Fridge magnet wooden gears

В ШКОЛІ – РЕКОНСТРУКЦІЯ

  • Подобається1Не подобається
  • 14 Січня 2009 р

Лісничанська ЗОШ І-ІІІ ступенів – одна з найменших в районі за кількістю учнів серед шкіл такого рівня. Нині тут навчається 92 дітей.
– Дванадцять років у нас був закритий один корпус, в якому знаходяться спортзал і майстерні, – розповідає директор школи Г.І. Колісниченко. – Два роки тому зробили поточний ремонт, однак представники району, які приїхали з перевіркою, констатували: школа не готова до прийому дітей, адже відбувся зсув, і приміщення стало аварійним. Першу чверть діти навчалися в конторі колишнього сільгосптовариства.

Варто сказати про те, що районна влада тоді оперативно відреагувала на проблему і активно допомагала розв’язувати її. Було виділено 150 тисяч гривень, за два місяці виконано роботи першого етапу ремонту школи.
– Заступник голови районної ради П.А. Сугак щодня вранці телефонував мені, цікавився ходом робіт, – продовжує Галина Іванівна. – Таким чином, було відремонтовано крило, в якому розміщені навчальні кабінети та їдальня. Минулого року, завдячуючи головам райдерж - адміністрації С.Л. Шульц та районної ради М.Г. Бурлаці, начальнику відділу освіти РДА Л.Т. Почвірній, завершується другий етап реконструкції, на який з обласного бюджету виділено 200 тисяч гривень.
На даний момент зроблено стяжку цього крила, встановлено металопластикові вікна.
Цього року, сподіваємося, підключимо тут опалення і завершимо ремонт.
Директор школи Г.І. Колісниченко відзначила підрядну організацію з Тульчина, яка швидко і якісно виконувала ремонтні роботи. Сільська рада теж по можливості допомагає – закупила для школи штори, раніше подарувала комп’ютер.
Має освітянський заклад ще одного благодійника – колишнього випускника, а нині голову Вінницького окружного адміністративного суду В.М. Кузьмишина. Минулого року Віталій Миколайович завітав до рідної школи напередодні свята працівників освіти, подарував комп’ютер, дітей частував солодощами.
Серед проблем, окрім ремонту, Галина Іванівна називає застаріле шкільне обладнання. Школі потрібні нові парти.
Педколектив Лісничанської ЗОШ невеликий – 24 учителі, які прагнуть зберегти школу, сумлінно трудяться на освітянській ниві. Серед кращих Г.І. Колісниченко називає заступника директора з навчально-виховної роботи Л.А. Власенко, учителів української мови С.М. Кузьменко та Г.І. Чорну, початкових класів – Л.М. Коваль і О.Я. Скалецьку та інших.
Школярі теж радують своїми успіхами. У 2007 році 5 учнів стали переможцями другого етапу Всеукраїнських предметних олімпіад. Торік десятикласник Андрій Десятник був учасником третього етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, а учениця 9 класу Аліна Кокарча зайняла друге місце в районному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика.
Віриться: після завершення реконструкції школа отримає друге дихання, учні продовжуватимуть радувати своїми досягненнями. Головне, щоб з кожним роком все більше дитячих голосів лунало у стінах освітянського закладу.

Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ
На знімку: директор Лісничанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Г.І. Колісниченко.


Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Соціальні послуги служби зайнятості нового покоління</b><br />Зростаючі масштаби безробіття, збільшення його тривалості потребують підвищення ефективності діяльності служби...
3 фото   
<b>Випуск у медколеджі</b><br />2 березня 2011 року&nbsp; у Бершадському медичному коледжі відбувся 42 випуск&nbsp; фельдшерів.
2 фото   
<b>Щодо проблемних питань відносно сміттєзвалища</b><br />Жителі села Флорино знову вимагають від керівництва району припинити завозити побутові відходи на сміттєзвалище, що...
2 фото   
<b>Хай буде успішним рік Дракона</b><br />В календарі чимало свят, але Новий рік &ndash; особливе з них, адже це не просто початок нового відліку часу, а й...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Поташня
Грицун Дмитро Олексійович (1923) 1923 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 22.01.45. Похов. м. Вроцлав, Польща.

З історії Бершаді
Квітне старовинна Бершадь, за роки Радянської влади вона перетворилася на соціалістичне місто. В грудні 1966 року, враховуючи питому вагу в розвитку економіки й культури, збільшення кількості населення, Президія Верховної Ради УРСР ухвалила перевести Бершадь з селища міського типу в місто районного підпорядкування. На вулицях, що після вигнання окупантів являли згарища та самі руїни, споруджено... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

В ШКОЛІ – РЕКОНСТРУКЦІЯ - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники