Fridge magnet wooden gears

Пам'яті Василя Кавуна

  • 13 Серпня 2009 р

Професіонал своєї справи В.М.Кавун впродовж десятиліть віддав багато сил, знань та практичного досвіду організаційній роботі, успішно виконував найбільш складні завдання на ниві державного будівництва.

Простим, а водночас величним був його життєвий шлях. Після закінчення у 1953 році Уманського сільськогосподарського інституту Василь Михайлович працював агрономом колгоспу „40-річчя Жовтня”, згодом очолив колективне господарство ім. Куйбишева Теплицького району Вінницької області. Згодом вроджений талант організатора та неперевершений хліборобський хист дали путівку на посаду голови колгоспу в селі Шляхова Бершадського району, де він трудився впродовж 1958 -70 років. У1970 – 78 роках Василь Михайлович - голова виконкому Вінницької обласної ради. Наступні роки : 1978 – 89 – перший секретар Житомирського обкому партії. Після 1989 року В.М.Кавун обирався депутатом Верховної Ради України, і знову головою КСП „Світанок” села Шляхова Вінницької області.
Він депутат Верховної Ради СРСР 6-10 скликань, кандидат сільськогосподарських наук, Герой Соціалістичної Праці, нагороджений 5-ма орденами Леніна, орденами Жовтневої революції та Трудового Червоного прапора.
Де не працював Василь Михайлович, він завжди виявляв високий професіоналізм, відповідальність та вміння виконувати службові обов”язки з найбільшою віддачею. Найвищі державні нагороди є свідченням його самовідданого служіння народу, видатних досягнень у державному будівництві та розвитку агропромислового комплексу держави і Вінниччини зокрема. Він належав до когорти тих професіоналів, чиїми зусиллями примножувалась слава українського землеробства. Окрім того, Василя Михайловича пам”ятають, як чуйну і товариську людину, здатну прийти на допомогу будь-якої хвилини.
Від нас пішла особистість, сповнена невичерпної енергії, доброти і мудрості, яка зробила значний внесок у розвиток України і нашого краю.
Нехай світла пам”ять про прекрасну людину, колегу, наставника, порадника і друга назавжди збережеться в серцях усіх, хто його знав і мав щастя з ним спілкуватися й працювати.


Дивіться також в розділі  Статті
» 13.08.2009 Завтра, 14 серпня, Василю Михайловичу Кавуну мав би виповнитися 81 рік. Він не дожив до цієї дати: за кілька днів перед тим в одній зі столичних лікарень перестало битись його серце. Цією людиною міг би пишатися не один регіон — і...
» 13.08.2009 8 СЕРПНЯ на 81-ому році життя помер відомий радянський, партійний і господарський діяч, новатор сільськогосподарського виробництва, Герой Соціалістичної Праці Василь Михайлович Кавун.
» 13.08.2009 Професіонал своєї справи В.М.Кавун впродовж десятиліть віддав багато сил, знань та практичного досвіду організаційній роботі, успішно виконував найбільш складні завдання на ниві державного будівництва.
»  Ефим Александров, несмотря на блестящие данные, не пошел по "столбовой дороге" в направлении Винокура, в чьем театре был не просто статистом, а равноправным партнером. Он не стал юмористом, что гарантировало бы ему всеобщую любовь,...
»  Ефим Александров: «Не реквием, но гимн!» Интервью перед премьерой
»  Єфім Александров, Володимир Винокур - "Поликлиника"
»  Єфім Александров - Майн Бершадь / Main Bershad
»  Galina Hayes - видео
Всі статті розділу Статті »
Цікаві фото
15 фото   
<b>ВІЙТІВКА</b><br />Війтівко, Війтівко, Досвітняя зірко. Дягла ти на місто Вишивачок намиста. Війтівко, Війтівко, Подільська...
11 фото   
<b>Бирлівка. Жнива 2008</b><br />
6 фото   
<b>Дошка пошани - 2013</b><br />&#160;Розпорядженням голови районної державної адміністрації М. Бурлаки від 25 липня 2013 року №265 «Про занесення на...
5 фото   
<b>Дитячий крок - найближче до зірок!</b><br />Відбувся фінал Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу "Крок до зірок". Випробування на артистизм,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Берізки-Бершадські
Бевз Євгеній Дементійович (1920) 1920 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.12.41.

З історії Бершаді
Найбільше Бершадське підприємство — цукровий комбінат. Завдяки комплексній механізації та автоматизації технологічних процесів, широкому застосуванню електродвигунів, після спорудження в 1960 році електростанції цукрокомбінат виробляє щорічно понад 2 млн. цнт цукру. В 1971 році тут працювало понад 600 робітників. Колектив заводу славиться своїми трудовими успіхами, більшість бригад, змін,... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Пам'яті Василя Кавуна - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники