читати далі ...»

На знімку: директор медичного коледжу К.М. Оніщенко із студентами. Мистецтво догляду за хворими - це найвище з мистецтв

Мистецтво догляду за хворими - це найвище з мистецтв

18 Червня 2010 р

Дорогі колеги – представники більш як мільйонної армії українських медиків. День медичного працівника – це свято людей, професія яких – служити людям! Сьогодні діяльність медичних працівників не може бути плідною без освічених, знаючих спеціалістів. Саме таких готують у нашому медичному закладі. Крок за кроком ми намагаємося реалізувати свої плани, але як і всі, хто працює... читати далі ...»

 Спільні зусилля - для здоров'я людей

Спільні зусилля - для здоров'я людей


В переддень професійного свята медичних працівників хочу відзначити, що заклади охорони здоров’я продовжують роботу по забезпеченню доступності медичної допомоги, покращення якості медичного обслуговування, зниженню малюкової смертності, недопущенню материнських втрат, подальшому реформуванню галузі, збільшенню питомої ваги первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини,... читати далі ...»

На знімку: медсестра кабінету ЛФК Галина Іванівна Коритна працює з маленькою пацієнткою на апараті Євмінова. Кабінет лікувальної фізкультури

Кабінет лікувальної фізкультури

18 Червня 2010 р

Кабінет лікувальної фізкультури поліклініки ЦРЛ оснащений сучасними апаратами для проведення комплексів фізичних вправ, спрямованих на відновлення здоров’я після перенесених травм та хвороб. Щороку тут оздоровлюється багато дітей, у яких виявлені відхилення у розвитку хребта. Більшість пацієнтів відновлюють своє здоров’я після перенесених травм. Лікувальними фізичними вправами мають можливість... читати далі ...»

На знімку: у фізіотерапевтичному кабінеті ЦРЛ під час процедури магнітотерапії, справа – лікар-ізіотерапевт Л.П. Медвідь. Наш фізкабінет

Наш фізкабінет

18 Червня 2010 р

Коли підступна хвороба агресивно наступає на життя та здоров’я людини, необхідні ліки, знання та руки лікаря. А з метою швидшого оздоровлення пацієнтів у Бершадській ЦРЛ застосовують різні допоміжні методи лікування та реабілітації. Серед них – комплекси фізіотерапевтичних процедур та вправ лікувальної фізкультури. Фізіотерапевтичний кабінет має можливість проводити електролікування,... читати далі ...»

На знімку: колектив клініко-діагностичної лабораторії ЦРЛ, друга справа – завідуюча лабораторією Наталя Григорівна Лазур. Діагностика - основа медицини

Діагностика - основа медицини

18 Червня 2010 р

У наш час, щоб встановити остаточний діагноз, одного знання клініки хвороб для лікаря замало. Допомогти йому покликані різного роду обстеження з використанням сучасної апаратури та новітніх методів. Важливою ланкою в процесі діагностики є лабораторна . У клініко-діагностичній лабораторії ЦРЛ щороку проводиться близько мільйона досліджень, причому, є багато таких, які не проводяться в жодному... читати далі ...»

На знімку: лікар-анестезіолог-реаніматолог Ігор Володимирович Мельник. Покликання - боротися за життя

Покликання - боротися за життя

18 Червня 2010 р / Шляхова

Ігор Володимирович Мельник – лікар відділення анестезіології та інтенсивної терапії Бершадської ЦРЛ, людина серйозна, вольова, відповідальна. Це і не дивно – професія зобов’язує. Ось уже 17 років він працює в одному із найекстремальніших відділень, де потрібні витримка, кмітливий розум та високий професіоналізм. У лікаря-ане - стезіолога-реаніматолога є лише кілька хвилин, а деколи... читати далі ...»

На знімку: лікар-травматолог ЦРЛ В’ячеслав Олексійович Дяченко. Знання і мужність лікаря

Знання і мужність лікаря

18 Червня 2010 р

Милосердю, доброті, співпереживанню не можна навчитися – вони або є, або нема. Для В’ячеслава Олексійовича Дяченка кожний пацієнт стає своєю близькою людиною, якій потрібні особливе ставлення, турбота, допомога. Щоденний робочий день його починається і закінчується турботою про травмованих людей. Травматологія – наука не з легких. Тут немає так званих хрестоматійних хвороб. Травма... читати далі ...»

Сторінки:
16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6Останні новини
Може бути цікаво
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення