Fridge magnet wooden gears

Вісті з Бершадської ЗОШ №3

  • Подобається3Не подобається
  • 30 Квітня 2010, 22:43

За роки існування Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 склалась чітка система співпраці з дитячими садками міста та з батьками дошкільнят. Діє цільовий проект «Дошкільник», випускається шкільна газета «Домашня школа», працює консультпункт, а по вихідних для дошкільнят та їхніх батьків працює «Суботня школа». І якщо дорослі уже завершили навчання, оскільки їх програма була розрахована на 5 днів по 2 теми, то малюки лише готуються до підсумкового заняття, що відбудеться в кінці квітня. Мета даного шкільного проекту не тільки допомогти дошкільнятам у навчанні грамоти, математики, а, насамперед, адаптуватись до шкільного життя, познайомитись з класоводом, з однокласниками. Тому і відвідують «Суботню школу» як діти, що виховуються вдома, так і вихованці дитячих садків. Та й заняття не схожі на шкільні уроки.
У «Центрі розвитку дитини» з ними займається психолог, у спортивних залах малюки змагаються, а з класоводами вчаться в ігровій формі читати, рахувати і писати.
Активні форми роботи переважали і на батьківському всеобучі. Заняття, які готували заступник директора школи, психолог та вчителі, проходили у формі презентації з використанням мультимедійної дошки, тренінгів, бесід, розв'язуванням педагогічних ситуацій, засідань «круглих столів».
РАДЯТЬСЯ ПЕДАГОГИ, БАТЬКИ І ДОШКІЛЬНИКИ
Чергове засідання педагогічної ради Бершадської ЗОШ I-III ступенів №3, присвячене діяльності початкової школи, було нетрадиційним як у плані його тривалості, так і за змістом та формою. У підготовці засідання брали участь робоча, дві творчих та чотири мобільних групи.
Якщо робоча група було зайнята аналізом перебудови школи І ступеня та її результатів за десять останніх років, а творчі опрацьовували проблеми розвивального навчання і його впливу на формування компетентностей молодших школярів і роль традиційних та інноваційних технологій у забезпеченні державних стандартів початкової освіти, то мобільні розробляли власні творчі проекти «Початкова школа: її реалії та проблеми». І хоча тема одна – напрацювання були різними, так як різні були і групи: «Батьки», «Вихователі», «Вчителі-предметники» та «Вчителі-класоводи».
Засіданню ради передував «Тиждень початкової освіти», в ході якого батьки, вчителі базової школи, вихователі дитячих садків мали можливість побувати на відкритих авторських уроках класоводів. Завершився тиждень презентацією початківців, де кожен педагог не лише показав методичне забезпечення навчально-виховного процесу, а й виступив із творчим звітом про свої напрацювання та педагогічні знахідки.
Нетрадиційним було і підсумкове засідання. Діаграмами із результатами успішності, охоплення навчанням, збереження шкільного контингенту, кадрового складу вчителів та іншими даними, що демонструвалися через мультимедійну дошку, супроводжувався аналіз діяльності початкової школи. Творчо та цікаво захищали свої проекти і мобільні групи. Своє бачення сучасної початкової школи кожна група зобразила на плакатах за допомогою художньомистецьких засобів.
А виступ Тетяни Миколаївни Гуменної, мами третьокласника, викликав аплодисменти педагогів і працівників дошкільних закладів. Це був твір-міркування із власними думками, що йшли від материнського серця.
Всі пропозиції і зауваження ввійшли у прийняте рішення, реалізація якого сприятиме якісній перебудові освіти.

ПОПЕРЕДУ – ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ
Даній темі було присвячене чергове заняття «Батьківського університету» для батьків початкових класів нашої школи. Крім ознайомлення з основними положеннями про ДПА, змістом і формою завдань з української мови, читання і математики, для батьків був підготовлений черговий випуск шкільної газети «Школа і ми» з нормативноправовою базою ДПА, методичними рекомендаціями щодо якісної підготовки четвертокласників до атестації та дитячими творами. В усній формі та через анкетування батьки висловились про результативність реформування початкової освіти, внесли чимало пропозицій щодо її поліпшення.
Віра ОСТРОВЕРХ, заступник директора школи з навчально-виховної роботи у початкових класах.

Дивіться також в розділі  Освіта і наука
» 01.04.2018 «Щаслива дитина, де дружня родина, міцна Україна» у Бирлівській школі прийшли батьки, бабусі, дідусі, рідні учнів. Їх щиро вітали директор Дмитро Сокур, учителі, школярі. Благочинний району протоієрей Ростислав Процанін подякував колективу за...
» 01.04.2018 * Урок-лекцію «Відомі скрипалі-виконавці» з використанням відеоматеріалів проведено у дитячій музичній школі ім. Р. А. Скалецького за сприяння кіновідеомережі.
» 24.03.2018 Учні загальноосвітніх шкіл нашого району взяли участь у третьому етапі всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчального року.
» 12.01.2018 Із 9 до 31 січня 2018 р. абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
» 05.01.2018 Конкурс «Учитель року-2018»
» 05.01.2018 Сумівській школі – дев’яносто
» 15.12.2017 У чиїх руках доля коледжу?
» 11.12.2017 «Сонечку» – п’ятдесят!
» 10.11.2017 Новини освіти коротко
» 04.11.2017 Університет третього віку
Всі статті розділу Освіта і наука »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Відкритий лист панам Демченку, Козорізу і не тільки</b><br />Вельмишановні панове Борисе та Анатолію! Зізнаюсь, що я, з очікуваною цікавістю ознайомився з наперед анонсованими...
17 фото   
<b>Бершадь. Путівник 1978 р.</b><br />Дорога стрімко прорізує ободівські ліси, наче ділячи їх навпіл. Зліва за деревами зблискує ставкове плесо, справа...
3 фото   
<b>Водохреще в Бершаді…</b><br />У вівторок 19 січня право - славний світ святкував Водохреще (Хрещення Господнє, Богоявлення). Це третє велике зимове...
2 фото   
<b>«Проліски надії» – мистецьке свято освітян</b><br />На Вінниччині щороку з успіхом проходить фестиваль вчительської та учнівської народної творчості. Минулої середи в...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Кидрасівка
Беник Порфир Олексійович (1912) 1912 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 1943 р.

З історії Бершаді
Соціалістична перебудова сільського господарства тривала. Крім раніше створених кооперативних об'єднань селян, у березні 1928 року виникає ТСОЗ «Геть злидні». З метою зміцнення невеликих господарств, кращого використання знарядь виробництва в районі створили чотири кущові об'єднання колективів, з машинно-хінними станціями у кожному. В самій Бершаді колективи об'єдналися в кущ у складі трьох... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Вісті з Бершадської ЗОШ №3 - Новини освіти та науки м. Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники