Fridge magnet wooden gears

Культура рідного краю

На знімку: актори народного театру. Фото із сімейного архіву Гребенюків. Театр біля залізниці

Театр біля залізниці

Про народний театр у селі Флорино я не раз чув від Бориса Гавриловича Гребенюка, який довгий час працював інструктором райвиконкому, і від його сина – Володимира, нині адміністратора апарату райдержадміністрації і паралельно – курінного отамана громадської організації «Бершадська козацька сотня». Володимир Борисович – людина активна, ерудована, цікавиться історією рідного... читати далі ...»

 Старообрядческая икона Пилипоновки-Бершадской

Старообрядческая икона Пилипоновки-Бершадской

В 2001 г. епископ Андриан в речи "В защиту иконы" на Освященном соборе сказал: "Седьмой Вселенский Собор принял догмат об иконопочитании. В нём отмечается, что иконы, написанные красками, и из дробных камней и из других, способных к тому веществ, устрояемые на досках ... подобает чествовать лобызанием и почитательным поклонением... ибо честь, воздаваемая образу, приходит к... читати далі ...»


 Жарких М.І. Храми Поділля

Жарких М.І. Храми Поділля

Довідник «Жарких М.І. Храми Поділля» в розширеному і доповненому вигляді завжди доступний на компакт-диску. Бершадський район Село Баланівка За адмін.поділом 16 ст. Брацлавський повіт 16 ст.За адмін.поділом 19 ст. Ольгопільський повіт 19 ст.За адмін.поділом 20 ст. Бершадський район Коментар : або Старо-Баланівка. Згадується з 17 ст. [ПЦ]. Церква св.Миколи Храм засновано: 1733 р. Коментар :... читати далі ...»

 Релігійне відродження

Релігійне відродження

В Україні створена правова база, необхідна для повноцінної реалізації свободи совісті й віросповідання, діяльності релігійних організацій. Конкретні кроки в нормалізації державноцерковних відносин в Україні, створення законодавчої бази, що гарантує практичну реалізацію права на свободу совісті, реальні умови вільного функціонування релігійних організацій, можливості повного виконання... читати далі ...»

 Свято-Вознесенський храм м. Бершаді

Свято-Вознесенський храм м. Бершаді

Так історично склалось, що нинішня Бершадь у минулому склалася із кількох населених пунктів: містечка Бершадь, сіл Бершадь. Колосіївка, Піски-Бершадь, Пилипонівка. І майже кожне із них мало свої храми. У містечку Бершаді знаходилося кілька синагог і костел, у Піски-Бершаді - православний храм Успіння св. Богородиці, у Пилипонівці - старообрядницький храм...   Храм Вознесіння знаходився... читати далі ...»




Останні новини
Може бути цікаво
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники